دلتا JetBlue و 15 سایر شرکت های هواپیمایی در حال انداختن پرواز تغییر هزینه ها به دلیل شیوع کروناویروس

مسافران در حال تغییر پرواز خود قصد دارد به عنوان COVID-19 شیوع گسترش می یابد و بسیاری از شرکت های هواپیمایی در حال کمک به آنها را در روند.

در هفته های اخیر شرکت های هواپیمایی را لغو صدها پرواز به شرق آسیا و اخیرا بسیار از ایتالیا به عنوان تعدادی از coronavirus موارد رشد در این مناطق. هواپیمایی اجرائی باید گفت آنها را به چشم پوشی از حقوق, به سفر شرکت های, چهره اختلالات عمده برای کسب و کار خود را.

در سراسر جهان وجود دارد 124,578 COVID-19 موارد و حداقل 4,584 مرگ و میر ناشی از چهارشنبه. حداقل هشت کشور شامل آمریکا فرانسه و آلمان باید 1000 یا بیشتر موارد.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد روز شنبه که coronavirus نمایندگی یک بیماری همه گیر. نگرانی ها در مورد گسترش ویروس منجر به لغو و یا به تعویق افتادن وقایع عمده در سراسر جهان است.

با مقامات بهداشت عمومی در بسیاری از کشورها مشاوره احتیاط در برابر سفر به مناطق با تعداد زیاد coronavirus موارد شرکت های هواپیمایی باید پا به ارائه چشم پوشی برای هزینه ها و کرایه تفاوت برای مسافران که برنامه ریزی مجدد پروازها به دلیل نگرانی های بهداشتی.

ادامه مطلب: وجود دارد $4 پرواز در چین — اما انتظار نداریم که بسیاری دیگر از coronavirus airfare معاملات

در اینجا چیزی است که شرکت های هواپیمایی انجام می دهند:

Frontier Airlines

مشتریان موجود رزرو برای سفر بین 3 مارس و آوریل 16 خواهد بود قادر به ایجاد یک تغییر به رزرو خود را بدون تحمیل هزینه. مشتریان خواهد بود مسئول برای هر گونه تفاوت در کرایه.

جدید سفر باید بود ماه ژوئن به پایان رسید 1. مشتریان باید گزینه تغییر مبدا و یا مقصد شهر زمانی که آنها را تغییر دهید خود را رزرو.

افرادی که می خواهید به لغو رزرو خود را قادر خواهد بود به انجام این کار بدون پرداخت هزینه لغو خواهد شد و دریافت بازپرداخت در قالب یک اعتباری معتبر برای 90 روز. این شرکت گفت که آن را ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت رفتن به جلو.

یک miscommunication در میان کارکنان در مرز بیش از آخر هفته منجر به تماس با مرکز و پرسنل به اشتباه اطلاع رسانی به مشتریان است که چشم پوشی نیست موجود باعث سرخوردگی در میان افرادی که اقدام به لغو پروازهای خود را به دلیل coronavirus نگرانی.

خطوط هوایی آمریکا

برای افرادی که کتاب پرواز بین 1 مارس و آوریل 16, American Airlines آل, -4.35% شارژ خواهد شد یک تغییر هزینه اگر خود را تغییر دهید برنامه های سفر. برای واجد شرایط اصلی سفر باید برنامه ریزی شده بین 1 مارس سال 2020 و در تاریخ 26 ژانویه سال 2021 و تغییر باید حداقل 14 روز پیش از این سفر عازم ناحیه دور دست تاریخ.

جدید سفر خواهد نیاز را ظرف یک سال از اصل بلیط مسئله تاریخ و مسافران باید برای هر پرداخت تفاوت در نرخ. هزینه چشم پوشی مانع رزرو از طریق AAdvantage جایزه بلیط.

