مقررات منع رفت و آمد در هند به عنوان کشور اسپانیا coronavirus مرگ و میر پرش به : به روز رسانی زنده

ایتالیا دستور داد همه اما ضروری ترین کسب و کار به تا آوریل 3, سفت کردن یک مستند در برابر coronavirus پس از نزدیک به 800 نفر از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در روز شنبه.

“تنها فعالیت های تولید تلقی حیاتی برای تولید ملی خواهد بود و مجاز” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در یک ویدیو ارسال به Facebook, اما نمی تواند به جزئیات این طرح به اجرا در آمده است از طریق فرمان اضطراری در روز یکشنبه.

بیشتر:

ایتالیا ثبت 793 مرگ و میر در روز شنبه با فرانسه و اسپانیا و آلمان نیز گزارش های شیب دار بالا می رود در تایید موارد و مرگ و میر. در همین حال مقامات در اسپانیا گزارش افزایش نزدیک به 400 مرگ و میر یک شبه آوردن تعداد تلفات به بیش از 1700.

بیش از 13000 نفر در سراسر جهان در حال حاضر از درگذشت این بیماری با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است. بیش از 304,500 مردم تشخیص داده شده است با این عفونت در حالی که نزدیک به 92,000 بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, مارس 22

12:00 به وقت تهران – آغاز ثبت اولین مرگ ناشی از کوروناویروس

کوزوو بهداشت عمومی موسسه اعلام کرد که 82 سال است در این کشور قربانی به مرگ از coronavirus.

“بیمار در حال حاضر بیماری مزمن قلبی و ریوی ،” بیانیه ای گفت:.

یک کشور از برخی از 2 میلیون نفر از مردم کوزوو ثبت نام 31 نفر از افراد آلوده به ویروس.

11:50 به وقت تهران – شرکت هواپیمایی امارات تعلیق پروازها به مقصد پکن سیاتل

سیاتل و پکن آخرین شهرستانها اضافه شده به اماراتی حامل لیست معلق مقصد این شرکت اعلام کرد در وب سایت خود را.

دولتی دبی حامل است به حالت تعلیق پروازها به 109 مقاصد مختلف به نمایندگی نزدیک به 70 درصد از شبکه خود را از 159 مقاصد بین المللی به دلیل شیوع کروناویروس و تاثیر آن بر تقاضای سفر.

11:45 GMT – اسپانیا گزارش 394 جدید کروناویروس مرگ و میر تا 30 درصد در 24 ساعت

اسپانیا و مرگ و میر از این بیماری کروناویروس افزایش یافت و به 1,720 روز یکشنبه از 1,326 روز قبل از, با توجه به رسانه های متعدد با استناد به آخرین داده های سلامت.

تعداد موارد ثبت شده در کشور افزایش یافت به 28,572 روز یکشنبه از 24,926 در شمارش قبلی در روز شنبه اعلام کرد این گزارش اضافه شده است.

11:30 GMT – استرالیا به تعطیل کردن خدمات غیر ضروری

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون دستور بستن میخانه و قمار و ورزشگاه و سایر اماکن عمومی شروع و تا ظهر روز دوشنبه برای مبارزه با کروناویروس پس از بسیاری از مردم به نظر می رسد به بی اعتنایی به هشدارهای بهداشتی.

“من عمیقا پشیمان است که آن دسته از کارگران و کسانی که صاحبان کسب و کار خواهد شد که تحت تاثیر این تصمیم را رنج می برند از مشکلات اقتصادی است که بدون شک آنها را در حال حاضر به صورت” موریسون گفت: در ملی آدرس.

پس از اولیه نسبتا آهسته گسترش تعداد عفونت در استرالیا به سرعت افزایش یافته است, صعود به 1,098 مورد تأیید و هفت مرگ و میر.

