شیرجه عمیق: شما می توانید ‘عملا سرقت’ سهام های با کیفیت در حال حاضر با توجه به Jefferies

سرمایه گذاران در تلاش هستند تا پیش از نهایی چرخش برای بازار سهام حتی به عنوان coronavirus گسترش بیشتر در سراسر ایالات متحده

تحلیلگران در Jefferies منتشر کرده اند یک لیست از 47 سهام است که آنها بر این باورند که “در اصول” و جذاب ارزیابی با فرصت های ایجاد شده توسط “فروش بی رویه” در ماه گذشته است. بزرگترین توصیه می شود شرکت های ذکر شده در زیر.

هشدارهای

قبل از وارد شدن به لیست “بهترین ایده های سهام” از Jefferies تعدادی از هشدارهای هستند در:

• خیلی زود به تماس یک بازار سهام پایین — آن را یک احمق ماموریت.

• وجود داشته است مقایسه به سال 2008 بحران مالی است. اما سرعت فعلی اقتصادی اختلال در نفس است. بازار سهام نبوده است قادر به هضم اثر خود quarantining و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. J. P. Morgan برآورد کرده است که ایالات متحده تولید ناخالص داخلی کاهش خواهد یافت و در نرخ سالانه از 14 درصد در طول سه ماهه دوم. اما ما نمی خواهد ببینید سه ماهه دوم گزارش های اقتصادی و شرکت ها گزارش های درآمدی تا جولای.

• برای هفته منتهی به مارس 21 گلدمن ساکس انتظار برای دیدن ادعای افزایش بطور تطبیقی فصلی 2.25 میلیون هنگامی که آمار و ارقام پنجشنبه منتشر شد.

• برگردیم به مقایسه به سال 2008 بحران S&P 500 شاخص SPX -2.96% پایین بود 32.4% از آن روزانه بالا Feb. 19 از طریق معاملات روزانه پایین مارس 20 (به استثنای سود سهام) با توجه به FactSet. که در مقایسه با اوج-به-از طریق کاهش 57.3% از معاملات روزانه بالا در اکتبر. 11, 2007, تا زمانی که معاملات روزانه پایین مارس 9, 2009. با COVID-19 عفونت هنوز هم به سرعت در حال افزایش ما ممکن است هیچ جا در نزدیکی پایین.

Jefferies لیست

این تحلیلگران در Jefferies ذکر شده 47 خرید امتیاز سهام در سراسر همه بخش ها به عنوان “بهترین ایده ها” در گزارش مارس 16 عنوان در بخش “عملا سرقت.” آن را شامل در شرکت “تصویر هفته فرصت” گزارش مارس 21.

تحلیلگران انتخاب “با کیفیت بالا نام است که سرمایه گذاران می خواهم به خود را در سراسر چرخه — شرکت های بزرگ که باید قوی مدل های کسب و کار, سالم, جریان نقدی و بسیار قوی ترازنامه” با توجه به گزارش.

در اینجا 15 بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری بازار از آن 47:

شرکت دارای صدای تیک تیک مجموع بازگشت – Feb. 19 مارس از طریق 20 مجموع بازگشت – 2020 مجموع بازگشت – 2019 بازده سود سهام بازار کلاه. ($ میلیارد)
Amazon.com Inc. AMZN, +3.07% -15% 0% 23% 0.00% $919
ویزا, Inc. کلاس V -7.44% -31% -22% 43% 0.82% $250
Home Depot, Inc. HD +6.36% -37% -30% 31% 3.94% $166
Cisco Systems, Inc. CSCO, -2.81% -23% -25% 14% 4.04% $151
Adobe, Inc. ADBE, +4.04% -23% -10% 46% 0.00% $143
Nvidia Corp. NVDA, +3.37% -35% -13% 77% 0.31% $126
Abbott Laboratories ABT, -7.72% -24% -21% 22% 2.12% $120
شورون Corp. CVX, -8.77% -46% -50% 15% 8.69% $112
مک دونالد Corp. MCD, -7.78% -31% -24% 14% 3.37% $111
Gilead Sciences, Inc. مطلا کردن -0.89% 10% 14% 8% 3.71% $93
لینده PLC LIN -0.62% -32% -29% 39% 2.55% $81
Mondelez International Inc. کلاس MDLZ, -3.21% -27% -21% 40% 2.63% $62
British American Tobacco PLC خفاش -6.24% -24% -21% 38% 8.28% $58
ServiceNow Inc. در حال حاضر +0.22% -29% -10% 59% 0.00% $48
منبع: FactSet

شما می توانید با کلیک بر روی نوارهای برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از شرکت.

