DC شهردار, گیر افتاد, بین فعالان پلیس در بودجه نبرد

واشنگتن — موریل Bowser مشخصات ملی شده بود هرگز به بالاتر به لطف توییتر گوشت گاو با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تجدید فشار به نوبه خود در پایتخت کشور به 51 دولت است. در حال حاضر واشنگتن شهردار باید جلو یک عمل دستکاری به عنوان بودجه شهرستان تبدیل به یک میدان جنگ برای این کشور بحث تعمیرات اساسی اجرای قانون است.

یک فعال جمعی به رهبری, سیاه زندگی است تلاش برای سرمایه گذاری در تغییر افکار عمومی و مطالبات شامل کاهش عمده در بودجه برای اداره پلیس شهری. منطقه کلمبیا شورا حاکی از این امر فشار تا 15 میلیون دلار در کاهش اما Bowser خود است و دفاع از او 2021 بودجه پیشنهادی که شامل یک 3.3 درصد افزایش در پول است.

با محافظه کاران نقاشی او را به عنوان یک رادیکال ضد شورش-حامی Bowser خود باید موضوع این سوزن با هر دو سیاه و سفید زندگی می کند و ماده کاخ سفید به تماشای هر حرکت. این معضل مشابه که در مواجهه با دیگر شهری شهرداران اعتراض نقاط داغ که باید تعادل رقابت فشارهای بدون اعتقاد یا فعالان یا پلیس. در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti مواجه شده است و انتقاد برای رفتن به اندازه کافی در اجرای قانون و تغییرات در حالی که اتحادیه پلیس نام او را “ناپایدار است.” در آتلانتا شهردار Keisha لنس کف در برخورد با جرم پلیس هیچ-نشان می دهد که بیش از او دست زدن به خشونت های پلیس موارد است.

Bowser خود است و همچنین پیدا کردن خودش یکی از چهره های واشنگتن تلاش به یک دولت است. مجلس نمایندگان روز جمعه رای گیری تا حد زیادی به همراه حزب, خطوط, تصویب لایحه اعطای استقلال. این نخستین بار بود که یک اتاق از کنگره به تصویب رسانده چنین اندازه گیری.

اما وجود دارد غیر قابل عبور اپوزیسیون در ایران با کنترل سنا که در آن سن. تام پنبه R-ارک., خاص Bowser خود را در روز پنج شنبه به عنوان دلیل است که واشنگتن نمی تواند قابل اعتماد با استقلال. او به نام او “یک سیاستمدار چپ گرا … که اغلب به طرف تظاهر کنندگان در برابر اجرای قانون است.”

پنبه فشرده Bowser خود در اواخر ماریون بری شهردار سابق بود که در تصویری از سیگار کشیدن کراک کوکائین در یک سال 1990 FBI نیش. بری که در سال 2014 باقی می ماند محبوب در بسیاری از نقاط منطقه و او پدید آمده از زندان فدرال برای خدمت به شرایط اضافی به عنوان یک شهردار و یک عضو شورای. مجسمه ای از او ساخته شد و در مقابل سی دولت ساختمان در سال 2018 است.

“آیا شما اعتماد شهردار Bowser خود برای حفظ واشنگتن امن اگر او داده شد قدرت از یک فرماندار? آیا شما اعتماد ماریون بری” پنبه پرسید.

اعطای عمدتا دموکراتیک شهرستان استقلال احتمال افزایش این تعداد در کنگره است. و این چیزی است که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن به نیویورک پست در ماه گذشته که “DC هرگز یک دولت است.”

“که هرگز اتفاق می افتد مگر اینکه ما باید بسیار احمق جمهوریخواهان که در اطراف من نمی فکر می کنم شما انجام,” او گفت:.

در اوایل روز از تظاهرات Bowser خود علنا طرفه با تظاهرکنندگان به ناروا غصب مقامات محلی و به نام خود در فدرال امنیت پاسخ. Bowser خود در پاسخ به تغییر نام اعتراض کانون در نزد کاخ سفید به سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا. او همچنین از راه اندازی یک نقاشی دیواری با موضوع زندگی در رنگ 16th Street سراسر از کاخ سفید به زرد نامه ها به اندازه کافی بزرگ بود از فضا دیده می شود.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او Bowser خود نیز ممکن است اعلام کرده اند خودش یک حق عضویت پرداخت عضو جنبش محلی فصل. اما این فصل نیست همان احساس را بلافاصله رد و آن را “نمایشی حواس پرتی” از واقعی تغییر سیاست.

