پدر و پنجه نرم می کند گناه در ماشین داغ مرگ 1-سال-دوقلوها

بچه ها لونا رودریگز و ققنوس رودریگز, درگذشت, در جولای سال 2019.

یک پدر التماس کرد گناه را به دو فقره درجه دوم بی پروا خطر افتادن در ماشین داغ مرگ خود را یک ساله دوقلو نیویورک دادستان روز سه شنبه گفت.

خوان رودریگز, 39, شد, محکوم به یک سال مشروط تخلیه برانکس دادستان منطقه yarri torres ღ کلارک گفت.

دوقلوها, لونا رودریگز و ققنوس رودریگز, درگذشت, در جولای 26, 2019, زمانی که رودریگز در سمت چپ آنها را برای حدود هشت ساعت در صندلی عقب اتومبیل خود را در حالی که او رفت و به کار در برانکس با توجه به کلارک.

“کودکان بودند بسته در صندلی ماشین در طول روز گرم تابستان با هیچ پنجره های باز” کلارک گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “این بچه ها رنج می برد به طرز وحشیانه ای.”

زمانی که رودریگز چپ کار او سوار به صورت دو بلوک و پس از آن متوجه فرزندان خود بی توجه بودند در حد مرگ دادستان گفت.

بچه ها که اعلام شد مرده در صحنه درگذشت هیپرترمی دادستان گفت. دمای داخل ماشین بود بیش از 100 درجه و بدن خود رسیده 108 درجه است.

رودریگز همسر در بیانیه ای گفت در آن زمان “این یک تصادف وحشتناک … او یک شخص خوب و پدر بزرگ و من می دانم که او هرگز انجام هر چیزی را به صدمه زدن به فرزندان ما عمدا.”

“این غم انگیز, حادثه ناگوار,” کلارک گفت: در بیانیه خود روز سه شنبه. “من امیدوارم که به عنوان آب و هوای سوزان است بر ما مراقبان خواهد بود فوق العاده هوشیار در مورد کودکان در وسایل نقلیه است.”

لونا و محفل ققنوس دو از 53 کودکان به مرگ در اتومبیل های 2019 با توجه به غیر انتفاعی ملی KidsAndCars.org.

که به دنبال یک رکورد 54 داغ ماشین مرگ و میر در سال 2018 است.

پنج فرزند فوت کرده اند در اتومبیل تا کنون این سال است.

یک لیست از خودرو نکات ایمنی را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>