شیرجه عمیق: ترس از ارتفاع زیاد ارزیابی سهام? این را در نظر بگیرید عمیق ارزش’ استراتژی

وجود دارد هیچ کمبود استدلال که ایالات متحده بازار سهام که مهمترین معیار شاخص در بالاترین ثبت شده است گران قیمت روی آوردند.

اگر پرتفوی سرمایه گذاری خود را متمرکز شده است در یک صندوق شاخص, شما ممکن است احساس شما به درستی متنوع اما خوب وجود دارد شانس خود را در معرض خطر متمرکز شده است در میان یک لیست کوتاه از شرکت های. پس شاید شما نیاز به تجدید نظر چه “متنوع” واقعا به معنی.

جیم Roumell بنیانگذار Roumell مدیریت دارایی از Chevy Chase, Md., و مدیر Roumell فرصت طلب ارزش صندوق RAMSX, +0.67%, ارائه می دهد یک استراتژی سرمایه گذاری است که واقعا متفاوت: متعادل صندوق است که طول می کشد متمرکز موقعیت خود را در میکرو-شرکت کلاه که او استدلال می کند به شدت کم ارزش.

در طول یک مصاحبه Roumell توضیح داد که چگونه او را انتخاب سهام که ممکن است دور خود را مورد ضرب و شتم مسیر تمرکز بر Zagg ZAGG, +7.38% به عنوان جذاب به عنوان مثال.

این ‘گران’ بازار

برگردیم به این استدلال که گسترده تر در بازار — توسط مگا-کلاه شرکت های فن آوری — که بالاتر از حد ارزشگذاری شما ممکن است (و یا ممکن است) خرید استدلال. وجود نقاط معتبر خواهد بود, در هر صورت.

اول S&P 500 شاخص SPX +0.50% معامله برای 18.9 بار وزن دانه اجماع به جلو درآمدها در میان تحلیلگران نظرسنجی توسط MarketWatch. که از 16.2 یک سال پیش و گذشته از مختصری نقطه در اوایل سال 2018 این بالاترین رو به جلو قیمت به درآمد (P/E) نسبت به معیار شاخص از ماه مه سال 2002. در اینجا 20 سال نمودار:

FactSet

با وجود های اخیر runup در P/E ما هنوز گریه به دور از بالا ارزیابی است که قبل از ترکیدن حباب دات کام که در سال 2000 آغاز شد.

یکی دیگر از استدلال این است که اگر شما عامل در نرخ بهره بسیار پایین سهام هنوز هم یک معامله خوب برای سرمایه گذاران بلند مدت. در مصاحبه اخیر تام عمودی که مدیریت عمودی متعادل صندوق PLBBX, -0.06%, گفت: سهام نیست, گران قیمت روی آوردند که با توجه به قیمت گذاری از سرمایه گذاری های دیگر.

تنوع

ما همه آشنا با ضرب المثل “آیا قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد خرید.” مشکل این است که آن را بسیار وسوسه انگیز به انجام این کار. ساده ترین چیزی که به انجام اگر شما یک سرمایه گذار بلند مدت ساختمان اندوخته بازنشستگی با هدف تاریخ چند دهه جلوتر است و ریختن پول به صندوق شاخص با هزینه های پایین.

اما در مورد شما فکر می کنم شما S&P 500 شاخص صندوق و یا ارزی صندوق متنوع در نظر بگیرید که برای SPDR S&P 500 ETF جاسوسی +0.51%, شش تا از بزرگترین موقعیت (مایکروسافت MSFT, -0.41%, اپل AAPL +1.50%, آمازون.com AMZN, +0.84%, Facebook و هر دو به اشتراک گذاری کلاس های گوگل, شرکت برگزاری الفبا GOOG +0.44% GOOGLE, +0.34% ) را تا 18 ٪ از نمونه کارها. که مقدار زیادی از تمرکز در یک کلاس دارایی.

شما می توانید تنوع بیشتر با یک برابر وزن شاخص, صندوق, اما پس از آن شما هنوز هم می تواند در عرض یک کلاس دارایی و احتمالا بزرگ کلاه سهام ایالات متحده.

متعادل صندوق با یک تفاوت

شما ممکن است فرض کنیم که “متعادل صندوق” به معنی ذاتا محافظه کار و سرمایه گذاری و در نظر گرفتن حداقل خطر در همه کلاسها و دارایی. اما این لزوما درست است. در پایان 2019 در Roumell فرصت طلب ارزش صندوق بود 44 درصد سرمایه گذاری در میکرو-کلاه سهام با 11 درصد در سهام درپوش 17 درصد در درآمد ثابت و 28 درصد به صورت نقدی و معادل.