شما باید برای حرکت نمودار به سمت راست برای دیدن همه ی داده ها که شامل سود سهام و بازده.

چهار شرکت — Abbott Laboratories ما:ABT, شورون Corp. ما:CVX, مک دونالد ما:MCD و لینده ما:LIN — قطعات از S&P 500 سود اشراف شاخص SP50DIV, +7.09%, چرا که آنها خود را افزایش داده اند به طور منظم پرداخت سود سهام برای حداقل 25 سال متوالی. وجود دارد البته هیچ تضمینی وجود ندارد که coronavirus تعطیلی بسیاری از کسب و کار نمی خواهد نیروی این شرکت ها برای کاهش سود سهام پرداخت. به خصوص بالا سود سهام عملکرد به طور معمول یک سیگنال است که سرمایه گذاران نیست با اعتماد به نفس پرداخت می گردد.

در اینجا نظرات در مورد تمام 15 شرکت:

• هیچ کس نیاز به یادآوری شود چقدر مهم است Amazon.com ما:AMZN است در زمانی که مردم می ترسند به خرید بروید. از آن شده است دوم-بهترین عملکرد در این لیست از شاخص S&P 500 ضربه بسته شدن آن بالا Feb. 19. Jefferies تحلیلگر برنت Thill “می بیند سود افزایش قیمت در کالا و محصولات (به خصوص بهداشت و درمان) بیش از جبران هر گونه همکاری موجودی مسائل از بیکار کارخانه ها در چین” با توجه به این شرکت گزارش.

• سهام ویزا ما:V کاهش یافته است در خط با بازار است. حجم معامله است به احتمال زیاد به کاهش قابل توجهی, اما این شرکت دارای یک مزیت است و قرض دهنده. تام عمودی مدیر عمودی متعادل صندوق PLBBX, -2.16%, گفت: 16 مارس که سرمایه گذاران “باید خرید” سهام ویزا و رقیب خود مسترکارت MA -3.86%. Jefferies تحلیلگر ترور ویلیامز معتقد است اثر COVID-19 ویزا کسب و کار خواهد بود “گذرا” و “رشد بلند مدت مشخصات کسب و کار بدون تغییر است.”

• کاهش در انبار خانه را ما:HD سهام ایجاد کرده است “جذاب خرید فرصت” با توجه به Jefferies تحلیلگر Jonathan Matuszewski که می بیند “پس زمینه برای صفحه اصلی بهبود” بودن حمایتی برای شرکت “در میان مدت.”

• سیستم های سیسکو ما:CSCO به “اثبات انعطاف پذیری آن به طور مداوم در طول دوره های متعدد قطعیت بحران سرایت یا بحران بیش از 20 سال گذشته” با توجه به Jefferies گزارش. درآمد در محدوده زمانی معین است که انتظار می رود توسط Jefferies تحلیلگر جورج Notter به یک افزایش در صد از کل این شرکت فروش به عنوان “دیجیتال تحول کسب و کار” همچنان ادامه دارد.

• Adobe Systems ما:ADBE نیز ذکر شده توسط لوله کشی به عنوان یک دراز مدت ذینفع شتاب جنبش های کسب و کار به سمت ابر مبتنی بر همکاری به دلیل coronavirus بحران است. در حالی که Jefferies گزارش اذعان کرد که “هیچ شرکت ایمنی به رکود اقتصادی,” Thill از Jefferies می بیند Adobe به عنوان “اهرم به برخی از مهم ترین نرم افزار ها و اینترنت می روند” و معتقد است که می خواهد خود را حفظ موقعیت برتر در “هر دو رسانه های دیجیتال و دیجیتال را تجربه کنند.”

• کارت گرافیک Nvidia ما:NVDA شده است سوم-بدترین عملکرد در این فهرست پس از Feb. 19. Jefferies تحلیلگر علامت Lipacis معتقد است که فروش ایجاد کرده است “به خصوص جذاب نقطه ورود” برای تراشه ساز به عنوان داده ها-مرکز محاسبات حرکت به “پردازش موازی مدل.”