علاوه بر این برای افرادی که قصد پرواز به هنگ کنگ یا چین بازپرداخت در دسترس هستند اگر لغو ساخته شده قبل از پرواز و خروج و تاریخ بلیط صادر شده توسط خطوط هوایی آمریکا.

JetBlue Airways

JetBlue JBLU, -6.93% به حالت تعلیق در تغییر و لغو هزینه برای همه رزرو برای پروازهای برنامه ریزی شده از طریق 30 آوریل سال 2020 است. که در آن قابل اجرا مشتریان نیاز به پرداخت تفاوت در بلیط هواپیما. پرواز تا به حال به رزرو و یا قبل از مارس 10 به واجد شرایط.

کسانی که تغییر و یا لغو پروازها اعتبار را دریافت خواهد کرد ارزش این مقدار پرواز عادلانه به علاوه مالیات و هزینه های که معتبر است به مدت یک سال از تاریخ صدور به سمت JetBlue پرواز.

هواپیمایی آلاسکا

هواپیمایی آلاسکا ALK, -2.31% ارائه شده است یک به اصطلاح “صلح از ذهن” چشم پوشی. کسانی که خریداری بلیط بین Feb. 27 و 31 مارس و کسانی که مجموعه را به سفر از طریق مارس 31 قادر خواهد بود به لغو یا تغییر خود سفر رایگان است.

کسانی که انتخاب می کنید به خود را لغو پرواز خود را وجوه سپرده به آلاسکا حساب برای استفاده در آینده برای سفر. کسانی را انتخاب کنید که به rebook سفر خود را باید مجموعه ای جدید از تاریخ سفر رخ می دهد که قبل از Feb. 28 سال 2021 و کرایه تفاوت اعمال می شود.

این گزینه در دسترس است تنها برای افرادی که رزرو به طور مستقیم با آلاسکا — کسانی که رزرو پرواز از طریق اشخاص ثالث مانند Expedia باغ, -10.78% نیاز به اصلاح برنامه سفر خود را از طریق این شرکت است که فروش بلیط.

همچنین نگاه کنید به: Coronavirus نرخ مرگ و میر به طرز چشمگیری متفاوت است بسته به سن و جنسیت و کشور — چرا برخی از بیماران کرایه بدتر از دیگران

United Airlines

United Airlines UAL, -6.13% است waiving پرواز تغییر هزینه برای تمام بلیط های صادر شده در و یا قبل از مارس 2 برای سفر از طریق آوریل 30. جدید بلیط باید درخواست صدور مجدد توسط Dec. 31 و rebooked سفر باید شروع در عرض 12 ماه از اصلی بلیط شماره تاریخ.

برای کسانی که کتاب پرواز بین مارس 3 و 31 مارس پرواز تغییرات رایگان برای 12 ماه آینده.

پیش از این شرکت هواپیمایی اعلام کرد که waiving تغییر هزینه و کرایه تفاوت برای مسافران که کتاب جدید پروازها به مقصد فرودگاه در شمال ایتالیا, چین, هنگ کنگ و کره جنوبی از طریق ژوئن 30, هر چند جدید بلیط هواپیما بود در همان فروش بلیط کلاس به عنوان اصلی رزرو کنید.

برای کسانی که در حال برنامهریزی مجدد قبلا رزرو, سفر, کرایه تفاوت ممکن است اعمال شوند. ایران نیز با ارائه بازپرداخت برای پرواز رزرو شده به چین حتی برای بلیط آن است که در اصل nonrefundable.

خطوط هوایی دلتا

دلتا لغو کرده است تغییر هزینه برای همه بلیط خریداری شده بین ماه های مارس 1 و 31 مارس برای سفر از طریق Feb. 25, 2021. بلیط تنها ممکن است تغییر پس رایگان از اتهام و باید درخواست صدور مجدد توسط Feb. 28 سال 2021. همه rebooked سفر باید آغاز خواهد شد که تاریخ به عنوان به خوبی. کرایه تفاوت ممکن است اعمال شوند.

