شیرجه عمیق: شرکت هواپیمایی بوئینگ می خواهم یک نجات — اما نگاه کنید چه مقدار از آنها صرف سهام buybacks

بسیاری از سرمایه گذاران اعتماد ندارند هواپیمایی سهام از طریق بازار گاو نر. خود ارزیابی به درآمد نسبت پايين بود و حتی به عنوان سود به طور چشمگیری افزایش یافت.

اما با وجود سابقه بیماری در طول حوادث پیش بینی نشده مانند حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حمله و فوران آتشفشانی در ایسلند در سال 2010 که مختل سفر هوایی بزرگ آمریکا شرکت های هواپیمایی را صرف بسیاری از آنها رایگان جریان وجوه نقد بیش از 10 سال گذشته در به اشتراک گذاری buybacks, propping تا درآمد سه ماهه خود را-در-به اشتراک گذاری نتایج.

بنابراین هوافضا بوئینگ غول پیکر BA -17.92%, اما به میزان کمتر.

رایگان-جریان نقدی و سهام-بیع متقابل داده برای شش زیادی شرکت های هواپیمایی و شرکت بوئینگ زیر نشان داده شده است.

کمک مالی می رود

شرکت های هواپیمایی دارای سابقه طولانی از ورشکستگی است و بسیار طولانی از لیست فصل 7 و فصل 11 براده از جمله TWA در سال 2001 و شرق در سال 1991.

در حال حاضر بزرگ ایالات متحده آمریکا و شرکت هواپیمایی بوئینگ درخواست عظیم کمک از دولت فدرال است. مذاکرات ادامه دارد اما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما برای محافظت از بوئینگ” است که ایالات متحده به بزرگترین صادر کننده است.

بوئینگ گفت: مارس 17 که “حداقل 60 میلیارد دلار در دسترسی به نقدینگی از جمله ضمانت وام” مناسب بود برای هوا و فضا-ساخت و تولید میباشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در جلسه با مدیران شرکت هواپیمایی که به دنبال $50 میلیارد دلار پول دولت با توجه به وال استریت ژورنال.

کمک مالی ممکن است لازم باشد و آن باقی مانده است دیده می شود چه شکل آنها ممکن است.

دفعات بازدید: در اینجا این صنایع است که می تواند coronavirus کمک از دولت آمریکا

رایگان جریان وجوه نقد و buybacks

اکثر سرمایه گذاران می دانند که جریان نقدی است که مهم تر از درآمد به دلیل درآمد می تواند رزرو و سود نشان داده شده است قبل از شرکت در واقع پرداخت. یک شرکت رایگان جریان وجوه نقد آن باقی مانده جریان نقدی پس از برنامه ریزی هزینه های سرمایه ای. رایگان جریان وجوه نقد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پرداخت سود سهام, خرید سهام, گسترش عملیات و یا سرمایه گذاری در پیشرفت های دیگر برای کسب و کار.

شرکت هایی که ساخته شده است تا hoards از پول نقد مانند برکشایر هاتاوی BRK.ب -8.08%, انتقاد شده است و برای انجام این کار به دلیل آن را کاهش می دهد یک شرکت سرمایه گذاری بازگشت سرمایه.

سپس دوباره, مدیر عامل شرکت برکشایر وارن بافت نشان داده شده در پایین بازار که پول اضافی را می توان به کار با scooping تا دیگر شرکت های سهام در قیمت های پایین و یا ساخت ویژه سودآور ترجیح سهام در معاملات از جمله به عنوان یکی از برکشایر را با گلدمن ساکس GS -11.75% در طول سال 2008 بحران مالی است. برکشایر بود $125 میلیارد دلار پول نقد و سرمایه گذاری کوتاه مدت در وزارت خزانه داری ایالات متحده صورتحساب به عنوان Dec. 31.

