دموکرات سو به گسترش دهندگان دسترسی به میان coronavirus

در میان تغییرات سریع در اطراف شخص رای گیری به عنوان نگرانی از رمان coronavirus گسترش گروه دموکرات suing به گسترش دهندگان دسترسی در انتخابات در برخی از کشورها.

اوهایو حزب دموکرات (ODP) شکایت کرد اوهایو وزیر امور خارجه فرانک لاروس پس از رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine دستور نظرسنجی بسته شده در روز سه شنبه با توجه به بهداشت و درمان اضطراری ناشی از کوروناویروس.

لاروس تنظیم اولیه جدید تاریخ برای بعد از آن در تابستان, یک اقدام ODP استدلال بود و نه در حوزه و که نیاز به تنظیم توسط دولت و قوه مقننه.

کت و شلوار استدلال می کند که با سفارش شهرستان تخته از انتخابات برای برگزاری فرد رای گیری در ژوئن 2 بدون هر گونه اقدام صورت گرفته توسط دولت و قوه مقننه کسانی که تا به حال در نظر گرفته شده برای رای دادن فرد در روز سه شنبه ممکن است از دست دادن شانس خود را.

“این اولیه انتخابات باید حرکت رو به جلو” ODP رئیس David فلفل گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای. “اوایل امروز ما گفت که ما طرح دعوی برای دفاع از رای دهندگان راست به طور کامل شرکت در دولت دموکراتیک اولیه انتخابات و در صورت عدم اقدام توسط مجمع عمومی و با بازیگران دیگر در حال حرکت به تعطیل اولیه ما با ثبت اوهایو دیوان عالی کشور به اطمینان حاصل شود که همه واجد شرایط اوهایو رای دهندگان قادر به استفاده از حق رای خود در این اولیه.”

آنها استدلال می کنند که تنها قدرت را به مجموعه یک روز انتخابات نهفته است با اوهایو مجمع عمومی و دولت اساسنامه نیاز به رای گیری رخ می دهد “سومین شنبه بعد از اولین دوشنبه در ماه مارس” که در سال 2020 باید سهشنبه, مارس 17.

“با وجود ثبت اختراع و بدون ابهام و عدم صلاحیت و اختیارات قانونی برای تعیین تاریخ انتخابات, پاسخ وزیر اظهار صلاحیت و اختیارات قانونی در بخشنامه 2020-06 برای تنظیم تاریخ اوهایو 2020 ریاست جمهوری اولیه برای 2 ژوئن سال 2020” دانیل McTeague حزب وکیل می نویسد.

جمهوری خواه ایالت اوهایو مجلس لری سرپرست خانوار گردش نامه ای به اعضای خود در روز سه شنبه درخواست آنها را برای دیدار با یک جلسه ویژه به مجموعه دولت را در شخص اولیه روز است.

“من تماس جمهوریخواه عضو مجلس نمایندگان و رهبر اقلیت است تماس با دموکرات عضو مجلس نمایندگان برای تعیین توانایی خود را برای حضور در یک جلسه به “قانونی” اتخاذ تغییر و یا گسترش اوهایو 2020 اولیه انتخابات” سرپرست خانوار نوشت: در این نامه است.

اوهایو مقننه دیدار خواهد کرد هفته آینده به تعدادی از مسائل مربوط به کوروناویروس.

DeWine و لاروس استدلال در یک بیانیه مشترک صادر سه شنبه شب که با برگزاری انتخابات آن رفته اند در برابر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل و خطر زندگی Ohioans.

“جلوگیری از Ohioans از رفتن به مکان های رای گیری ما جلوگیری از یک وضعیت که رفته اند در برابر اخیر شواهد علمی در دسترس است و می تواند خطرناکی پیشرفته از شیوع کروناویروس در سراسر اوهایو” آنها نوشت. “این کاملا روشن است که آن را غیر ممکن را به انجام عادلانه و قابل دسترس و امن انتخابات امروز است.”

