دموکرات جلو و نظارت لایحه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وتو تهدید

خانه دموکرات ها را کشیده قانون از کف خانه است که باید تمدید FBI نظارت مقامات

واشنگتن — دموکرات ها در روز پنج شنبه کشیده قانون از کف خانه به گسترش FBI نظارت مقامات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان علیه اندازه گیری و تضمین آن شکست.

مجلس نانسی پلوسی گفت: به جای آن باید یک دور جدید از مذاکرات با سنا بیش از منقضی قدرت اف بی آی معتقد حیاتی در مبارزه با تروریسم است. خانه بود و انتظار می رود برای رای دادن بعد به طور رسمی شروع مذاکرات.

بنبست مطرح بالقوه برای نظارت قدرت باقی می ماند منقضی شده به طور نامحدود. این مقررات که منقضی در مارس اجازه می دهد که اف بی آی به دریافت حکم دادگاه برای سوابق کسب و کار در امنیت ملی تحقیقات و انجام نظارت بر افراد بدون ایجاد آنها از جانب یک تروریسم بین المللی سازمان. آنها همچنین آن را آسان تر برای محققان به ادامه استراق سمع در یک موضوع است که روشن تلفن همراه و ارائه دهندگان خدمات برای خنثی کردن تشخیص است.

لایحه تجدید کسانی که مقامات تصویب مجلس سنا با 80 رای در اوایل این ماه و آن را به نظر می رسد در مسیر برای عبور آسان است. خانه تا به حال اکثریت حمایت از اقدام مشابهی را در ماه مارس با حمایت از 126 خواهان. که لایحه بود سازش کار می کرد بین دو طرف و دادستان کل ویلیام Barr.

اما سازش هم پاشیده این هفته به عنوان تهمت و تهدید حق وتو و آمریکا که تا به حال یک بار رای دادند و این لایحه به سرعت به دنبال خود منجر شود.

خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی که در ستایش این لایحه در ماه مارس و گفت: در آن گنجانده شده است “مهم اصلاحات” به گارد در برابر نقض معکوس که موضع زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مخالف آن است. در پنج شنبه, مک کارتی گفت: کنگره باید “یک مکث.”

پلوسی, انتقاد جمهوری خواهان برای در مورد چهره و اشاره کرد که برخی از آنها ستایش این قانون به تازگی به عنوان شنبه ، او گفت که به عنوان به زودی به عنوان رئیس جمهور ساخته شده نظرات خود را شناخته شده “تعهد به امنیت ملی ناپدید شد.”

بدون حق وتو-اثبات اکثریت پلوسی گفت: خانه نمی خواهد تلاش برای تصویب اندازه گیری و به جای آن شروع مذاکرات مستقیم ، دموکرات ها در حال برنامه ریزی یک رای در این قانون چهار شنبه اما الآن بدون نگه داشتن آن را به عنوان روشن شد آرا وجود ندارد. ده ها تن از دموکرات ها مخالف بودند به این لایحه.

مک کارتی گفت: حمایت از حرکت به تمدید مذاکرات گفت که “مناسب ترین چیزی که به انجام است.”

در تهدید به وتو تهمت ذکر سرخوردگی خود را با شیوه های نظارت در روسیه بررسی که اشاره او به عنوان یک جادوگر شکار.

در توییتر شنبه تهمت ستایش “بزرگ جمهوری خواه کنگره & Congresswomen” که مسدود لایحه “که فقط تداوم سوء استفاده است که تولید بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا و روسیه جادوگر شکار. کار فوق العاده!”

یک بازرس کل گزارش مستند اشتباهات جدی در چگونه اف بی آی با استفاده از آن مقامات در طول پروب آن به روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری و روسیه هر چند از آن گفت: FBI توجیه بود در افتتاحیه این تحقیقات و هیچ مدرکی وجود ندارد که این عمل با تعصب سیاسی. مشکلات مستند شامل خطاها و حذفیات در برنامه اف بی آی ارائه شده زیر نظارت بر اطلاعات خارجی عمل به مانیتور سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور.

جمهوری خواهان در طول تاریخ شده است متهاجم نظارت بر حفظ قدرت به نام امنیت ملی و قدرت برای تجدید نیست به طور مستقیم مربوط به خطاهای که کشف شد در روسیه بررسی است.

اما برگ برنده استفاده کرده است این قانون به انتقاد از این تحقیقات که در نهایت تبدیل شد به ویژه وکیل رابرت مولر. مولر در بر داشت شواهد کافی برای ایجاد یک توطئه جنایی بین مبارزات انتخاباتی خود و روسیه اما می گوید نمی تواند تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در انسداد عدالت است.

و مسائل پیچیده در نظارت لایحه جدید بود اعتراض از وزارت دادگستری و اختلافات در درون حزب دموکرات است. این اداره گفت آن مخالف مجلس سنا اضافه کردن به این لایحه که تلاش برای افزایش حمایت برای برخی از نظارت افراد و دموکرات ها که به مدت طولانی مخالف نظارت قوانین تصریح کرد: در روز چهارشنبه که آنها نمی خواهد حمایت از این لایحه.

تنها تفاوت بین مجلس نمایندگان و سنا لوایح اصلاح تصویب شده توسط سنا با 77 رای. که دو حزبی زبان اسپانسر شده از طرف سنسور. مایک لی R-یوتا و پاتریک لیهی D-ورمونت اجازه می دهد بیشتر به شخص ثالث نظارت برای محافظت از مردم در برخی از موارد نظارت.

وزارت دادگستری گفت: اصلاح سنا نسخه از این لایحه را “تضعیف امنیت ملی ابزار در حالی که هیچ کاری برای رسیدگی به موارد نقض حقوق بشر” شناسایی شده توسط بازرس کل گزارش.

و رهبران کنگره حزبی مترقی است که حدود 70 دموکرات عضو مجلس نمایندگان تصریح کرد جمعه که آنها می خواهم در مخالفت با این لایحه گفت: این قانون انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از آمریکایی ها می اندازد.

“ما نمی توانیم در وجدان خوب رای قانونی که نقض آمریکایی ها حق اساسی برای حفظ حریم خصوصی گفت:” مترقی حزبی’ رهبران مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal D-بشویید. و علامت Pocan D-Wis.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>