طوفان Amphan برگ دنباله از تخریب در بنگلادش و هند

قدرتمند cyclone ضربه بنگلادش و شرق هند کشته شدن حداقل 20 نفر و تخریب هزاران خانه گفته مقامات ترک مقامات در تلاش برای سوار شدن تلاش های امدادی در میان صعودی شیوع کروناویروس.

مقامات شروع به نقشه برداری از آسیب روز پنج شنبه پس از میلیون ها صرف یک شب بی خوابی دیدم که تا 170 کیلومتر (105 کیلومتر) در ساعت بادها حمل و دور درختان و تیرهای برق و دیوار و سقف و ایستگاه ترانسفورماتور انفجار.

بیشتر:

میلیون ها نفر در سراسر هند و بنگلادش شدند و بدون قدرت در پی از قدرتمند ترین طوفان به آمار بیش از 20 سال است.

شرقی هند در ایالت بنگال در زمان فشار از طوفان Amphan. دولت وزیر Mamata بانرجی گفت: حداقل 12 نفر کشته شده بود در این ایالت و دو منطقه شده است به طور کامل به ضرب و شتم.

“منطقه پس از منطقه را ویران شده است. ارتباطات مختل,” بانرجی گفت که مقامات دولتی تا به حال نه به طور کامل پیش بینی شدت طوفان است.

‘همه چیز نابود شده است’

در کشور همسایه بنگلادش گفته است که هشت نفر بودند از جمله پنج سال و 75 سال سقوط درختان و طوفان اضطراری داوطلب که غرق شدند.

مقامات بنگلادش گفت: آنها منتظر بودند گزارش از Sundarbans یک میراث جهانی یونسکو مشهور برای آن جنگل حرا و جمعیت در معرض خطر انقراض ببر بنگال که با مته سوراخ کردن فشار از طوفان است.

“ما هنوز هم نمی کردم تصویر واقعی از آسیب. ما به خصوص نگران بیش از برخی از حیوانات وحشی. می توان آنها را شسته در موج طوفان در بالا جزر و مد” جنگل رئیس Moyeen الدين خان گفت: AFP news agency.

محیط زیست شکننده منطقه مسکونی در هند-بنگلادش مرز است بهترین و شناخته شده برای ضخیم جنگل های حرا که در حال بحرانی زیستگاه ببر.

خانه “نگاه مانند آنها شده است بیش از اجرا توسط یک بولدوزر” گفت: Babul Mondal, 35, یک روستایی در لبه سمت هند از Sundarbans است که خانه را به حدود چهار میلیون نفر.

“همه چیز نابود شده است,” او گفت:.

گسترده امداد که تخلیه بیش از سه میلیون نفر از روستاهای ساحلی به حال برطرف وحشتناک مرگ عوارض از گذشته طوفان بود خو ترس از این بیماری همه گیر کوروناویروس در شلوغ پناهگاه است.

مقامات هر دو کشور فرستاده ماسک و sanitiser اما اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن بود به عنوان خانواده های بسته بندی شده به تقویت مدارس و ساختمان های دولتی و جامعه در سالن.

کلکته از خواب بیدار شد به آب گرفتگی خیابان ها

West Bengal سرمایه کلکته از خواب بیدار شد به آب گرفتگی خیابان ها با برخی از خودروها پنجره-در اعماق آب است. در بسیاری از شهر از 15 میلیون نفر در تاریکی فرو شد به عنوان ایستگاه ترانسفورماتور منفجر شد.

طوفان تضعیف آن را به عنوان نقل مکان کرد و در امتداد سواحل بنگلادش اما هنوز هم انداخته باران های سنگین و بادهای شدید در کخس بازار منطقه که خانه حدود یک میلیون Rohingya پناهندگان از خشونت در میانمار.

گردباد آورده موج طوفان – یک دیوار از آب اقیانوس است که اغلب یکی از قاتلان اصلی در سیستم آب و هوا – that roared داخلی.

در جنوب غربی بنگلادش 1.5 متر (پنج فوت) افزایش شکست خاکریزی و غرق مزارع پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت.

طوفان در حال سالانه خطر در امتداد خلیج بنگال غرق شد. Amphan اول “سوپر گردباد” به شکل بیش از خلیج بنگال از سال 1999.

در سال 2007 طوفان گندم سیاه در سمت چپ بیش از 3500 نفر در بنگلادش است.

بنگلادش کم دروغ گفتن در ساحل, صفحه اصلی به 30 میلیون نفر و در هند و شرق به طور منظم بروز طوفان که به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم در دهه های اخیر.

یک سال 1999 super cyclone چپ نزدیک به 10 ، 000 تن در هند Odisha دولت هشت سال پس از یک گردباد تورنادو و جاری شدن سیل کشته 139,000 در بنگلادش است.

در سال 1970 یک و نیم میلیون نفر جان خود را از دست در بنگلادش – یک ملت از 160 میلیون.

سریع تر تخلیه بهتر فن آوری

در حالی که فراوانی و شدت طوفان را افزایش داده اند – سرزنش تا حدودی در تغییر آب و هوا – تلفات کاهش یافته است با تشکر سریعتر تخلیه های تکنولوژی بهتر و بیشتر پناهگاه است.

Enamur رحمان بنگلادش junior وزیر برای مدیریت بحران و گفته 2.4 میلیون نفر و بیش از نیم میلیون دام آورده بودند به پناهگاه.

هند تخلیه بیش از 650,000 در غرب بنگال و Odisha متحده است.

به دلیل coronavirus مقامات استفاده اضافی پناهگاه فضا به منظور کاهش ازدحام در حالی که ساخت ماسک صورت اجباری و کنار اتاق انزوا.

عفونت اعداد هنوز افزایش در هر دو کشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>