در ویسکانسین دولت حزب دموکرات و دموکرات کمیته ملی ثبت کت و شلوار در برابر ویسکانسین کمیسیون انتخابات به دنبال تمدید مهلت ثبت نام رای دهندگان در میان ترس از coronavirus. شنبه آخرین روز برای ثبت نام برای رای دادن در ویسکانسین.

“شاکیان پرونده این کت و شلوار به اطمینان حاصل شود که رای دهندگان ویسکانسین بسیاری از آنها اعضای خود و ترکیبات قادر به به طور کامل از حق رای خود در میان این بی سابقه بحران” تشکیل پرونده گفت.

مشترک شکایت نیز به دنبال رها کردن عکس-ID و اثبات اقامت مورد نیاز برای absentee ballot و ثبت نام رای دهندگان درخواست “برای مدت زمان COVID-19 شیوع” و همچنین عقب راندن مهلت ارسال غایب اصلی-در برگه های فراتر از روز انتخابات.

ویسکانسین کمیسیون انتخابات کاهش یافته است به نظر.

طرح دعوی در دادگاه می آید به عنوان حداقل شش ایالت و قلمرو — گرجستان, کنتاکی, لوئیزیانا, مریلند, اوهایو, کانکتیکات و پورتوریکو — تعویق انداختن خود ریاست جمهوری, مسابقات, برروی آن بکشید کل تقویم اصلی نگرانی بیش از coronavirus.

اما ویسکانسین اولیه است که میله میله برای اوایل بهار است که در حال حاضر در حال حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده. در اوایل این هفته فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers گفت که تغییر زمان اولیه است نه روی میز “در این زمان” که دفتر والی است: “ارزیابی این که آن را به جلو می رود. ما امیدوار به برگزاری آن در این تاریخ اگر ما احتمالا می تواند.”

حرکت ویسکانسین مسابقه مسلما سخت تر از آن خواهد بود برای کشورهای دیگر است که تا کنون تصمیم گرفتند برای به تاخیر انداختن خود مقدماتی از روز انتخابات در دولت شامل کامل رای گیری — از انتخابات مقدماتی را به دولت شهرستان و اعضای شورای.

دولت اما در حال حاضر “retooling” برای آماده شدن برای انتخابات میان شیوع بیماری به عنوان یکی میلواکی انتخابات گفت: با توجه به ABC News در روز چهارشنبه.

در حالی که دولت در انتخابات هستند “به شدت تشویق” رای دهندگان بازیگران غیابی از طریق پست در شخص رای گیری است که هنوز به عنوان یک گزینه در 7 آوریل.

در میلواکی احتیاطی در حال حاضر در جریان است از جمله تجهیز نظرسنجی کارگران با دستکش و ماسک تهیه رای گیری سایت با لوازم تمیز کردن و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و مطابق با دستورالعمل CDC از لحاظ اجتماعی فاصله با فاصله از رای دهندگان در خط و محدود کردن تعداد زیادی از مردم در داخل یک رای گیری سایت.

اما دموکرات ها هنوز هم نگران بیش از تاثیر coronavirus در رای گیری.

“به عنوان شهروندان ویسکانسین همچنان فاصله خود را برای اطمینان از ایمنی خود را خواهد شد بسیاری را مایل و قادر به خود را در معرض خطر ایمنی و ایمنی از دیگران انتظار در خط به ثبت نام برای رای دادن و رای خود را در روز انتخابات” تشکیل پرونده متحده است.

شاکیان افزود: “بسیاری از شهروندان ویسکانسین نیز خواهد بود مایل و قادر به ایمنی خطرات ناشی از ترک خانه های خود برای به دست آوردن اسناد و مدارک و کپی اسناد و مدارک که مورد نیاز تحت ویسکانسین قانون به ثبت نام برای رای دادن و به دست آوردن یک رای گیری غایب.”

شکایت واصل شد یک روز پس از DNC صندلی تام پرز خواست متحده در بیانیه ای به حرکت به یک رای-توسط-mail گزینه به جای تغییر زمان مسابقه.

“DNC است اصرار به باقی مانده های اولیه متحده به استفاده از انواع دیگر مکانیسم های حیاتی است که رای گیری آسان تر و امن تر برای رای دهندگان و انتخابات” پرز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>