خطر نحوه lurks در lockdown برای بازماندگان قاچاق خشونت

بازماندگان جنسی و خشونت مبتنی بر جنسیت (SGBV) که مجبور به ترک کشورهای خود هستند و در حال حاضر رو بیشتر خطرات ناشی از شیوع کروناویروس و محدودیت در آورده به زور به مبارزه با آن بر اساس یک مطالعه جدید.

این بازماندگان عمدتا زنان هستند نیاز به مقابله با افزایش آسیب پذیری بیشتر برای سوء استفاده و بهره برداری محققان گزارش روز سه شنبه. بسیاری از آنها به دام افتاده بین باقی مانده در سوء استفاده از موقعیت و یا تبدیل شدن به بی خانمان ها به عنوان آنها را واجد شرایط برای مسکن عمومی است.

انزوا و محدود تماس های اجتماعی و عدم دسترسی به خدمات همچنین خاطر نشان کرد برخی از بازماندگان از محدودیت های آنها رو در جنگ و تحت محاصره قبل از آنها به خانه های خود فرار گزارش محققان در مهاجرت اجباری SGBV و COVID-19 منتشر شده توسط دانشگاه بیرمنگام کار با پناهندگان زن متصل.

بیشتر:

“شما می دانید زمانی که شما در حال حاضر یک مشکل و یکی دیگر می آید در بالای آن باعث می شود مشکل بزرگتر مانند زمانی که آن را فقط یک مشکل هست اما اگر شما در حال حاضر باید تمام کسانی که در زمینه چیزهایی که حمل این که تروما لایه ها و لایه های مختلف چیزهایی که” غرب آفریقا در 40s خود را در حال حاضر زندگی در انگلستان گفته محققان.

Coronavirus: چگونه است که در مستند بدتر شدن خشونت خانگی? | جریان [25:04]

بازماندگان SGBV اغلب نیاز به ادامه درمان برای صدمات و شرایط اما بسیاری از کسانی که فاقد مدارک نیز گزارش داد احساس اضطراب در مورد به دنبال کمک پزشکی, ترس از اینکه گزارش و تبعید شدند. دیگران نگران آنها خواهد بود نه یک اولویت برای دسترسی به یک دستگاه تنفس مصنوعی در صورت نیاز.

“به عنوان یک موسسه خیریه ما شاهد یک افزایش بزرگ در سختی برای SGBV بازماندگان در انگلستان پناهندگی سیستم به خصوص” پیپ McKnight سر از سیاست در زنان پناهنده اتصال الجزیره گفت:.

“این است که یک جمعیت در حال حاضر مبتلا به ساختاری inequalites از بریتانیا پناهندگی سیستم که در عمل یک ‘خصمانه’ سیاست برای کسانی که بی بضاعت هستند و نیاز به حمایت پناهندگی. این حمایت است که در 50 درصد از مزایای اصلی – حدود پنج پوند ($6.10) در هر روز – که نیاز به کسانی که در دریافت حمایت پناهندگی به تکیه خیریه بخش… با دسترسی به بانک های مواد غذایی محدود قیمت مواد غذایی افزایش و خدمات بسته ما شاهد مشتریان ما واقعا مبارزه است.”

مطالعه نگاه تجربیات بازماندگان انگلستان, ترکیه, تونس, سوئد و استرالیا بود و بر اساس مصاحبه با 52 بازماندگان و 45 ارائه دهندگان خدمات. محققان تخمین می زنند صدها هزار نفر از مردم ساکن در این پنج کشور به تنهایی در صورت افزایش خطرات.

SGBV است که مرتکب در درگیری های, پرواز در اردوگاه ها و در کشورهای پناه – و مجرمان هستند, رزمندگان, دولت, دیگر پناهندگان قاچاقچیان مقامات مهاجرت کمک کارگران و قوم و خویش

پروفسور جنی Phillimore

این خطرات هستند به احتمال زیاد تکرار فراتر از کشورهای مورد مطالعه گفت: سرب نویسنده جنی Phillimore استاد مهاجرت و superdiversity در دانشگاه بیرمنگام است.

200406065737864

“متاسفانه مهاجرت اجباری و جنسی و خشونت مبتنی بر جنسیت از نزدیک متصل و که در آن شما باید پناهندگان شما گزارش از چنین خشونت – برای مثال Rohingya,” Phillimore جهانی متخصص در پناهندگان ادغام الجزیره گفت:.

“SGBV است که مرتکب در درگیری های, پرواز در اردوگاه ها و در کشورهای پناه – و مجرمان هستند, رزمندگان, دولت, دیگر پناهندگان قاچاقچیان مقامات مهاجرت کمک کارگران و قوم و خویش.”

