آداب و رسوم افسر اسلحه پایین خانواده قبل از کشتن خود: کلانتر

“ما در حال کار بر این به عنوان یک قتل-خودکشی” کلانتر محلی گفت.

ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی افسر گفته شات و کشته شدن همسر و دو فرزند خود در خانه فلوریدا قبل از تبدیل به اسلحه خود را در, مقامات گفت.

نمایندگان از نارنجی شهرستان کلانتر دفتر مجبور ورود به اورلاندو اقامت در بعد از ظهر پنجشنبه پس از دریافت گزارش که برخی از اعضای خانواده دیده شده بود از هفته گذشته. داخل آنها دریافتند خانواده چهار همه مرده از زخم گلوله با توجه به Orange County Sheriff جان مینا.

یک بررسی اولیه دریافتند که این مرد به ضرب گلوله کشته و دو پسر بودند که در مدرسه راهنمایی و دبیرستان و سپس خود را کشت. نام آنها را منتشر نکرده اند.

مرد مشغول به کار در ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و اختصاص داده بود به فرودگاه بین المللی اورلاندو با توجه به مینا گفت: هیچ بیشتر میکند.

“ما در حال کار بر این به عنوان یک قتل-خودکشی” کلانتر به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب. “وجود دارد هیچ تهدیدی برای جامعه ما است.”

دایان Sabatino مدیر حوزه عملیات برای ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی زمینه دفاتر در تمپا و میامی گفت: ABC News در بیانیه ای جمعه که آنها “در حال حاضر در حال کار با رنگ نارنجی شهرستان کلانتر دفتر به اطمینان حاصل شود که هر گونه اطلاعات مورد نیاز خود را برای ادامه تحقیقات در دسترس ساخته شده است.”

“CBP میامی & تمپا زمینه دفاتر غمگین به یاد مرگ یکی از افسران ما که قبل از گرفتن زندگی خود را در زمان زندگی او و همسر و دو فرزند” Sabatino گفت. “ما در حال ویران این غم انگیز از دست دادن و افکار و دعاهای ما با هر کس تحت تاثیر قرار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>