“این یک شیرین کاری. آن را همیشه یک شیرین کاری” گفت: فعال Joella رابرتز. “ما نمی نیاز به یک خیابان ورود به ما بگویید ما مهم است. ما در اینجا در خیابان زیرا ما در حال حاضر می دانیم که ما مهم است.”

مارس index on censorship یک هسته سازمان با موضوع زندگی DC رد Bowser خود را حرکت می کند به عنوان “بهره گیری از ملی توجه” و افزود: “او هرگز حتی گفتن عبارت ‘Black Lives Matter’ تا زمانی که به تازگی.”

Bowser خود اذعان کرد که بی اعتمادی حتی به او دستور داد که تغییرات است.

“سیاه و سفید زندگی می کند موضوع بسیار مهم از پلیس. آنها انتقادی از من” Bowser خود گفت: چندی پس از حلق آویز خیابانی جدید ثبت نام. “این بدان معنی نیست که من آنها را نمی بینم و پشتیبانی از چیزهایی است که جامعه ما امن است.”

خیابان نقاشی دیواری در خصوص موضوع تبدیل شد یک موش و گربه بازی است که بر پیچیدگی Bowser خود و موقعیت.

اصلی نقاشی دیواری نیز با مته سوراخ زرد رئوس مطالب از سی پرچم — دو خط افقی در صدر سه ستاره. در روز فعالان پاک شده ستاره برای ایجاد ظاهر یک علامت مساوی و اضافه پیام خود تبدیل نقاشی دیواری به “Black Lives Matter=پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

به وضوح مایل به آنتاگونيزه خیابان فعالان Bowser خود دولت مجاز است “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” علاوه بر این به باقی می ماند. اما شهر خدمه را به تصویر کشند این ستاره در سی تصویر پرچم.

در حال حاضر که مبارزه حرکت به منطقه تصمیم گیری دالان به عنوان Bowser یابد و خودش را گرفتار بین سی شورای خیابان فشار از احیا و فعال جامعه و خود اداره پلیس.

روابط بین شورای شهر و پلیس در حال حاضر شکننده با تشکر از قوانین است که به سرعت و به اتفاق آرا تصویب و در تاریخ 9 ژوئن. آن را ممنوع و پلیس با استفاده از گاز اشک آور یا ضد شورش برای متفرق کردن تظاهرات ممنوعیت استفاده از چوک-دارای تقویت انضباطی روش و سرعت انتشار بدن فیلم دوربین و نام افسران درگیر در تیراندازی منجر به مرگ است.

هر دو Bowser خود و رئیس پلیس پیتر Newsham بودند از حرکت حیاتی گفت: نمایندگان مجلس در واکنش rashly به فشار افکار عمومی را در نظر نمی به اندازه کافی ورودی قبل از عبور از اندازه گیری. یک ایستگاه تلویزیون محلی به دست آمده ضبط Newsham گفتن افسران همکار که گروه احساس “به طور کامل رها شده” توسط d. C. شورای.

جدید مرحله نهایی مسابقات بلندی بیش از 2021 بودجه. عضو شورای چارلز آلن رئیس کمیته قضایی و امنیت عمومی گفت: کمیته دریافت 15,000 تماس ها, پیام ها و توصیفات های ویدئویی قبل از جلسه بودجه در این ماه — افزایش تصاعدی بهره از سال های گذشته است. پیش نویس گزارش کمیته گزارش شامل تا 15 میلیون دلار در پیشنهاد کاهش بودجه پلیس.

Bowser خود در روز پنج شنبه گفت که او تا به حال خوانده بودجه پلیس پیشنهاد نشده است و خواهد صبر کنید تا زمانی که این شورا به طور رسمی ارائه آن تغییرات پیشنهادی به او. او اصرار داشت که او 3.3 درصد افزایش — آوردن کل پلیس بودجه تا $533 میلیون بود ارزیابی صحیح از آنچه مورد نیاز بود به شهر را امن نگه دارید.

“ما آنها را فرستاده بودجه است که ما نیاز,” او گفت:.

Index on censorship محلی Black Lives Matter, سازمان, اخراج بودجه اختلاف به عنوان یک نما, گفته است که پیشنهاد کاهش مقدار به مراتب کمتر از آنها به نظر می رسد.

“وجود ندارد سازش به طرف ما. که فقط می تواند اتفاق می افتد,” index on censorship گفت. “ما قصد داریم به نگه داشتن قرار دادن یک مقدار عظیم از فشار و افزایش تاکتیک های ما و شدت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>