دموکراتیک congresswomen ارسال پیام با پوشیدن لباس سفید به دولت از اتحادیه

دموکراتیک زنان حزبی سازمان یافته مشابه تلاش های سال گذشته است.

دموکراتیک زنان حزبی خواست زنان را به پوشیدن لباس سفید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سخنرانی سالانه خود در روز سه شنبه به نماد که آنها در تراز وسط قرار دارد و “نه حمایت.”

مجلس نانسی پلوسی در میان ده ها تن از قانونگذاران ایالات متحده که ملبس به رنگ سفید در طول این رویداد برای ایستادن در همبستگی با مبارزه برای برابری جنسیتی.

پلوسی گفت که او “افتخار” را به او ملحق همکار آمریکا در سفید.

“افتخار به من ملحق همکار @HouseDemWomen” او هنوز توییتی. “امروز ما به عنوان #WearWhite برای نشان دادن حمایت برای ادامه مبارزه برای دستیابی به برابری برای زنان در سراسر کشور است.”

رنگ می پردازد ادای احترام به جنبش حق رای زنان که منجر به تصویب 19 متمم در سال 1920 است که تضمین شده به زنان حق رای.

دموکراتیک زنان حزبی توییتی یک تصویر از برخی از قانونگذاران در حدود سه ساعت جلوتر از رئیس جمهور آدرس. در این عکس عنوان این گروه گفت: آنها سفید میپوشید به “به ما نشان می دهد تداوم همانطور که ما در مبارزه با #ForThePeople.”

با استفاده از هشتگ “WearWhite” این گروه گفت: تلاش شد به معنای “ایستادن در برابر realDonaldTrump خطرناک سیاست. مطمئن شوید که صدای زنان و خانواده شنیده می شود. و اجازه دهید به @POTUS می دانیم که ما در حال حمایت کردن. #SOTU.”

دموکراتیک زنان حزبی سازماندهی یک تظاهرات مشابه جلوتر از سال گذشته دولت از آدرس اتحادیه به مناسبت سالگرد 100 از کنگره عبور از 19 متمم.

پررنگ رنگ انتخاب شد همچنین یک کلاه نکته به رکورد تعداد زنان منتخب در کنگره در آن زمان است.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>