توافق در دو حزبی $8.3 B لایحه به نبرد coronavirus

کاپیتول هیل مذاکره کنندگان باید توافق در یک $8.3 میلیارد دلار اقدام به مبارزه با شیوع کروناویروس در آمریکا خانه را با رای خود در این معامله بعد از آن شنبه و رهبران مجلس سنا در حال فشار دادن یک رای در مجلسی که تا پایان هفته

واشنگتن — کاپیتول هیل مذاکره کنندگان باید توافق در یک $8.3 میلیارد دلار اقدام به مبارزه با شیوع کروناویروس که گسترش و تهدید عمده شوک به اقتصاد و اختلال در زندگی روزمره در آمریکا

خانه را با رای خود در این معامله بعد از آن شنبه و رهبران مجلس سنا در حال فشار دادن یک رای در مجلسی که تا پایان هفته. توافق اعلام شد سخنگویان برای مجلس نمایندگان و سنا تخصیص پانل که مذاکره شد.

این قانون آمد و با هم در کمی بیش از یک هفته نادر در یک عمیقا قطبی واشنگتن است. آن را سه برابر $2.5 میلیارد دلار طرح رونمایی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط در هفته گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن, اما مطمئن شوید که به امضای اندازه گیری است که به برکت جمهوری خواهان بالا مانند رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و بالا خانه جمهوریخواه کوین مک کارتی از کالیفرنیا.

“این لحظه ای خواستار همکاری و وحدت” مک کانل گفت. “از آن زمان به ما کارشناسان بهداشت عمومی و بهداشت حرفه ای افزایش منابع آنها نیاز دارید در این زمان به چالش کشیدن.”

توافق گرد هم آمدند و پس از مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا کاهش تقاضا مخالف با صنعت دارو به تضمین می کنند که هیچ واکسن و داروی درمان های توسعه یافته با دولت مورد حمایت پژوهشی — اما تولید شده توسط شرکت های دارویی — ارائه شده در “مقرون به صرفه قیمت.

به جای این توافق فراهم می کند 300 میلیون دلار برای دولت برای خرید مواد مخدر در “منصفانه و معقول” قیمت برای توزیع آنها را به کسانی که به آن نیاز دارید — است که استاندارد اعمال می شود در اوایل بحران مانند 2009 شیوع آنفولانزای H1N1.

دو حزبی قوانین شامل: $350 میلیون به شدت به این ویروس در “نقاط داغ” مانند واشنگتن; 500 میلیون دلار برای خرید مواد مخدر و ماسک و دیگر تجهیزات پزشکی برای دولت های محلی و بیمارستان ها; $1 میلیارد دلار برای بازپرداخت دولت و دولت های محلی برای هزینه های متحمل شده در مبارزه با شیوع; و 300 میلیون دلار برای مراکز کنترل بیماری سریع پاسخ صندوق.

بیش از 800 میلیون دلار خواهد صندوق پژوهش به یک واکسن بهبود آزمون و مواد مخدر برای درمان افراد آلوده. یکی دیگر از 1.3 میلیارد دلار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مبارزه با این ویروس در خارج از کشور.

توافق می آید که شیوع این بیماری در ایالات متحده به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار کارگرانی که دستور به ماندن در خانه مهاجران که ممکن است ترس به دنبال درمان هستند چرا که آنها در ایالات متحده به طور غیر قانونی و پتانسیل گسترش سریع در میان افراد بی خانمان. گسترده تعطیلی مدارس ممکن است به عنوان به خوبی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس است که هماهنگی دولت پاسخ, بازگشت است به کنگره آمریکا بعد از ظهر چهارشنبه به طور جداگانه مختصر خانه دموکرات ها و جمهوری خواهان.

همچنین چهار شنبه, بالا, رهبران کنگره ملاقات و به بحث در مورد آنچه در مراحل اضافی ممکن است مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی از کاپیتول — مجتمع برای قانونگذاران و کارکنان و همچنین سالانه هجوم بازدید کنندگان این بهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>