هجوم Bukele السالوادور کنگره پشت قانون به بازگشایی اقتصاد

ال سالوادور کنگره یک شبه به تصویب یک قانون برای سرعت بخشیدن به بازگشایی اقتصاد کشور پیش از ژوئن 6 هدف پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور نایب Bukele که به سرعت تهدید به وتوی این قانون گفت: خیلی زود است.

سرانجام با 63 84 ممکن است رای, قانون مجموعه اقدامات برای بازگشت تدریجی به حالت عادی در السالوادور است که اعمال برخی از سخت ترین مستند اقدامات در آمریکا.

بیشتر:

قانون خواهد اثر را هشت روز پس از آن اعلام, اما Bukele استدلال آن را بیش از حد خطرناک برای بازگشایی این کشور آمریکای مرکزی به زودی و گفت: در توییتر که این امر منجر به یک سرایت از اهالی السالوادور اگر آن را به اثر.

“خدا را شکر من می تواند آن را وتو,” او نوشت.

روز دوشنبه رئیس جمهور, 38 گفت: در حال حاضر یک پیشنهاد به کنگره برای آغاز یک مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد از ژوئن 6, بازگشت, برای قانونگذاران’ تایید برای 15 روز دیگر سخت قرنطینه اقدامات است.

Bukele صرف چند روز گذشته دور انداختن با کنگره بیش از که باید دیکته از مستند.

روز دوشنبه دادگاه عالی در برابر حکومت Bukele آخر هفته تصمیم به سفارش یک فرمت از این کشور وضعیت اضطراری بدون گرفتن تایید از کنگره است.

او همچنین گفت که او را پایبند یک تصمیم دیوان عالی کشور از پیش از آن در روز به حالت تعلیق در وضعیت اضطراری اعلام کرد در تعطیلات آخر هفته هنگامی که سفارشات قبلی شد به پایان می رسد بدون کنگره تصویب.

تجدید داشته اضطراری اعلام در نیروی برای 30 روز آینده گسترش اقدامات مانند مدرسه تعلیق و ممنوعیت حرکت در برخی از مناطق با تعداد بالا از عفونت.

El Salvador

پلیس ضد شورش آماده سازی شامل افرادی که بازداشت شدند برای نقض ال سالوادور را در سراسر کشور مستند اقدامات در سان سالوادور السالوادور [خوزه کبزس/رویترز]

این اقدامات و سایر اقدامات شدید – مانند rال, کاهش, عکس های شگفت انگیز از اعضای باند نشسته نیمه برهنه در یک زندان طبقه به عنوان یک شکل از مجازات – را وادار انتقاد که Bukele نشان داده استبدادی گرایش و بیش از قدرت خود را.

دیوان عالی کشور گفت: در آن جهت است که این تصمیم موقت بود انتظار بیشتر بررسی گسترده.

Bukele گفت که پیشنهاد اقتصاد راه اندازی مجدد طرح به کنگره در روز سه شنبه در این وضعیت که آن را دنبال سخت دو هفته مستند.

“این باید به تصویب این پنج شنبه توسط کنگره به طوری که ما می تواند سخت و کل قرنطینه به مدت 15 روز به پایین تر از منحنی و دفاع از سلامت سالوادورجواب او گفت:” در یک کنفرانس خبری.

این کشور 1 ، 338 پر تایید موارد عفونت و 30 شناخته شده coronavirus-rالated مرگ و میر.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>