همچنین مشتریان می توانند خود را لغو پرواز و درخواست استفاده نشده ارزش به خرید یک بلیط جدید ظرف یک سال از موضوع اصلی تاریخ است.

پیش از این شرکت هواپیمایی گفت: مسافرانی که رزرو transpacific پروازها به مقصد پکن شانگهای و اینچئون کره جنوبی و اقیانوس اطلس پرواز به ایتالیا می تواند یک بار تغییر به خود دلتا رزرو DAL, -6.16% بدون تحمیل هر گونه تغییر هزینه هر چند کرایه تفاوت ممکن است اعمال شوند.

این پیر سیاست های اعمال شده به تاریخ سفر از طریق آوریل 30. بلیط تا به حال به درخواست صدور مجدد و rebooked سفر تا به حال برای شروع و یا قبل از مارس 31.

خطوط هوایی هاوایی

خطوط هوایی هاوایی هکتار -9.85% اجازه خواهد داد که هر کسی که رزرو پروازهای بین مارس 1 و 31 مارس به تغییر سفر خود را به یک تاریخ آینده بدون تغییر هزینه. شرکت هواپیمایی نیز waiving هزینه برای کسانی که برنامه ریزی برای سفر از طریق مارس 30 اگر پرواز بودند رزرو قبل از مارس 9.

هاوایی قبلا به حالت تعلیق سرویس بین هونولولو و اینچئون کره جنوبی از طریق آوریل 30. کسانی که rebook جدید برای سفر و یا قبل از اکتبر. 31 باید تغییر هزینه ها و کرایه تفاوت بخشیده تا زمانی جدید رزرو در همان بخش وجود دارد و بدون هیچ تغییری به بلیط منشاء و خروج. هاوایی نیز waiving لغو هزینه ها و ارائه بازپرداخت برای تحت تاثیر پرواز.

از دست ندهید: “این بسیار مایه تاسف معمای.’ به عنوان coronavirus اسپرد CDC خواستار بیمار کارگران به ماندن در خانه — اما اگر شما نمی توانید پرداخت بیمار را ترک کنند ؟

روح Airlines

بر خلاف دیگر شرکت های هواپیمایی, روح ذخیره -6.90% اعلام نکرده گسترده هزینه-چشم پوشی از سیاست. به جای آن “بوده است انعطاف پذیر ارائه گزینه های سفر برای مهمانان ما که رسیدن با نگرانی در مورد COVID-19 کروناویروس” از اواخر ماه ژانویه است. این شرکت گفت: مسافران می توانند با تماس با این شرکت هواپیمایی در صورتی که سوال.

Southwest Airlines

Southwest Airlines LUV -6.74% هرگز به اتهام تغییر و یا لغو هزینه به مشتریان به عنوان طولانی به عنوان آنها را تغییر و یا لغو حداقل 10 دقیقه قبل از پرواز خروج برنامه ریزی شده. مشتریان می توانند با استفاده از بودجه اختصاص داده شده برای یک سفر برای سفر آینده به مدت یک سال از تاریخ خرید اصلی.

خورشید هواپیمایی کشور

خورشید کشور است که متعلق به آپولو مدیریت جهانی APO, -4.29% است waiving تغییر هزینه برای مشتریان سفر از طریق مارس 15 اگر آنها تماس شرکت ثبت نام خط تلفن. “در حالی که ما به پرواز نیست به هر مقصد با یک فعال, سفر, مشاوره, ما درک می کنیم که سفر انعطاف پذیر گزینه های مهم برای مهمانان ما با نگرانی در مورد COVID-19” این شرکت هواپیمایی گفت.

این شرکت به طور کلی در سیاست این است که مردم با پرواز بیش از 60 روز می توانید رزرو خود را آنلاین و بدون هزینه.