10:30 به وقت تهران – عمان ممنوعیت تجمعات عمومی, خاموش مبادلات ارزی

عمان محدود جنبش ممنوعیت تجمعات عمومی و محدود کردن نیروی انسانی در نهادهای دولتی آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus. خلیج فارس وزارت امور خارجه نیز تعطیل ارز در دفاتر به عنوان بخشی از آن را مهار کردند.

مقامات در سلطان که گزارش 55 مورد از این ویروس نیز خواسته بخش خصوصی به منظور تسهیل کنترل از راه دور کار و خواست تجاری کسب و کار و افراد به محدود کردن معاملات نقدی, دولت, تلویزیون گزارش شده است.

10:15 GMT – مستند به مبارزه با کروناویروس کافی نیست: که

مایک رایان, سازمان بهداشت جهانی, برترین های اضطراری متخصص گفت: locking کردن جوامع برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus کافی نیست و برای نابودی آن است.

“آنچه ما واقعا نیاز به تمرکز بر روی پیدا کردن کسانی که بیمار هستند کسانی که به این ویروس و منزوی کردن آنها در پیدا کردن مخاطبین خود را و آنها را منزوی” مایک رایان گفت: در یک مصاحبه با بیبیسی: Andrew Marr نشان می دهد.

“اگر ما قرار نیست در جای قوی بهداشت عمومی اقدامات در حال حاضر زمانی که آن جنبش محدودیت ها و مستندات در حال برداشته خطر این بیماری را به پرش به بالا.”

9:50 به وقت تهران – ایران مرگ و میر از coronavirus 1,685 بازدید

ایران اعلام کرده 129 جدید مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus افزایش به 1,685 رسمی مرگ و میر در یکی از کشور بدترین ضربه همراه با ایتالیا و چین است.

“وجود دارد 1,028 جدید تایید موارد آلوده در 24 ساعت گذشته … و 7,913 مردم بهبود” گفت: وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur.

Members of firefighters wear protective face masks, amid fear of coronavirus disease (COVID-19), as they disinfect the streets, ahead of the Iranian New Year Nowruz, March 20, in Tehran, Iran March 18

اعضای آتش نشانان پوشیدن محافظ ماسک صورت آنها به عنوان ضد عفونی خیابان های تهران [علی خارا/رویترز]

9:30 به وقت تهران – مالزی گزارش 123 جدید کروناویروس موارد مجموع در 1,306

مالزی تایید کرده 123 کروناویروس جدید, موارد مصرف کل به 1,306 موارد با 10 مرگ و میر.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 34 از موارد جدید در ارتباط بودند به جمع آوری مذهبی برگزار شد در اواخر ماه گذشته. مالزی دارای بیشترین تعداد از موارد در جنوب شرقی آسیا.

9:10 به وقت تهران – اندونزی ثبت 64 کروناویروس جدید, موارد, 10 مرگ و میر

اندونزی تایید 64 جدید کروناویروس موارد و 10 جدید, مرگ و میر, سلامت مقام وزارت به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه آوردن مجموع شماره 514 و 48 بود.

نه coronavirus بیماران بهبود, بهداشت, وزارت, سخنگوی Achmad Yurianto گفت: آوردن تعداد کل بهبود به 29.

A girl wearing a protective face mask and synthetic gloves sits on luggages as she queues for temperature checking amid the spread of coronavirus disease (COVID-19) at Halim Perdanakusuma airport in J

بیش از 500 نفر تست مثبت برای این ویروس در اندونزی [ویلی Kurniawan/رویترز]

9:05 GMT – بریتانیا شروع به تولید هواکش جدید

بریتانیا دریافت کرده است اولین نمونه از جدید هواکش از تولید کنندگان که از آنها خواسته شده بود تا برای کمک به سرویس های بهداشتی رسیدگی coronavirus همه گیر و تولید ماشین های جدید باید به زودی شروع وزیر مسکن رابرت Jenrick گفت: در روز یکشنبه.

