دموکرات ها نیاز به متحد کردن پشت خود را نامزد هر کس او ممکن است

در 26 مارس به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی شده این کشور را به حالت عادی بازگشت “خیلی سریع” ایالات متحده پیشی گرفت و چین به عنوان کشوری با بیشترین تعداد COVID-19 موارد است. منt نیز نشان داد که عظیم 3.3 میلیون آمریکایی بیکار به دلیل بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نادانی در برخورد با این بحران بی سابقه ای نشان می دهد که چرا هر حزب دموکرات و مترقی در آمریکا در حال حاضر نیاز به تمرکز بر روی فشار برای یک رهبری است که توانایی و اراده به حفاظت از سلامت و امنیت اقتصادی مردم آمریکا.

در حال حاضر این به این معنی گرفتن دموکراتیک نامزد, هر کس او ممکن منتخب در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. ما نباید تکرار اشتباهات 2016.

به عنوان من تماشا تهمت تماس با این بیماری همه گیر کوروناویروس “جعل”, نژادپرستانه دامن زدن اختلافات با نام تجاری آن “چینی ویروس” و مردم آن را فقط ممکن است ناپدید می شوند من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که آنچه هیلاری کلینتون انجام داده اند برای رسیدگی به این بحران اگر او تا به حال شده است رئیس جمهور ما در حال حاضر.

او می شده اند و تصمیم گیری مبتنی بر علم و حقایق و کاری با ملت ما شرکای بین المللی را امتحان کنید و همه گیر تحت کنترل اقدامات را نجات داد که هزاران نفر از آمریکایی زندگی و معیشت.

در سال 2016 دموکراتیک اولیه من داوطلب و رای دادند برنی ساندرز. اما زمانی که هیلاری کلینتون شد نامزد من رای دادند برای او در انتخابات ریاست جمهوری بدون تردید بسیار. برای من این یک تصمیم آسان – تهدید یک برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری که قرار بود برای مطرح به محیط زیست و مهاجران بود فقط بیش از حد شدید برای من در نظر گرفتن رای گیری نیست.

ما شاهد عواقب فاجعه بار از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در سه سال گذشته است. و در حال حاضر coronavirus همه گیر است که بیشتر در معرض خطرات ناشی از رهبری توسط یک دولت است که مراقبت بیشتر در مورد حاشیه سود نسبت به مردم است.

آن را واضح تر از همیشه قبل از امروز که یک کشور که مراقبت برای مردم آن است که قوی تر و امن تر است.

ساندرز متوجه این مدتها پیش خود را صرف تمام زندگی حرفه ای سیاسی در تلاش برای ایجاد یک دولت که اولویت اول این است که به مراقبت برای مردم آن است.

در انتخابات ریاست جمهوری, کمپین دعوت و حمایت برای سیاست راه حل های که ساخته شده اند اضطراری برای بهداشت عمومی و بحران اقتصادی که ما امروز با آن مواجه است بیشتر قابل کنترل – جهانی بهداشت, پرداخت, خانواده و پزشکی را تضمین اشتغال و مسکن لغو, دانش آموز بدهی و کمک مالی برای خانواده های شاغل در رکود اقتصادی است.

در اوایل این ماه, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت: نرخ بیکاری در ایالات متحده می تواند افزایش یابد به 20 درصد اگر قوی عمل نمی شود برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. پس از آن مجلس سنای ایالات متحده تایید کرده است $2 تریلیون اقتصادی نجات بیل برای کمک به بلند کردن اقتصاد و آدرس این بیماری همه گیر. واقعا کمک به مردم آمریکا و محافظت از آنها را از اثرات نامطلوب فعلی و آینده بحران این تلاش نیاز به رفتن بسیار بیشتر است.

ساندرز است که چشم انداز و سیاست های پیشنهادی است که می تواند کمک به محافظت از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که مدت طولانی است که صدمه زدن به. او دارای مهارت های رهبری جسارت و شجاعت لازم است که به ایستادن برای آنچه درست است و اطمینان آمریکایی ها هرگز دوباره از چپ به دفع کردن برای خود در مواجهه با یک بحران بزرگ.

این است که چرا من صمیمانه امیدواریم که که او خواهد بود که حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد در انتخابات آینده.

اما تا آنجا که من حمایت ساندرز و می خواهید برای دیدن او به عنوان 46 جمهور ما, من نابینا به رشد حمایت جو بایدن در درون حزب دموکرات است.

و مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک رهبری در سه سال گذشته ساخته شده آن را بسیار روشن است که دموکرات ها که پشتیبانی ساندرز دیگر لوکس به نشستن این انتخابات اگر بایدن می شود حزب دموکرات نامزد.

اگر من با ارائه یک انتخاب بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن من رای بایدن. و هنگامی که او رئیس جمهور است من همه چیز را من می توانم به فشار دولت برای تحویل کوتاه مدت و بلند مدت اقتصادی و اجتماعی تغییر آمریکایی ها به شدت نیاز دارند.

هر مترقی که هنوز هم معتقد است که یک توافق با دولت خواهد بود معادل چهار سال دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به نگاه رئیس جمهور نادرست و خطرناک در پاسخ به کروناویروس همه گیر برای بررسی واقعیت.

بایدن ممکن است ساندرز اما او نیز قطعا نه مغلوب ساختن پیشی جستن. او معتقد است در علم و گوش به کارشناسان. اگر او رئیس جمهور ما در حال حاضر او نمی خواهد به ما بگویید بزرگترین بحران بهداشت و درمان ما تا کنون تجربه کرده اند جعل شده است. او نمی خواهد رد علمی مشاوره. او نمی خواهد قادر به هماهنگی با شرکای خارجی برای مقابله با بحران است.

البته در حالی که تلاش برای اجتناب از تکرار اشتباهات سال 2016 ما نیز نباید تکرار اشتباهات سال 2008 زمانی که در این صورت دیگر بی سابقه بحران وال استریت بود bailed و مشترک آمریکایی ها از چپ به دفع کردن برای خود.

ما نمی تواند متقاعد کردن تهمت به اولویت بندی مشترک آمریکایی ها بیش از میلیاردرهای و شرکت های بزرگ. اما ترقی خواهان می تواند به جلوگیری از این اتفاق در مورد یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری.

در حالی که وجود دارد هیچ هل دادن یک تهمت به دولت عمل ما ترقی خواهان می تواند حرکت یک بایدن دولت. ما می تواند ساخت ائتلاف لازم برای فشار بایدن به عمل شجاعانه. ما می توانیم او را نه تنها به ایجاد تغییرات کوچک در اطراف حاشیه اما رهبری با وزن کامل و وضوح لازم برای پاسخگویی به این لحظه. ما می توانیم یک بایدن دولت ارائه حداقل بخشی از این سیاست های اقتصادی دستور کار Sanders.

آنچه که ما نمی تواند داشته باشد این است که هر حزب دموکرات گفت: “من نمی خواهد رای برای” دموکراتیک نامزد, که آیا آن بایدن یا Sanders. ما هیچ وقت برای آن است. مبارزه با آن را در اولیه خود را برای نامزد, اما وقتی که می آید به انتخابات عمومی ما نمی ظروف سرباز یا مسافر در اطراف; اگر زمان COVID-19 وضعیت ساخته شده است که هر چیزی پاک است که جان میلیون ها نفر هستند به معنای واقعی کلمه در خط.

نظرات بیان شده در این مقاله هستند که خود نویسنده است و لزوما منعکس کننده Al Jazeera سرمقاله موضع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>