پدر ‘ساخته’ تهاجم به خانه پس از پسر خود را شات: پلیس

پدر گفت که او 4 ساله و پسر کشته شده در حمله به خانه سرقت کرده است در حال حاضر شده است به اتهام قتل نفس غیر ارادی به این دلیل که پسر ظاهرا شات خود را با یک تفنگ او در فیلادلفیا صفحه اصلی

فیلادلفیا — پدر گفت که او 4 ساله و پسر کشته شده در حمله به خانه سرقت کرده است در حال حاضر شده است به اتهام قتل نفس غیر ارادی به این دلیل که پسر ظاهرا شات خود را با یک تفنگ او در فیلادلفیا خانه, مقامات گفت.

ادوارد ویلیامز 28 نیز به اتهام پنج شنبه با کودک خطر افتادن پر کردن یک گزارش نادرست و متعدد دیگر می شمارد. او وثیقه تعیین شد در $2 میلیون و مشخص نیست که اگر او حفظ یک وکیل.

پلیس رفت و به مدت کوتاهی قبل از ساعت 1 صبح پنج شنبه در پاسخ به 911 تماس بگیرید. افسران بودند ملاقات کرد ویلیامز بود که در طبقه همکف و برگزاری 3-ساله پسر. کودک بزرگتر شد و سپس در بر داشت بی توجه در اتاق خواب طبقه بالا و گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او مرده یک زمان کوتاه بعد.

ویلیامز پلیس گفت که او و کودکان بودند در خانه هنگامی که سارق مسلح در حمله به خانه خود. در واقع مقامات می گویند ویلیامز ظاهرا خواب هنگامی که تیراندازی رخ داده است و اعتقاد بر این کودک پیدا تفنگ را در یک گنجه اتاق خواب.

آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که صاحب تفنگ اما مقامات می گویند که آن را ثبت ویلیامز به مقامات گفت: ویلیامز به احتمال زیاد ساختگی حمله به خانه داستان چون او طولانی سابقه بازداشت و نباید شده اند در اختیار داشتن یک سلاح.

ویلیامز و کودک مجروح شدند. مادر بچه ای در کار بود در آن زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>