کله خر می میرد پس از, در خانه, موشک سقوط در بیابان در حالی که فیلمبرداری تلویزیون نشان می دهد

هیوز قبلا راه اندازی خود را 1,875 پا به هوا در مارس سال 2018 است.

یک کله خر مرده است و پس از توفنده در یک راکت خانگی او تا به حال راه اندازی خود را در حالی که فیلمبرداری یک برنامه.

“Mad” مایک هیوز 64 درگذشت در روز شنبه در نزدیکی برستو کالیفرنیا پس از یک موشک است که او تا به حال ساخته شده و سقوط کرد به زمین در مالکیت خصوصی در حدود 1:52 بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی بزرگراه 247 با توجه به سن برناردینو شهرستان کلانتر بخش.

“در تلاش کیهانی به کشف final frontier در بودجه رشته کفش مایک هیوز و والدو سهام ساخته شده است یک بخار مجهز به موشک است که راه اندازی خواهد شد “Mad Mike” 5000 متر به هوا” گفت: یک مقاله در Science Channel owned by the Discovery Channel است که پس از به روز شده است برای تایید هیوز’ مرگ است. “به عنوان زمین شکستن و هیبت الهام بخش به عنوان این رویداد خواهد بود آن است که تنها در اولین گام نسبت به حتی بیشتر هدف بلند پروازانه در اکتشاف فضا.”

جاستین چپمن یک روزنامه نگار مستقل آسوشیتدپرس گفت که او و همسرش شاهد سقوط و که این موشک به نظر می رسد به مالش در برابر راه اندازی دستگاه است که ممکن است پاره چتر نجات متصل به آن است.

“آن ناموفق بود و او در گذشت” والدو سهام یک همکار که او نیز در پرتاب موشک گفت: AP.

سان برناردینو شهرستان کلانتر دفتر نیز با تایید این حادثه در بیانیه ای.

“یک مرد تلفظ شد متوفی پس از موشک سقوط کرد و در صحرا در طول پرتاب موشک رویداد. کمک های پزشکی برگزار شد برای راه اندازی شد و در صحنه بلافاصله” خواندن بیانیه ای. “کلانتر حمل و نقل هوایی و تخصصی محققان در پاسخ به انجام بررسی است.”

این بود هیوز برای اولین بار راه اندازی. هیوز معتقد بودند که زمین مسطح است, رو خود را در مورد 1,875 پا به هوا قبل از یک فرود سخت در صحرای موهاوی در ماه مارس سال 2018 است.

“داستان من واقعا باور نکردنی است” هیوز گفت: AP در آن زمان است. “این یک دسته از خطوط داستان — گاراژ ساخته شده از چیزی. من یک مرد مسن تر. آن را در وسط هیچ جا به علاوه زمین مسطح. مشکل این است که آن را به ارمغان می آورد تمام آجیل همچنین مردم سوال همه چیز. این حرکت نزولی از همه این است.”

با توجه به ABC News’ هوستون ایستگاه KTRK های پرتاب موشک در نظر گرفته شده بود به یکی از سه ویژه در علوم جدید کانال های سری, “خانه, فضانوردان” بود که chronicling داستان خود تامین مالی تیم “در کیهانی خود را تلاش برای کشف final frontier در بودجه محدود است.” بخار مجهز به موشک قرار بود برای راه اندازی هیوز 5000 پا به هوا پاکسازی Karman خط مرز بین جو زمین و فضا.

“افکار ما و donating به خانواده و دوستان خود را در طول این زمان دشوار” گفت: علم کانال. “این همیشه رویای خود را به انجام این کار راه اندازی و علم کانال وجود دارد به وقایع سفر خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>