لذا می گویند روسیه فضل اینتل نشان می دهد می تواند برگ برنده پوتین در رابطه به خطر بیافتد

پس در کاخ سفید جلسه صبح روز سه شنبه در مورد گزارش که روسیه پیشنهاد نعمت به طالبان برای کشتن ایالات متحده پرسنل نظامی آمریکا را تمدید کرد تماس خود را برای همه اعضای جلسه از جامعه اطلاعاتی – “بنابراین ما می خواهم که شواهد مستقیم و بحث از جامعه اطلاعاتی به چه معتبر آنها ارزیابی اطلاعات است.”

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer به نام هوش “پرچم سرخ” و گفت: مردم آمریکا باید درک کنند که آیا آمریکا در رابطه با روسیه است “به خطر بیافتد توسط رابطه بین رئیس جمهور و آقای پوتین.”

“این هم نمی شد دست تکان داد و یا رئیس جمهور را نادیده گرفته موج” Hoyer, D-Md., گفت. “ما نیاز به رسیدن به پایین از این. آنچه ما نیاز داریم یک جلسه توسط جامعه اطلاعاتی به ما در ارزیابی خود از اعتبار این اطلاعات و ما نیاز به دانستن از کاخ سفید چه عمل خواهد گرفته شده است.”

دموکرات ها در جریان شدند توسط مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع همان سه مقاماتی که در جریان یک گروه از جمهوری خواهان در کاخ سفید در روز دوشنبه.

در حالی که گزارش وجود دارد که فضل برنامه بود به طور کامل تایید شده توسط ایالات متحده آمریکا, خانه, هوش رئیس آدام شیف اصرار تهمت باید توجیه شده است “با هشدارهای.”

“آیا محروم رئیس جمهور از اطلاعات او نیاز به نگه داشتن نیروهای امن دلیل این که شما لازم نیست که آن را نشانه مهر و موم شده و تحویل” شیف D-کالیفرنیا گفت. “اگر شما در حال رفتن به در تلفن با پوتین, این چیزی است که شما باید بدانید.”

شیف گفت که کنگره به بررسی گزارش يك تهمت نباید دعوت روسیه به G7 یا G8 یا “بیشتر ingratiating روسیه به جامعه ملل متمدن.”

“من پیدا کردن آن غیر قابل توضیح در این مکان اتهامات که رئیس جمهور آمده است نه قبل از کشور و مطمئن باشید مردم آمریکا که او را به پایین که آیا روس ها در حال قرار دادن یک فضل بر سر سربازان آمریکایی” شیف گفت. “و این که او همه چیز را در قدرت خود را برای حفاظت از سربازان آمریکایی.”

“اگر یک مشکل وجود دارد با قادر بودن به مختصری رئیس جمهور در هوش او را نمی خواهم به شنیدن این که یک مشکل برای کل کشور و امنیت ملی” شیف اضافه شده است.

روابط خارجی مجلس رئیس Eliot Engel گفت که اگر فضل گزارش “چیزی به دیوانه در مورد, پس از آن من نمی دانم چه چیزی است.”

“این فقط باعث می شود هیچ حس در همه” انگل D-n. y. گفت. “چرا رئیس جمهور سوال پوتین ؟ چرا رئیس جمهور با محکوم کردن آنچه که پوتین انجام می شود ؟ چرا رئیس جمهور ایستادن برای ایالات متحده است ؟ منظورم اینه که به خاطر خدا این سربازان ما و اگر ما قصد داریم برای حفاظت از آنها چه می خواهیم بکنیم؟”

Hoyer گفت: او موفق به دریافت یک تماس تلفنی یکشنبه شب از کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع او را دعوت به قرار دادن یک گروه هشت به 10 دموکرات ها با هم برای یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید اما او می گوید که این جلسه “بود و نه به عنوان یک جایگزین” برای مجلس نانسی پلوسی و چاک شومر سناتور. درخواست برای یک جلسه کامل برای همه اعضای کنگره است.

“رئیس جمهور به نام این جعل publicly. هیچ چیز در این جلسه که ما فقط دریافت منجر به این باور آن است که یک جعل” هویر اضافه شده است. “ممکن است متفاوت قضاوت به عنوان سطح از معتبر وجود دارد اما ادعای اینکه اطلاعات ما تا به حال به یک جعل بود.”

در حالی که نمایندگان مجلس حاضر به بحث در مورد جزئیات این جلسه با توجه به آن راز طبیعت شیف تاکید کرد که این جلسه کاهش یافت و کوتاه – شکایت که “حق مردم را به این جلسه واقعا نمی شد در اتاق.”

“ما نیاز به شنیدن از سران سازمان های اطلاعاتی در مورد چگونه آنها را ارزیابی اتهامات” شیف گفت. “آنچه آنها می توانید به ما بگویید که در مورد حقیقت یا نادرستی این اتهامات? آنچه آنها می توانید به ما بگویید که در مورد مراحل آنها در حال بدست گرفتن و یا تعهد به دامپزشک اطلاعات آنها ممکن است داشته باشد؟”

Hoyer افزود که کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی آشکار نیست “هر اساسی اطلاعات” و کاخ سفید نمی اطمینان دموکرات که درخواست خود را برای همه اعضای جلسه خواهد برآورده شود.

چندین خانه خواهان دریافت یک شبیه مطبوعاتی در روز دوشنبه در حالی که مجلس سنا جمهوری خواهان برنامه ریزی برای حضور خود را در جلسه بعد سه شنبه.

خانه رهبران ایران روز سه شنبه با زور و اجبار را محکوم کرد روسیه پس جلسات در اطلاعات مربوط به خود را نعمت بنا به گزارش ها قرار داده و در نیروهای ایالات متحده در افغانستان — با استفاده از مقدار واضح تر از زبان کاخ سفید در مورد این موضوع.

“امریکا دشمنان باید بدانند و باید بدون شک که هر گونه هدف قرار دادن نیروهای ایالات متحده و توسط روس ها توسط هر کسی دیگری را ملاقات سریع و کشنده پاسخ” Rep. لیز چنی R-Wyo., شماره 3 House جمهوری خواه روز سه شنبه گفت.

خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ضبط در روسیه – touting فروش نیزه موشک های ضد تانک به اوکراین – در حالی که کوبیدن آنچه که او به نام “انتخابی نشت” پشت اولیه نیویورک تایمز گزارش و متهم دموکرات “بازی سیاست است.”

“ایده این است که کسی که سعی کنید برای انجام کاری انتخابی داخل یک گزارش به بازی غیر قابل قبول است. مهم نیست که چه حزب شما در هستند. و ما باید در هر بازی با این” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چهره انتقاد برای پاسخ به این اطلاعات نشان می دهد که هدف قرار دادن ایالات متحده نیروهای مک کارتی ارائه دفاع از رئیس جمهور خواستار ایمنی از خدمات اعضای خود را “اولویت است.”

“من شده است با این رئیس جمهور که رفته ایم دوور. من تماشا کرده ام ، من او را تماشا کنسول خانواده. من صحبت کردم با او در شب هنگامی که او را به تماس با خانواده. من به شما بگویم آن است که خود را اولویت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>