“ما شده ایم غرق ارائه می دهد پشتیبانی می کند. وجود دارد در حال حاضر تعدادی از تولید کنندگان که در حال کار با ما. ما در دریافت برخی از اولین نمونه های اولیه و انتظار ما این است که تولید می تواند شروع بسیار به سرعت” Jenrick گفت: در مصاحبه با اسکای نیوز اضافه کرد که حدود 13,000 هواکش شد و در حال حاضر در دسترس به انگلستان خدمات بهداشت ملی.

“اما ما باید بیشتر و ما در تلاش هستیم تا سطح شیب دار به تولید به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم.”

9:00 GMT – چک coronavirus موارد افزایش به 1,047

تعداد coronavirus موارد در جمهوری چک افزایش یافته است به 1,047 با توجه به آخرین وزارت بهداشت شمارش.

این کشور از 10.7 میلیون نفر تا به حال 158 موارد جدید در روز شنبه وزارت گفت.

شش نفر بهبود یافته اند و شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر. سلامت کارگران تا به حال مورد آزمایش قرار 15,584 مردم که از روز شنبه.

08:45 GMT – بیمه خدمات درمانی پرستار تجدید نظر به خریداران به وحشت-خرید

“شما فقط نیاز به آن را متوقف کند!” گفت: انگلستان مراقبت بحرانی, پرستار, شکستن در اشک او را یک سوپر مارکت که در آن او شده است قادر به پیدا کردن هر نوع سبزیجات یا میوه ها به غذا خوردن.

Coronavirus: انگلستان در اشک بر وحشت خرید

08:24 GMT – رومانی را تایید اولین coronavirus مرگ

67 سال بود که مبتلا به سرطان ترمینال است رومانی اولین مرگ ناشی از کوروناویروس.

مرحوم تایید آلوده در مارس 18 و درمان در یک بیمارستان در جنوب شهر رومانی از Craiova.

رومانی که ثبت 367 مورد از coronavirus به تاریخ اعلام وضعیت اضطراری در مارس 16.

Illuminated by police car lights, a female police officer, left, wearing a protective mask stands at a roadblock in the vicinity of one of the hospital where COVID-19 infected patients are under trea

روشن در ماشین پلیس, چراغ, یک افسر پلیس زن, سمت چپ, با پوشیدن ماسک محافظ می ایستد در نزدیکی یک بیمارستان که در آن COVID-19 آلوده بیماران تحت درمان در بخارست, رومانی. [Andreea Alexandru/AP]

08:11 GMT – لیبی-سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده دولت تحمیل حکومت نظامی

به عنوان مبارزه در جنوب لیبی در پایتخت ادامه می دهد طرابلس مبتنی بر دولت توافق ملی (GNA) اعلام کرد یک شب مقررات منع رفت و آمد از 16:00 تا 04:00 GMT به نگه داشتن coronavirus از مناطق آن را کنترل.

بین المللی به رسمیت شناخته شده GNA نیز دستور تعطیلی رستوران ها و کافه ها در حالی که احزاب مجالس ترحیم و عروسی ممنوع شده است.

موارد گزارش شده در لیبی به تاریخ اما کارشناسان ترس شیوع می تواند فاجعه بار به دلیل این کشور سوخته نظام سلامت است.

08:01 GMT – ایران خامنه ای شک و تردید در مورد ما ارائه می دهیم برای کمک به ایران

پیشنهاد آمریکا برای کمک به ایران در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس عجیب و غریب است گفت: رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای ،

A handout picture provided by the office of Iran's Supreme Leader Ayatollah Ali Khamenei on March 20, 2020 shows him delivering a speech on the occasion of Noruz, the Iranian New Year, in Tehran. - No

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای تحویل یک پخش سخنرانی به مناسبت عید نوروز سال جدید ایرانی [خبرگزاری فرانسه]

“چندین بار آمریکایی ها ارائه داده اند برای کمک به ایران برای مهار ویروس. گذشته از این واقعیت است که وجود دارد سوء ظن در مورد این ویروس ایجاد شده توسط آمریکا […] پیشنهاد خود عجیب و غریب است از آنجایی که آنها در صورت کمبود در مبارزه خود را در برابر ویروس” خامنه ای گفت: طی یک سخنرانی در تهران, پخش زنده در سراسر ایران با مارک نوروز سال نو ایرانی.