• Abbott Laboratories ما:ABT گفت: مارس 18 که آن را دریافت اضطراری غذا و دارو مجوز بلافاصله کشتی 150,000 coronavirus آزمون به مشتریان موجود و افزایش تولید به ارائه “تا 1 میلیون آزمون در هر هفته است.” تنها $1.2 میلیارد دلار از این شرکت 20 میلیارد دلار در بدهی با سررسید بیش از کوتاه مدت و شرکت بیش از 4 میلیارد دلار به صورت نقدی است و “امن تر” از همسالان با “کمتر قرار گرفتن در معرض به روش انتخابی” با توجه به Jefferies گزارش.

• لوئیس Altfest رئیس جمهور Altfest مدیریت ثروت شخصی در نیویورک گفت: در طول یک مصاحبه 16 مارس که او تا به حال “قرار دادن برخی از پول را به” بزرگ شرکت های نفتی هستند که به خوبی با حروف بزرگ با “بزرگ ترازنامه و سابقه برای ثبات” از پرداخت سود سهام از جمله شورون ما:CVX و آن یکپارچه-نفت رقیب اکسون ما:CVX, که آن هم یک S&P 500 سود اشراف زاده. با توجه به Jefferies, “شورون قوی ترین موقعیت در مجتمع نفت بخش” با یکی از پایین ترین تولید شکستن حتی نقطه و “قوی ترین ترازنامه تا کنون.” وقتی پرسید که آیا او را دیدم هیچ مشکلی برای شورون یا اکسون در حفظ خود سود سهام Altfest گفت: “نه من نیست.”

• Jefferies تحلیلگر اندرو Barish می بیند مک دونالد ما:MCD به عنوان “ترین دفاعی رستوران … باید مصرف کننده لکنت زبان[,] داده شده و ارزش خود را به راحتی و بازاریابی مزایای” با توجه به گزارش. Barish حتی فکر می کند ممکن است این شرکت را نشان می دهد “بالا تک رقمی” رشد سود هر سهم در سال 2020 است.

• Gilead Sciences ما:مطلا کردن تنها سهام در لیست بود که بین فوریه. 19 و 20 مارس. این شرکت در میان 15 که در حال آزمایش درمان و یا تلاش برای توسعه COVID-19 واکسن. اینجا را کلیک کنید به صورت مستمر به روز رسانی در پیشرفت این شرکت در حال ساخت است. Jefferies تحلیلگر Michael Yee دوست دارد جلعاد به عنوان یک بازی دفاعی قوی ترازنامه.

• سهام لینده PLC ما:LIN کاهش یافته است در خط با بازار گسترده تر. اما Jefferies تحلیلگر لورنس الکساندر می بیند بالقوه برای “رشد عایق های صنعتی و ضعف coronavirus” با “باند-مانند جریان وجوه نقد جریان” برای آن گاز صنعتی محصولات مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله مراقبت های بهداشتی.

• Jefferies تیم به نام Mondelez International ما:MDLZ, این ساز از تنقلات مختلف از جمله Oreo cookies و Cadbury, Milka و Toblerone, شکلات “به bellwether آمریکا مبتنی بر چند ملیتی شرکت مواد غذایی.” شدید اقتصادی کاهش صدمه دیده می تواند فروش این شرکت را اما “شکلات/زیاده روی مواد غذایی دسته بندی ها معمولا به خوبی انجام در رکود محیط و شربت خانه در حال بارگذاری در ایالات متحده می تواند کمک به جبران چین فشار در کوتاه مدت” از تحلیلگران نوشت.

• با توجه به Jefferies تحلیلگر اوون بنت, British American Tobacco انگلستان:خفاش ها اتحاد “جذاب ترین رشد بلند مدت مشخصات سراسر توتون و تنباکو در فضا” از آنجا که آن را همچنان به سیگار سهم بازار است و “قانع کننده RRP [کاهش ریسک محصولات] ارائه شده است.” او پیش بینی “9% دمای ثابت ارز رشد درآمد از طریق 2023.”

• ServiceNow ما:در حال حاضر متخصص در یکپارچه سازی جداگانه عملکرد شرکت از طریق نرم افزار خود را به بهبود بهره وری. با توجه به افزایش نیاز برای جدا شده تیم به همکاری در coronavirus شیوع ادامه انتقال دیجیتال از شرکت های بزرگ می توان انتظار داشت به سرعت بخشیدن به. Jeffereies تحلیلگر صمد Samana معتقد است ServiceNow می توانید “حفظ یا نزدیک به 28% اشتراک رشد درآمد از طریق 2020.”

هیچ به روزرسانی: سه سهام است که “بخشی از راه حل’ به coronavirus بحران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>