طوفان Amphan: هند و بنگلادش و شروع عملیات پاک کردن

مقامات در شرق هند و بنگلادش شده است در تلاش برای بازگرداندن جاده, لینک, خطوط ارتباطی و برق پس از یک گردباد ویرانگر در آن حداقل 95 نفر کشته شدند.

“من اطمینان برادران و خواهران بنگال غربی است که در کل کشور در کنار شما در این زمان دشوار است” نارندرا نخست وزیر گفت: در روز جمعه پس از انجام یک نظر سنجی های هوایی از ویرانی در دولت است.

بیشتر:

او اعلام کرد کمک های اضطراری از 10 میلیارد روپیه ($131.7 m) برای دولت که با مته سوراخ کردن فشار از طوفان Amphan در هند. بیش از 70 نفر کشته شده اند در دولت است.

دولت وزیر Mamata بانرجی که به همراه مودی پیشتر گفته گردباد بدتر از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 3000 نفر در هند.

“من دیده نمی شود یک فاجعه این قدر” او گفت:.

بالا-سرعت بادها و باران های سیل آسا

طوفان Amphan محصل در روز چهارشنبه همراه با سرعت بالا بادها و باران های سیل آسا. آن را تخریب خانه ها و محصولات زراعی از ریشه کن درختان غوطه ور دستگاه های گسترده ای از زمین و جامعی قدرت و خطوط ارتباطی در هر دو کشور هند و بنگلادش است.

تا کنون حداقل 95 مرگ و میر گزارش شده است: هشتاد و از غرب بنگال و Odisha متحده در هند و 15 از بنگلادش با توجه به مدیریت بحران در افغانستان ،

بسیاری از مرگ و میر ناشی بودند درختان در حال سقوط بر روی کاهگلی خانه های سقوط بخش هایی از ساختمان ها به دلیل تاثیر باد و باران و برق, مقامات گفت.

Cyclone Amphan in Satkhira, Bangladesh

روستاییان خود را تعمیر خانه های آسیب دیده توسط طوفان Amphan در ستخیرا منطقه بنگلادش [منیر Uz علی/خبرگزاری فرانسه]

دفتر سازمان ملل متحد در بنگلادش برآورد برخی از 10 میلیون نفر تحت تاثیر قرار گرفتند و برخی از 500000 نفر ممکن است از دست داده اند خانه های خود را.

بهبود آب و هوا پیش بینی به معنای بنگلادش بود و قادر به حرکت برخی از 2.4 میلیون نفر به پناهگاه یا خارج از طوفان را در مسیر مستقیم در حالی که هند تخلیه برخی از 650,000.

میلیونها نفر بدون برق

حداقل 10 میلیون نفر بدون برق در روز پنج شنبه بعد از ظهر در بدترین ضربه ولسوالی بنگلادش روستایی برق رئیس هیئت مدیره معین الدين گفت: AFP news agency.

طوفان مسطح بیش از 55 ، 000 خانه – ترین های ساخته شده از قلع و گل و بامبو – در سراسر بنگلادش junior مدیریت بحران وزیر Enamur رحمان گفته است.

هزاران نفر از درختان که مسدود شده جاده ها در, West Bengal شد, پاک, آب, پمپ و برق به تدریج دوباره بازسازی شد.

پلیس با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای ارزیابی خسارت در کلکته شهرستان از 14 میلیون نفر که حدود 10,000 درختان آورده بودند پایین در طول طوفان که چند ساعت به طول انجامید آورده و جاری شدن سیل گسترده.

“شهر هنوز در حالت شوک” کلکته معاون شهردار Atin Ghosh گفت: خبرگزاری رویترز.

“شهرداری تیم های دفاع مدنی پرسنل پرسنل پلیس مشغول به کار اضافه کاری برای بازگرداندن جاده اتصال برای اولین بار. اما وجود کمبود حاد نیروی انسانی با توجه به کروناویروس مربوط به محدودیت” Ghosh گفت.

“خصوصی اتوبوس و قطار هنوز در خدمات. ما واقعا نیاز شهروندان از کلکته به جلو آمده و قرض دادن یک دست کمک در هر راه ممکن است.”

ایسنا تلویزیون فیلم نشان داد برخی از خیابان های پهن با جا و درختان و در حالی که پاره خطوط برق دراز در میان استخرهای آب راکد.

تمیز کردن عملیات پیچیده توسط این کروناویروس جدید با میلیون ها نفر در حال حاضر مستقر در پناهگاه های اضطراری پس از خانه های خود نابود شدند.

آسیب به Sunderbans جنگل حرا

طوفان Amphan انداخته باران های سیل آسا و طوفان موج در کم ارتفاع مناطق ساحلی که پشت سر هم سدهای حفاظت از روستاها در گنگ دلتا. باد gusting تا به 185km/h (115mph) غرق گل دیواری خانه.

مقامات در غرب بنگال و بنگلادش گفت: آنها در حال حاضر در تلاش برای ارزیابی میزان ضرر و آسیب به خصوص در Sunderbans جنگل حرا, یک سایت میراث جهانی یونسکو است که درباره آن اطلاعات هنوز به trickling در.

گزارش انتظار می رود در دو تا سه روز بنگلادش فاجعه مدیریت رسمی Iftekharul اسلام گفت: آژانس خبری DPA.

Sunderbans محیط زیست شکننده ذخیره گاه زیستکره منطقه شناخته شده برای معروف ببر بنگال.

طوفان ضعیف به عنوان آن را به سمت شمال از طریق بنگلادش اما هنوز هم انداخته باران های سنگین و بادهای شدید در کخس بازار منطقه که خانه حدود یک میلیون Rohingya پناهندگان از میانمار.

سازمان ملل متحد گفت: این اثر در قریب به اتفاق اردوگاه های شل و ول حاجت به نظر می رسد “نسبتا کم”.

این منطقه بیشتر تحت تاثیر Amphan اول “سوپر گردباد” به شکل بیش از خلیج بنگال از سال 1999 بود که در ستخیرا منطقه جنوب غربی بنگلادش.

وجود یک موج طوفان – یک دیوار از آب اقیانوس است که اغلب یکی از قاتلان اصلی در ماژور آب و هوا سیستم – roared داخلی و تخریب سدهای حفاظت از روستاها و مزارع میگو.

“خانه من رفته زیر آب. من میگو مزرعه از بین رفته است. من نمی دانم که چگونه من می خواهم برای زنده ماندن” عمر Faruq 28 ساله به خبرگزاری فرانسه گفت.

جسر منطقه در کنار ستخیرا که مرزهای غرب بنگال نیز ضربه با حداقل 12 کشته شدند.

“Coronavirus در حال حاضر گرفته شده تلفات در مردم است. در حال حاضر گردباد ساخته شده است که آنها بینوایان” گفت: محلی عضو شورا Bhabotosh کومار Mondal.

آخرین super cyclone در سال 1999 به سمت چپ نزدیک به 10 ، 000 مرده در اوریسا هشت سال پس از یک گردباد تورنادو و جاری شدن سیل کشته 139,000 در بنگلادش است.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>