“ایران توانایی غلبه بر هر نوع بحران از جمله شیوع کروناویروس.”

07:45 GMT – چین شاهد افزایش موارد وارداتی

برای چهارمین روز متوالی در چین گزارش افزایش در تعداد موارد وارد شده از خارج از کشور بیشتر از مردم برای بازگشت به خانه.

200321191248090

کشور ثبت شده 46 مورد جدید همه اما یکی که از خارج از چین – کاهش شدید در تعداد در داخل کشور مقاربتی.

چین پله تا اقدامات لازم برای شناسایی موارد جدید از جمله انحراف تمام پروازها به دلیل وارد پکن به یکی دیگر از فرودگاه که در آن مسافران را تحت ویروس غربالگری سازمان های دولتی گفت.

07:24 GMT – توکیو با توجه به تعویق انداختن بازی های المپیک: ایسنا

توکیو بازی های المپیک, بازی های سازمان با توجه به جایگزین هایی برای برگزاری این رویداد در تابستان امسال دو منبع به رویترز گفت news agency.

اگر تایید, این خبر را یک تغییر در جهت توسط دولت ژاپن است که تا کنون نگذاشته تعویق انداختن بازی های المپیک است.

در حالی که شیوع کروناویروس است مختل رویدادهای ورزشی در سراسر جهان ژاپن شده است ثابت قدم و گفت این بازی خواهد رفت.

07:10 GMT – دوچرخه و خودروسازان به توقف فعالیت های در هند

هند تالار گفتگوی جوانان ایرانی, دوچرخه ساز, قهرمان Motocorp در مورد توقف عملیات در تمام امکانات ساخت آن تا 31 ماه مارس برای حفاظت از کارکنان خود را از این بیماری همه گیر.

با گیاهان در هند و بنگلادش و کلمبیا قهرمان حساب برای بیش از 35 درصد از دو چرخ در بازار هند است.

همچنین ما خودروساز Fiat Chrysler Automobiles اعلام کرد که تعلیق تولید در کارخانه در هند غربی ایالت ماهاراشترا تا 31 مارس است.

A motorist rides through deserted Rajpath road during a one-day Janata (civil) curfew imposed as a preventive measure against the COVID-19 coronavirus, in New Delhi on March 22, 2020. - Nearly one bil

رانندگان سواری از طریق ترک دهلی نو در طول یک روز مقررات منع رفت و آمد اعمال شده به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus در دهلی نو. [Sajjad Hussain/خبرگزاری فرانسه]

06:45 GMT – روسیه برای ارسال کمک به ایتالیا

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پیشنهاد کرده است برای کمک به ایتالیا شامل گسترش coronavirus.

در یک تماس تلفنی با نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته پوتین پیشنهاد حمایت خود را در قالب تلفن همراه ضد عفونی وسایل نقلیه و متخصصان برای کمک به بدترین ضربه ایتالیایی مناطق با توجه به کرملین.

روسیه وزارت دفاع گفت: حمل و نقل نظامی هواپیما را تحویل هشت تلفن همراه یگان های نظامی پزشکان ویژه ضد عفونی وسایل نقلیه و دیگر تجهیزات پزشکی به ایتالیا شروع یکشنبه.

ایتالیا coronavirus تلفات توسط 793 به 4,825

من در مدت کوتاهی بود توزیع بیش از این وبلاگ به همکار من ویرجینیا Pietromarchi در دوحه.