هیچ کس نمی تواند پیش بینی از شیوع کروناویروس, اما از آن است که با داشتن یک اثر فوق العاده ای در اپل AAPL -2.45%, نه فقط به این دلیل که بسیاری از فروشگاه های آن بسته شده اما از آنجا که اپل در حال مونتاژ در Foxconn را 2354, -1.96% کارخانه ها در چین. اما اپل نیز با انتقاد از برگزاری بیش از حد پول نقد. آن را به حال $39.7 میلیارد دلار پول نقد به علاوه $67.4 میلیارد در “قابل عرضه در بازار اوراق بهادار” به عنوان Dec. 28. پول اضافی را در خدمت این شرکت به خوبی در طول یک کاهش در فروش.

شرکت های استفاده رایگان جریان وجوه نقد به خرید مجدد سهام را برای چند دلیل است. اگر تعداد سهم کاهش یافته است این افزایش سود هر سهم. اگر یک شرکت است که صدور تعداد قابل توجهی از سهام جدید به عنوان بخشی از آن اجرایی-جبران بسته buybacks کاهش رقت از دیگر سهامداران درصد مالکیت.

یک شرکت ممکن است خرید سهام به دلیل آن مدیران نمی تواند فکر می کنم از هر گونه استفاده بهتر برای پول (مانند گسترش تجهیزات جایگزینی محصول جدید و یا خدمات توسعه و غیره.), یا شاید به این دلیل که مدیران و اعضای هیئت مدیره بیش از حد تثبیت شده بر اساس نتایج درآمد سه ماهه و افزایش قیمت سهم به جای سلامت طولانی مدت کسب و کار و توانایی خود را به حرکت طوفان.

تحلیلگران و سرمایه گذاران و مدیران شرکت های بزرگ اغلب تماس buybacks “بازگشت سرمایه” به سهامداران است. این لزوما مورد اگر قیمت سهم کاهش می یابد با وجود این buybacks و یا آن را در نهایت روشن می شود این شرکت بود underinvesting در توانایی خود را به ارائه محصولات رقابتی و خدمات است.

داده ها

FactSet ارائه 10 سال رایگان-نقد-گردش داده ها از طریق پایان 2019 برای پنج هواپیمایی در S&P 500 شاخص SPX -5.18% به علاوه JetBlue Airways JBLU, -19.54% و به طور جداگانه برای بوئینگ.

در اینجا این است که ترکیب داده ها برای شش شرکت های هواپیمایی:

S&P 500 airlines + جت بلو دارای صدای تیک تیک رایگان جریان نقدی 10 سال گذشته ($ میلیون) دلار صرف سهام عادی buybacks – 10 سال گذشته ($ میلیون) Buybacks/بنیاد سینمایی فارابی
Southwest Airlines Co. LUV -8.10% $15,103 $10,650 71%
آلاسکا هوا Group, Inc. ALK, -22.75% $4,948 $1,590 32%
Delta Air Lines, Inc. DAL, -25.99% $23,186 $11,430 49%
هواپیمایی متحده Holdings, Inc. UAL, -30.29% $11,526 $8,883 77%
American Airlines Group, Inc. آل, -25.22% -$7,935 $12,957 N/A
JetBlue Airways Corporation ما:JBLU $2,347 $1,771 75%
بالغ   $49,175 $47,281 96%
منبع: FactSet

شما می توانید با کلیک بر روی نوارهای برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از شرکت.

ممکن است شما را مجبور به حرکت از سمت راست برای دیدن همه ی داده ها.

به عنوان یک گروه شش هواپیمایی صرف 96 ٪ از جریان نقدی آزاد سهام buybacks بیش از گذشته 10 سال کامل از طریق 2019.

بوئینگ جریان های نقدی رایگان برای 10 سال بالغ بر $58.37 میلیارد در حالی که این شرکت با صرف $43.44 میلیارد یا 74 درصد از جریان نقدی آزاد سهام repurchases.

از دست ندهید: این کم نوسان سهام باید عملکرد بهتری نسبت به طول coronavirus تصادف

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>