جیم Roumell توضیح داد که درآمد ثابت بخشی از صندوق خود را به شدت سرمایه گذاری در اوراق قرضه برگزار شد به بلوغ. دو تا از بزرگترین درآمد ثابت سرمایه گذاری در پایان سال بودند ارشد, یادداشت های صادر شده توسط MVC سرمایه با یک کوپن از 6.25% که در نوامبر 22 و 7.25% کاغذ صادر شده توسط B. رایلی که بالغ در 2027.

حتی با خیلی نقدی صندوق بازگشت 24.9 درصد در سال 2019 پس از هزینه های. بله که ازمایش کرده 31.5% بازگشت برای S&P 500 SPX +0.50% (با سود سهام مجددا سرمایه گذاری) اما بهتر آن معیار های ارزش شاخص راسل 2000 RUJ, +0.52%, که بازگشت 22.4%. و صندوق بدیهی است که به طور کامل و متنوع از بزرگ کلاه سهام.

Roumell طول می کشد متمرکز موقعیت خود را در شرکت های کوچک به دنبال زیر است: “قوی ترازنامه با کسب و کار اصلی است که تصور می شود در زیر به برخی از نوع از استرس با چند عکس در هدف.”

Roumell مدیریت دارایی

جیم Roumell, نمونه کارها, مدیر Roumell فرصت طلب ارزش صندوق.

در اینجا 10 تا از بزرگترین منابع سهام از Roumell فرصت طلب ارزش صندوق از دسامبر. 31:

شرکت دارای صدای تیک تیک صنعت به اشتراک گذاری نمونه کارها بازار سرمایه ($ میلیون) مجموع بازگشت – 2020 از طریق Feb. 11 مجموع بازگشت – 2019
Zagg, Inc. ZAGG صنعتی تخصص 11.6% $221 -6% -17%
دوندی Corp. کلاس DDEJF مدیران سرمایه گذاری 6.2% $81 -10% -6%
نقدینگی Services Inc. LQDT نرم افزار اینترنت/خدمات 5.8% $160 -21% -3%
A10 Networks Inc. ATEN خدمات فن آوری اطلاعات 5.3% $558 6% 10%
GSI Technology Inc. GSIT نیمه هادی ها 3.2% $179 10% 38%
Medley سرمایه Corp. MCC تراست سرمایه گذاری/صندوق 2.3% 114 دلار -4% -17%
کام اسکور, Inc. SCOR خدمات تجاری 2.3% $261 -21% -66%
MiX Telematics Ltd. ADR MIXT خدمات فن آوری اطلاعات 2.1% $340 9% -16%
برگ Group Ltd. برگ نرم افزار اینترنت/خدمات 1.6% $81 -23% -42%
Sierra Wireless, Inc. SWOOD تجهیزات مخابراتی 1.5% $360 4% -29%
منبع: FactSet
Zagg

11.6% غلظت در Zagg ZAGG, +7.38% نشان دهنده کاملا رای اعتماد از Roumell که ذکر شده این شرکت ادامه تسلط خود را در گوشی های هوشمند-محافظ صفحه نمایش است اما همچنین تاکید کرد که Zagg در حال تبدیل شدن کمتر متکی بر میراث خود را در طاقچه. این شرکت به دست آورد Gear4, که دارای بزرگترین سهم بازار برای گوشی موارد در انگلیس در سال 2018 و به دست آورد Halo در ماه ژانویه 2019.

Halo باعث می شود قابل حمل شارژر از جمله پیچ تصویر بالا که می تواند شارژ انواع دستگاه های قابل حمل و حتی پرش شروع خود را در خرج کردن.

Roumell معتقد است Zagg “سرقت” هر دو شرکت برای حدود 35 میلیون هر کدام.

“کانال ما چک به ما اعتماد به نفس است که درآمد خود را تا بیش از 50 درصد در سال 2019 گفت:” صحبت کردن از هر دو واحد به دست آورد.

وقتی پرسیده شد که در مورد این احتمال که Zagg هسته کسب و کار از محافظ صفحه نمایش ممکن است یک مرگ یکی Roumell گفت: این تصور می شد یک دلیل سهام بوده است ضعیف است. اما او خوشحال است که این محافظ صفحه نمایش در حال حاضر تنها حدود 40 درصد از درآمد این شرکت. او مخالف است که صفحه نمایش محافظ کسب و کار تهدید شده است.

“حدود پنج سال پیش حدود 15% از فروش گوشی های هوشمند با صفحه نمایش, محافظ,” او گفت:. “در حال حاضر دلبستگی نرخ 25 درصد است. یکی از دلایلی است که مردم هزینه های بیشتر برای یک گوشی به طوری که آنها می خواهم برای قرار دادن در یک محافظ صفحه نمایش.”