Allegiant Airlines

در حالی که Allegiant ALGT, -5.54% تاکید کرد که همه پروازهای داخلی در ایالات متحده و non-stop این شرکت گفت: آن را دوباره به جای مشتریان و یا ارائه یک اعتبار کامل برای لغو “به مسافران با هر گونه نگرانی در مورد سفر.”

گروه لوفت هانزا

گروه لوفت هانزا DLAKY, -9.20% هواپیمایی لوفت هانزا, سوئیس, اتریش خطوط هوایی Brussels Airlines و Air Dolomiti معرفی انعطاف پذیر گزینه رزرو ، از طریق مارس 31, لوفت هانزا است waiving rebooking هزینه برای همه تازگی-رزرو پرواز در سراسر جهان برای یک بار تغییر دهید. جدید تاریخ سفر باید بود یا قبل از دسامبر. 31.

برای رزرو که قبل از ساخته شد مارس 5 با تاریخ سفر از طریق 30 آوریل مسافران همچنین می توانید rebook برای یک تاریخ جدید تا دسامبر. 31 بدون نیاز به پرداخت یک تغییر هزینه. با هر دو سیاست های depature و فرودگاه مقصد باید همان باقی بماند و کرایه تفاوت ممکن است اعمال شوند.

لوفت هانزا را لغو کرده است, پرواز به سرزمین اصلی چین تا آوریل 24, کاهش پرواز به هنگ کنگ و انتظار برای کاهش بیشتر کوتاه و متوسط-مسافت پرواز در هفته های آینده به عنوان coronavirus گسترش در اروپا است.

مشتریان که پروازهای تحت تاثیر این تغییرات می تواند درخواست بازپرداخت را انجام دهید رایگان است. هنگامی که پروازهای لغو لوفت هانزا خواهد rebook مشتریان بدون پرداخت هزینه اضافی در اکثر موارد به صورت خودکار.

هوایی فرانسه

هوایی فرانسه AFLYY, -12.41% گفت: مسافران می توانند با به تعویق انداختن سفر رزرو 31 مارس در هیچ هزینه اضافی برای پرواز با اصلی تاریخ خروج از طریق مه 31.

هواپیمایی اتحاد به حالت تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و چین تایپه به طور موقت. شرکت هواپیمایی نیز تنها عملیات یک پرواز روزانه به مقصد, از شنبه.

KLM

KLM است waiving تغییر هزینه ها در تمام بلیط های صادر شده در و یا قبل از مارس 31 معتبر برای سفر از طریق مه 31. پرواز تغییرات را فقط می توان رایگان اگر بلیط در دسترس هستند در همان کلاس برای پرواز جدید تاریخ در غیر این صورت کرایه تفاوت اعمال خواهد شد. علاوه بر تغییر تاریخ مشتریان همچنین می توانید درخواست ارزش اصلی خود بلیط نسبت به پروازهای بین مقاصد مختلف.

جدید سفر باید شروع و یا قبل از مارس 31. برای کسانی که ترجیح می دهند به پرواز پس از آن تاریخ آنها می توانید دریافت غیر قابل استرداد کوپن معتبر برای 1 سال.

بریتیش ایرویز

بریتیش ایرویز IAG, -5.45% حذف هزینه تغییر برای رزرو از طریق مارس 31 هواپیمایی گفت. “ما می دانیم که افزایش عدم اطمینان است که coronavirus (COVID-19) ممکن است باعث” این شرکت اعلام کرد. “این وضعیت باقی خواهد ماند و تحت بررسی است و ما همچنان به ارائه به روز رسانی منظم. ما همه چیز را ما می توانیم برای کمک به مشتریان را تحت تاثیر قرار.”

ایالات متحده جهانی جت ETF جت -7.00% پایین است 37 درصد از ابتدای سال در حالی که S&P 500 SPX -4.89% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -5.86% در حال پایین 15 درصد و 17 درصد بیش از همین بازه زمانی.

این داستان به روز شد در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>