معدود بازماندگان از مهاجرت اجباری و SGBV هستند در یک موقعیت اقتصادی برای زندگی کردن پس انداز و چه کار موجود در اقتصاد غیررسمی تا حد زیادی خشک شده در سن مستند.

سقوط خارج حمایت اجتماعی و حتی بسیاری از خیریه گروه باید متوقف عملیات افزایش مشکلات اقتصادی به ارمغان می آورد با آن افزایش آسیب پذیری به expoitation در حالی که بسیاری از زندگی در سر می برند مشترک به سادگی قادر به خود منزوی و یا اجتماعی حفظ فاصله.

دولت شده است “بی اعتنا در کل” به این موضوع گفت: Phillimore.

200415092014621

“شده است وجود دارد برخی از توجه به مهاجران مجبور, اما هیچ چیز خاص برای SGBV بازماندگان – که بسیار شبیه به ‘زمان عادی’,” او گفت: Al Jazeera.

“برخی از چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد به این زنان حتی در کشورهای پناه ‘عادی’ بار. آنها به سادگی اعداد.

“که گفت: تونس به دولت ارائه شده است نامنظم مهاجران سه ماه ‘گرانت به باقی می ماند” ساخته شده است که همه مجبور مهاجران مواقع کمتر به مخاطره انداخته است.”

دولت نمی باید یک رویکرد واحد و یکپارچه به coronavirus بحران خود اجازه دهید به تنهایی به اورژانس تاثیر آن این است که در آسیب پذیر ترین.

“متاسفانه حقوق مهاجران مجبور اغلب گذشته در نظر گرفته شود و در انگلستان این پاسخ است که ما انتظار می رود و در همراهی با محیط خصمانه و سیاست” گفت: McKnight از زنان پناهنده اتصال.

200331074110199

“ما شاهد نمونه هایی از تمرین خوبی در بخش های دیگر اروپا. ایرلند ایجاد شده به طور موقت فایروال بین مهاجرت و کنترل سلامت و پلیس خدمات پس هیچ کس نمی خواهد جلوگیری از بهداشت و درمان و یا گزارش جرائم به پلیس – برای مثال در موارد سوء استفاده های داخلی – ترس از قرار گرفتن در معرض به خدمات مهاجرت. [همچنین] اسپانیا منتشر شد تمام کسانی که از بازداشتگاه های اداره مهاجرت در طول همه گیر به رسمیت شناختن آنها مجرم نیستند.”

محققان اصرار دولتها در سراسر جهان به فوریت اطمینان از ایمنی اولیه شبکه در محل قرار داده برای همه مجبور مهاجر جمعیت – بدون در نظر گرفتن وضعیت حقوقی.

آنها همچنین خواستار دسترسی به مراقبت های بهداشتی جهانی و لغو تمام مالی هزینه های پزشکی و همچنین در دسترس بودن مسکن اضطراری برای همه بازماندگان از خشونت است. ارائه پول نقد به پرداخت برای مواد غذایی توزیع محصولات بهداشتی و دادن دسترسی به منابع دیجیتال و روانی-مشاوره اجتماعی خواهد همه کمک به وضعیت آنها اضافه کنید.

“زنان نیاز به دسترسی به پناهگاه بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت” گفت: Phillimore. “در یک دنیای ایده آل آنها خواهد بود regularised و یا دریافت نتایج مثبت خود را در موارد پناهندگی گرفتن و توجه ویژه برای صدمات متعدد با تجربه – که واقعا آبی-آسمان تفکر است.”

استفاده داخلی موج در انگلستان در میان مستند [2:34]

اما آنچه می تواند به مردم عادی انجام دهید ؟

“این زنان بسیار منزوی شده اما همچنین آنها شده اند تا مورد آزار قرار گرفته است که به آنها اعتماد هیچ کس” گفت: Phillimore.

“اعمال روزمره مراقبت توسط مردم عادی – به اشتراک گذاری مواد غذایی و پوشاک و ارائه کمک با زنان دیگر – می تواند نه تنها کمک مادی جنبه اما کمک به بازسازی ایمان خود به بشریت است.”

و مردم عادی در حال حاضر در حال کمک به.

“در واقع ما شده ایم غرق سخاوت از جوامع ما در کمک به اطمینان از بازماندگان مواد غذایی و تمیز کردن محصولات و داوطلب به انجام تندرستی چک” گفت: McKnight.

“اما تنها تا آنجا که آنها می توانید انجام دهید. ساده تغییرات سیستمیک را کاهش درد و رنج – و به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>