طوفان Nisarga نادر طوفان در دهه به آمار هند در شهر بمبئی

طوفان Nisarga که به شدت شدید طوفان بهداشت حرفه ای در دریای عرب در حال ساخت ریزش زمین همراه هند در ساحل غربی تهدید مالی hub بمبئی و مجبور به تخلیه ده ها هزار نفر از مردم است.

“[این] ریزش زمین روند آغاز شده و آن را تکمیل خواهد شد در طول سه ساعت است. شمال شرقی بخش از چشم شدید طوفان بهداشت حرفه ای Nisarga است از ورود به این سرزمین” هند اداره هواشناسی گفت: در روز چهارشنبه.

بیشتر:

Nisarga کاهش یافته و باران های سنگین و بادهای gusting تا 120 کیلومتر (75 مایل) در ساعت را به عنوان یک دسته 4 طوفان در نزدیکی شهر ساحلی Alibagh مورد 98km (60 مایل) در جنوب مومبای پایتخت ایالت ماهاراشترا و هومن به بیش از 18 میلیون نفر است.

حداقل 100000 نفر از جمله coronavirus بیماران منتقل شدند به مکان های امن تر توجه کنند. موج طوفان تهدید به سیل سواحل و کم ارتفاع زاغه به شهرستان مقامات مبارزه برای مهار این بیماری همه گیر.

زنده پوشش تلویزیون نشان داد تیره ابر سیاه فریم دریا در هند غربی خط ساحلی است. درختان تحت تأثیر شدید به باران زد ساحلی شهرها و روستاهای, Maharashtra.

در بمبئی خانه بالیوود و هند بزرگترین بورس بادهای شلاق آسمان خراش ها و پاره پاره از هم جدا کلبه خانه در نزدیکی ساحل.

هند گزارش های رسانه ها گفت: Nisarga بدترین طوفان به آمار منطقه در بیش از 70 سال افزایش نگرانی ها در مورد آمادگی در بمبئی و مناطق همسایه.

طوفان تهدید به بدتر شدن چشم انداز برای یک چرخش اقتصادی به عنوان یک nine-هفته دولت-اعمال coronavirus مستند شروع به سهولت در این هفته است.

هند بزرگترین بندر کانتینری جواهر لعل نهرو پورت اعتماد در حومه بمبئی دستور داده شد به تعطیل به صورت 24 ساعت بندر در بیانیه ای گفت.

cyclone Nisarga

مردم تقلا برای ورود به یک کامیون در یک تخلیه از یک زاغه در بمبئی در سواحل دریای عرب به عنوان طوفان Nisarga باعث می شود آن ریزش زمین [فرانسیس Mascarenhas/رویترز]

منطقه دست و پنجه نرم کردن با بیماری همه گیر

طوفان آمد و به عنوان منطقه هند هایش با ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

ماهاراشترا و گجرات متحده گزارش داده اند که حدود 44 درصد از هند بیش از 200 ، 000 COVID-19 نفر از سراسر کشور و 61 درصد از تمام مرگ و میر ویروس.

شهر بمبئی در حال حاضر مبارزه با بالاترین تعداد coronavirus موارد با بیش از 41,000 عفونت.

اخبار محلی گزارش داده اند یک ضعف سیستم بیمارستان در بمبئی با بیماران در حال استراحت در بیمارستان طبقه تا تخت در دسترس و بدن به سمت چپ در بخش.

ماهاراشترا ارشد وزیر Uddhav Balasheb Thackeray گفت: برخی از 150 coronavirus بیماران منتقل شده از یک بیمارستان در نزدیکی شهر ساحلی.

برخی از 100000 نفر تخلیه شدند از مناطق کم ارتفاع در ماهاراشترا و همسایه گجرات با توجه به پرس تراست هند اعلام کرد.

هر دو کشور در حال حاضر در میان سخت ترین ضربه را coronavirus همه گیر فعال فاجعه تیم های واکنش ترس سیل گسترده می تواند بیشتر مختل ضعف سیستم های بهداشتی.

“اگر بیمارستان ها و درمانگاه ها آسیب دیده از طوفان در شهرستان نخواهد بود قادر به مقابله با تعداد زیادی از COVID-19 موارد و اجتماعی فاصله اقدامات تبدیل خواهد شد تقریبا غیر ممکن است به دنبال” Bidisha Pillai, مدیر اجرایی نجات کودکان در هند در بیانیه ای گفت:.

نادر گردباد

طوفان اغلب دامن پرجمعیت بمبئی هر چند هر سال در طول بارش باران از ژوئن تا سپتامبر و فصل باران های موسمی جاده ها غوطه ور هستند و حومه خدمات راه آهن عمل می کند که میلیون ها نفر از مردم می آید به توقف.

اما این شهر به ندرت رو فشار مکش – آخرین طوفان شدید ضربه زده شهرستان در سال 1948 کشته شدن 12 نفر و مجروح شدن بیش از 100.

این NDRF است بسیج 32 تیم و در مجموع 1500 مردان آماده هستند در دو کشور برای کمک به تخلیه و تسکین است.

Nisarga دوم طوفان به اعتصاب هند در کمی بیش از یک هفته است. در مه 21, Cyclone Amphan کتک کشور را به ساحل شرقی از جمله کلکته و همسایه بنگلادش و کشته شدن بیش از 100 نفر و ترک یک دنباله از تخریب.

اگر چه پس از باران های موسمی سیل مشترک در بمبئی در پاییز برخی از کارشناسان از ترس این شهرستان آماده است و نه برای قوی بادها و طوفان موج که با طوفان.

“هیچ تست چگونه این شهرستان در طوفان” گفت: آدم سوبل یک آب و هوا دانشمند در دانشگاه کلمبیا که به بررسی خطر ابتلا به بمبئی. “این فقط باعث می شود من عصبی.”

cyclone Nisarga

ماهیگیران هند لنگر قایق خود را در Uttan روستا در نزدیکی بمبئی, به عنوان طوفان Nisarga باعث می شود آن ریزش زمین [Divyakant Solanki/سازمان حفاظت محیط زیست]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>