تاخیر هزینه های کمیته بین المللی المپیک ‘چند صد میلیون’; ژاپن می پردازد و بقیه

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ می گوید المپیک بدن را “چند صد میلیون دلار” از اضافه شدن هزینه ها به دلیل به تعویق افتادن بازی توکیو

توکیو — کمیته بین المللی المپیک روبرو خواهد شد “چند صد میلیون دلار” از اضافه شدن هزینه ها به دلیل به تعویق افتادن توکیو بازی بدن جمهور گفت:.

توماس باخ صحبت می کرد در مصاحبه با روزنامه آلمانی دی ولت در روز یکشنبه.

تخمین می زند در ژاپن قرار داده و هزینه های کلی از تعویق در $2 میلیارد 6 میلیارد دلار. به جز IOC بخش همه اضافه خواهد هزینه های منتقله توسط ژاپنی جانبی با توجه به توافق نامه امضا شده در سال 2013 زمانی که توکیو اهدا شد, بازی های المپیک است.

باخ گفت “غیر ممکن است می گویند در حال حاضر” میزان هزینه های اضافه شده برای کمیته ملی المپیک ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما توافق با نخست وزیر است که ژاپن ادامه خواهد داد برای پوشش هزینه های آن را انجام داده اند تحت شرایط توافق نامه های موجود برای سال 2020 و کمیته بین المللی المپیک ادامه خواهد داد به مسئول سهم خود را از هزینه های” باخ گفت. “برای ما این نظرسنجی آن است که در حال حاضر روشن است که ما باید در مواجهه با چند صد میلیون دلار از هزینه های اضافی.”

قبل از به تعویق افتادن ژاپنی دهندگان قرار داده و هزینه های رسمی از این بازی در $12.6 میلیارد دلار است. دولت گزارش حسابرسی در سال 2019 گفت: هزینه حداقل دو برابر آن است. اما 5.6 میلیارد دلار از آن در است پول مالیات دهندگان.

توکیو گفت: المپیک 2020 حضور خواهد هزینه حدود 7.3 میلیارد هنگامی که آن را برنده مناقصه هفت سال پیش.

روز جمعه مدیر کمیته سازماندهی توکیو گفت: این بیماری همه گیر در سمت چپ برخی از شک و تردید در مورد بازی پیش رفتن در سال آینده.

“من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد باشد قادر به گفتن آن است که اگر ممکن است رفتن به آن را تحت کنترل بعدی جولای یا نه” Toshiro Muto گفت: صحبت کردن از طریق یک مترجم. “ما قطعا در یک موقعیت به شما یک پاسخ روشن است.”

باخ خواسته شد تا در مورد امکان دیگری برای به تعویق افتادن. او جواب نداد به طور مستقیم اما بعدا گفت در این مصاحبه که در سازمان و نخست وزیر شینزو آبه “ساخته شده آن را بسیار برای من روشن است که ژاپن نمی تواند مدیریت به تعویق افتادن فراتر از تابستان آینده در آخرین.”

باخ نیز خواسته شد اگر همه گیر فرصتی برای برخی از ورزشکاران به نقض قوانین دوپینگ با هیچ تهدیدی از تست. باخ مقابله که این تاخیر می تواند اجازه می دهد جدید روش های تست به توسعه می شود. او همچنین گفت: آزمایشات قبل از بازی های المپیک خواهد بود ذخیره شده برای 10 سال برای رسیدن مجدد.

“هیچ کس نباید احساس اعتماد به نفس است که آنها گرفتار نمی,” او گفت:.

باخ خواسته شده بود در مورد روسیه وضعیت را برای بازی های المپیک در سال 2021. در سال گذشته روسیه ضربه با چهار سال ممنوعیت از المللی ورزشی از جمله المپیک — به دلیل یک رسوایی دوپینگ. بسیاری از ورزشکاران روسی انتظار می رود که مجاز به رقابت اگر آنها می تواند نشان می دهد آنها پاک است.

“روسیه سوال این است که در حال حاضر تحت بررسی توسط CAS, مستقل, دیوان بین المللی داوری برای ورزش, بنابراین آن را نمی خواهد برای من مناسب به نظر در آن” باخ گفت.

باخ گفت: او تصمیم گرفت اگر او اجرا خواهد شد برای انتخاب مجدد در سال آینده. او همچنین با اشاره به این که کمیته بین المللی المپیک بود که تحت پوشش بیمه لغو, اما نه به تعویق افتادن.

انتخابات برگزار خواهد شد در سال 2021 و باخ است که نیاز به اطلاع از نیات خود را شش ماه قبل از رای گیری. او اولین منتخب در سال 2013 و به طور گسترده ای انتظار می رود به دنبال واژه دیگری.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان” او گفت:.

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>