در اینجا خلاصه ای از مهمترین تحولات در صبح روز یکشنبه:

– ایتالیا اعلام کرده است از محکم کردن آن مستند با همه غیر ضروری کسب و کار دستور داد به نزدیک است.

– سنگاپور مرزهای خود را بسته به کوتاه مدت بازدید و حمل و نقل مسافران است.

– استرالیا بسته شده است سواحل است و با توجه به بیشتر شدیدی’ اقدامات برای مردم به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

– غزه اعلام کرد که دو مورد از این بیماری است.

05:45 GMT – مالزی اعلام نهم مرگ

یک زن 48 ساله, دکتر, درگذشت از coronavirus در مالزی تبدیل شدن به اولین پزشکی کارگر به مرگ ناشی از این بیماری است.

این مرد که در حال درمان در شمال ایالت پرلیس تا به حال سابقه سفر به ترکیه, وزارت بهداشت گفت. او درگیر شده است و در درمان افراد مبتلا به COVID-19.

این کشور روز یکشنبه با اعزام ارتش برای کمک به پلیس در گرفتن مردم به دنبال یک جنبش محدود جهت است که در نیروی تا 31 مارس است.

05:25 GMT – مالزی مسجد رویداد سازمانده می گوید نمازگزاران همکاری با مقامات بهداشتی

افرادی که با حضور جمعی جمع آوری و در یک مسجد در مالزی که در حال حاضر مربوط به 840 تایید coronavirus موارد در سراسر آسیای جنوب شرقی در حال همکاری با مقامات یک سازمان گفت: پس از دولت گفت: هزاران نفر از آنها هنوز در حال ترسیم.

چهار روز است متصل به 60 درصد از مالزی 1,183 موارد به عنوان به خوبی به عنوان خوشه در جای دیگر در منطقه از جمله برونئی کامبوج و سنگاپور.

“پس از شنیدن گزارش هزاران نفر از شرکت کنندگان هنوز به نمایش در بسیاری تا به حال بازگشت به منطقه خود ادارات بهداشت یا بیمارستان بارها و بارها تا زمانی که نام خود را و جزئیات ثبت شد” عبدالله چئونگ یک رهبر رویداد را سازماندهی تیم گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

05:15 GMT – اکوادور وزیر بهداشت پس از جایگزین افزایش coronavirus موارد

اکوادور وزیر بهداشت پا را در روز شنبه تنها چند ساعت پس از اعلام تعداد مورد تأیید کرده بود به ضرب گلوله به بیش از 500 هفت مرگ و میر.

ساعت پس از اعلام مقامات تایید استعفای وزیر بهداشت کاتالینا Andramuno بدون ارائه جزئیات و منصوب خوان کارلوس Zevallos یک دکتر که مشغول به کار در چند دانشگاه به عنوان جایگزینی.

کار وزیر نیز استعفا داد و ریاست جمهوری اعلام گفت.

04:35 GMT – دو مورد اول تایید در غزه

فلسطینی اقتدار بهداشت تایید کرده است که دو مورد اول از coronavirus در اشغال غزه ،

این دو نفر به تازگی از پاکستان است.

04:10 GMT – ژاپن مظنون جدید ویروس های خوشه ای در جنوب غربی

ژاپن استان اوئیتا تایید دو coronavirus عفونت در یک مرکز پزشکی در یکشنبه آوردن مجموع در این مرکز به 14 و ساخت آن مشکوک خوشه با توجه به ژاپنی مستند در یک dvd Kyodo.

دو نفر از پرستاران زن که در اوئیتا مرکز پزشکی یکی در 20s و دیگری در 50s تشخیص داده شد با کروناویروس اگر چه آنها نشان داد تنها علائم خفیف Kyodo گفت.

مرکز پزشکی در حال حاضر تایید شده 12 مورد و جنوب غربی استان در حال انجام آزمایشات برای حدود 600 کارکنان و بیمارانی که یا به بستری وجود دارد آنها گفت.