یک گوشی جدید است که هنوز هم بعید است با یک محافظ صفحه نمایش, و اگر شما می خواهید یک Zagg تنها شرکت است که می تواند تولید محصولات با نام تجاری جدید گوشی طرح ها و آنها را به فروشگاه ها در سراسر ایالات متحده در عرض چند هفته Roumell گفت.

“دو اولیه رقبای PureGear و محافظان اند که هر یک در حدود 8 درصد سهم بازار از صنعت اطلاعات با Zagg حدود 47%,” او اضافه شده است.

برگشت به خود “چند عکس در هدف” Roumell اشاره به 5G چرخه جایگزینی برای گوشی, Zagg پیشرو بازار موقعیت برای mophie قدرت بسته (از جمله سه-در-یکی برای شارژ آی فون, اپل و هوا غلاف بی سیم در همان پد) و خود را قوی کسب و کار به کسب و کار و روابط به عنوان دلایل او انتظار دارد که این شرکت همچنان به عنوان یک “اواسط تک رقمی رشد کسب و کار است.”

Roumell گفت Zagg اولین سهام ساخت تا 10% یا بیشتر از Roumell فرصت طلب ارزش صندوق در چهار سال.

دوندی Corp.

دومین موقعیت Roumell فرصت طلب ارزش صندوق دوندی Corp. DDEJF, -1.87%, یک asset manager مستقر در تورنتو است.

Roumell تماس دوندی Corp. “منفعل سرمایه گذار در slimmed پایین نمونه کارها با جالب هسته دارایی” توسط لنگر اصلی آن برگزاری 20% سهام در دوندی فلزات گرانبها DPMLF, +0.87% .

و این جایی است که ارزش نهفته است: بر اساس $746 میلیون بازار کلاه برای دوندی فلزات گرانبها (با توجه به FactSet), دوندی Corp. 20 درصد سهام به ارزش خیلی بیشتر از دوندی Corp. خود را. این به این معنی دوندی Corp. سهامداران “دسترسی به همه از این شرکت دارایی های دیگر به صورت رایگان” با توجه به Roumell.

دوندی Corp. رهبری مدیر عامل شرکت Jonathan گودمن (که خانواده کنترل شرکت) است که کار خود را تا حد زیادی کاهش هزینه های آن و اندازه و پیچیدگی آن سرمایه گذاری نمونه کارها, پس از سرمایه گذاری های قبلی در کالا کسب و کار نوشته شده بود-به طور قابل توجهی پایین. بنابراین در حال حاضر آن است که بسیار منفعل و سرمایه گذار در کانادا را مورد ضرب و شتم پایین بخش معدن.

Roumell گفت دوندی Corp. ترازنامه قوی است که این شرکت هیچ “بودجه بدهی” که به معنی هیچ یادداشت یا اوراق قرضه با آمدن خرما به علت. این شرکت ابدی ترجیح سهام با هیچ رستگاری تاریخ.

او انتظار دارد که دوندی Corp. را عامل بهبود و پرداخت سود سهام و buybacks توسط دوندی فلزات گرانبها منجر به دستاوردهای قابل توجهی برای دوندی Corp.

در دراز مدت عملکرد صندوق

این Roumell فرصت طلب ارزش صندوق تاسیس شد در دسامبر 2010. این مخلوط در دراز مدت سابقه که Roumell گفت منعکس شده یک تصمیم استراتژیک در اوایل سال 2012 به تقویت Roumell مدیریت دارایی سنتی “متمرکز عمیق-ارزش” استراتژی (که قدمت آن به سال 1999) با GARP (رشد در قیمت مناسب) استراتژی به عنوان بخشی از تلاش برای گسترش Roumell مدیریت دارایی ها. پس از یک دوره عملکرد ضعیف این استراتژی معکوس شد در ماه جولای 2015 و پس از آن صندوق عملکرد بهبود یافته نسبت به راسل 2000 ارزش شاخص.

برای 2019 صندوق در بالای صدک برای اجرا در Lipper “مخلوط-دارایی هدف تخصیص نسیم” صندوق دسته در حالی که آن را در ششم صدک برای سه سال 82 به مدت پنج سال.

در اینجا کل مقایسه بازگشت به مدت یک سال از طریق Feb.11 و برای 2019 با میانگین بازده سالانه برای دوره های طولانی تر:

مجموع بازگشت – 1 سال مجموع بازگشت – 2019 میانگین بازگشت – 3 سال میانگین بازگشت – 5 سال
Roumell فرصت طلب ارزش نهادی کلاس 4.8% 24.9% 8.8% 5.0%
ارزش شاخص راسل 2000 3.6% 22.4% 6.8% 10.6%
منبع: FactSet

از دست ندهید: این شرکت ها باید بیشتر در خطر زمانی جهان بست پایین بر روی پلاستیک آلودگی

ایجاد یک ایمیل هشدار برای فیلیپ ون دورن عمیق شیرجه ستون در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>