وزیر دفاع می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن “بسیار نگران” درباره حمله به ایران آسیب مغز قربانیان

Esper گفت که او صحبت کرد به تهمت و او را “درک ماهیت این آسیب است.”

یک هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید برای به حداقل رساندن صدمات ناشی از ضربه مغزی (TBI) رنج می برد توسط اعضای خدمات زیر موشکی ایران و حمله به یک پایگاه در عراق, وزیر دفاع علامت Esper گفت: این تهمت است که در حال حاضر “بسیار نگران است.”

“او بسیار نگران سلامت و رفاه همه از خدمات ما اعضای, به ویژه کسانی که درگیر در عملیات در عراق و او را درک ماهیت این صدمات” Esper کرد و گفت: در طول یک پنتاگون در کنفرانس خبری.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا مشخص صدمات در عراق به عنوان “بسیار جدی” و “سردرد” را مورد بحث بوده است و حتی به رهبری سربازان جنگ های خارجی (VFW) به درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن برای عذرخواهی.

“ما می خواهیم که او و کاخ سفید با پیوستن به ما در تلاش های ما برای آموزش آمریکایی ها از خطرات ناشی از TBI بر این قهرمانان به عنوان محافظت از ملت بزرگ ما در این تلاش بار” ویلیام “Doc” اشمیت VFW ملی فرمانده. “رزمندگان ما نیاز به حمایت کامل تر از همیشه در این چالش محیط زیست است.”

یک مقام آمریکایی تایید کرد که تعدادی از اعضای خدمات مبتلا خفیف صدمات ناشی از ضربه مغزی رنج می برد از این حمله افزایش یافته بود دوباره به 64 تا از 50 روز پیش. با توجه به رسمی 39 خدمات اعضای بازگشته اند به وظیفه خود در عراق است.

موبایل=[نادرست] url=[https://abcnews.go.com/Politics/pentagon-now-50-service-members-suffered-brain-injuries/story?id=68598126] text=[بیشتر: پنتاگون در حال حاضر می گوید 50 خدمات اعضا دچار آسیب های مغزی از حمله به ایران]/>

در طول سفر خود را به داووس سوئیس هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او شنیده بود که اعضای سرویس که جان سالم به در برد Jan. 8 ایرانی در حمله موشکی در Al Asad هوایی در عراق تجربه کرده بود “سردرد” و مشخص صدمات را به عنوان “بسیار جدی”.

“من دیده ام آنچه ایران انجام داده است با بمب های کنار جاده ای به نیروهای ما,” او توضیح داد. “من دیده ام افراد با و بدون اسلحه. من افرادی را دیده ام که به طرز وحشیانه ای, طرز وحشیانه ای مجروح در آن منطقه که جنگ — در واقع بسیاری از موارد قرار داده — آن بمب قرار دارد توسط سلیمانی است که دیگر با ما نیست. به نظر من آنها به صدمات واقعا بد است.”

وی افزود: از TBIs “نه من نمی در نظر بگیرید که به صدمات بد.”

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از نظر Esper خبرنگاران پنتاگون گفت که او تا به حال صحبت با رئیس جمهور و لفاظی را تغییر داد.

کلی علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش به خبرنگاران گفت که اکثریت 50 تاثیر خدمات اعضا در عراق تشخیص داده شده بود با یک “TBI خفیف.”

Milley گفت که با توجه به به نظامی ها در دسته آسیب: آسیب های بسیار جدی جدی صدمات و آسیب های جدی به خدمات اعضای کاهش یافت و به رده دوم.

وی افزود: “این بدان معنا نیست که آنها نه مجروح” و او اشاره کرد که همه تحت تاثیر خدمات اعضا خواهد بود نظارت برای سال آینده از آنجا که برخی از علائم ممکن است به آشکار خود را برای مدتی.

در نظر گرفته بود امضا زخم از جنگ در عراق و افغانستان, وزارت امور جانبازان و پنتاگون آمار نشان می دهد که بیش از 400 ، 000 خدمات اعضا دچار TBI بیش از دو دهه گذشته.

“این یک آسیب ما نیاز به نگه داشتن آموزش همه در مورد تپه, شما, مردم آمریکا حتی خودم” Esper گفت.

Milley گفت که ایمنی آماده سازی پیش از این ایران موشک حمله کرده و با عدم تلفات جسمی و زخم.

هر دو Milley و Esper تایید کرد که ایالات متحده به دنبال موقعیت موشک پاتریوت در داخل عراق را که دولت عراق هنوز به آن ارائه مجوز.

Milley گفت: موشک های پاتریوت طراحی شده است به شلیک کردن موشک های دریافتی — اما آن را به یک یقین است که می تواند آنها را در تمام ایران موشک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>