قانونگذاران دموکرات به دنبال سوابق در هواکش

خانه دموکرات ها می خواهند برگ برنده دولت برای ارائه سوابق مربوط به خرید هواکش از روسیه

واشنگتن — آمریکا خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارائه سوابق مربوط به خرید هواکش از روسیه خواست که ماشین بودند نه تنها نا امن برای استفاده است اما همچنین توسط یک شرکت تابعه از یک شرکت تحت تحریم های ایالات متحده.

نمایندگان مجلس که منجر پنج خانه کمیته ها و فرعی ارسال درخواست به وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

آنها معترض هستند که ایالات متحده اهدا صدها نفر از هواکش به روسیه پس از خرید ماشین آلات از روسیه در اوایل هفته از همه گیر شد که بلافاصله قابل استفاده است. همان مدل Aventa-M گزارش ناشی از آتش سوزی در مسکو و سنت پترزبورگ.

فدرال مدیریت اضطراری آژانس تایید کرده است که هیچ Aventa-M فن های خریداری شده از روسیه شده اند استفاده می شود در ایالات متحده, اما قانونگذاران هنوز هم نگرانی.

“این غلط گیری اتلاف میلیون ها نفر از آمریکا مالیات دهندگان دلار تضعیف سیاست خارجی و امنیت ملی منافع و مختل ملت ما توانایی برای مبارزه با کروناویروس” به نمایندگان مجلس نوشت.

نمایندگان مجلس گفت: وزارت امور خارجه دریافت فاکتور نهایی از روسیه برای $659,283. آنها به دنبال تمام سوابق و ارتباطات بین وزارت امور خارجه و کاخ سفید مربوط به حمل و نقل و خلاصه ای از مارس 30 تماس میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و همچنین دیگر سوابق.

کاخ سفید با اشاره سوالات به وزارت امور خارجه آن را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پس زودتر نگرانی در مورد کمبود پنکه مغلوب ساختن پیشی جستن administation در حال حاضر می گوید ایالات متحده مازاد و شروع به فروش و یا اهدا هواکش به کشورهای دیگر در برخورد با هجوم بيماران مبتلا به COVID-19. رئیس جمهور شده است توصیف ایالات متحده به عنوان “پادشاه هواکش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>