ژاپن ثبت شده 1,055 موارد در داخل کشور منتقل موارد از کروناویروس که از یکشنبه تا 40 از روز گذشته با توجه به پخش عمومی NHK.

04:00 GMT – معاون رئیس جمهور آزمایش منفی برای coronavirus

دفتر معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید او و همسرش را آزمایش منفی برای coronavirus.

این زن و شوهر در زمان بعد از تست یکی از پنس کارکنان تشخیص داده شد با این ویروس.

03:50 GMT – سنگاپور بسته به کوتاه مدت بازدید و حمل و نقل مسافر

سنگاپور است تصمیم به بستن مرزهای خود به همه کوتاه مدت بازدید کنندگان با توجه به “افزایش خطر” از coronavirus.

وزارت بهداشت می گوید: اقدامات لازم از آنجا که 80 درصد از تایید COVID-19 موارد بیش از گذشته سه روز آمد از خارج از کشور.

این کشور خواهد شد و همچنین جلوگیری از حمل و نقل از طریق سنگاپور.

این اقدامات به اثر از 23 مارس در 11:59 بعد از ظهر به وقت محلی (15:59 GMT).

Singapore

سنگاپور فرودگاه Changi, یکی از امور هاب است خالی به عنوان coronavirus باعث شده است تا مرز تعطیلی [فایل: ادگار سو/رویترز]

03:10 GMT – شک و تردید به کره شمالی ادعا می کند هیچ مورد

کره شمالی مراقب هستند ابراز شک و تردید – و برخی از زنگ – در مورد دولت ادعا می کنند که این کشور coronavirus-رایگان.

منابع اطلاع داده اند آنها را از تعدادی از موارد و آنها نگران هستند که اگر آن را شروع به گسترش در جامعه عواقب ویرانگر خواهد بود.

الجزیره را به کلی Kasulis کرده است.

03:00 GMT – ترکیه تایید موارد افزایش جزئی مقررات منع رفت و آمد برای آسیب پذیر

ترکیه را تایید موارد coronavirus رز به 947 و تعداد مرده ها را به 21 وزیر بهداشت گفت: در روز شنبه.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: برخی از 2,953 آزمون انجام شده است در حالیکه در 24 ساعت.

این کشور همچنین برنامه ریزی بخشی از مقررات منع رفت و آمد برای شهروندان بیش از سن 65 سال و کسانی که با بیماری های مزمن. وزارت کشور است و انتظار می رود اعلام جزئیات بیشتر بعد.

02:50 GMT – موارد افزایش در فیلیپین

فیلیپین گزارش شده 73 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع به 380 وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

آن را نیز اعلام کرد شش بیشتر مرگ و میر مربوط به coronavirus آوردن مجموع تلفات به 25.

سلامت معاون روساریو Vergeire گفت DZBB رادیو که افزایش در تایید موارد می توان به “مصنوعی” از آنجا که دولت نواز در یک جمع از آزمون

02:40 GMT – هند در 14 ساعت منع رفت و آمد برای محدود کردن گسترش ویروس

هند حدود یک ساعت به 14 ساعت حکومت نظامی به عنوان بخشی از تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس.

همه شهروندان شده است گفت: برای ماندن در خانه از 01:30 تا 15:30 به وقت تهران.

“اجازه دهید همه ما بخشی از این حکومت نظامی که اضافه کردن قدرت فوق العاده ای برای مبارزه با COVID-19 تهدید” مودی توییتی دقیقه قبل از حکومت نظامی آغاز شده است.

01:30 GMT – کره جنوبی گزارش 98 موارد جدیدی از کروناویروس

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 98 موارد جدیدی از کروناویروس آوردن ملی در مجموع به 8,897.

01:20 GMT – ووهان گزارش روز چهارم با هیچ مورد جدید

ووهان که در آن کروناویروس اولین ظهور در اواخر سال گذشته گفت: آن را به حال هیچ مورد جدید از coronavirus روز شنبه به مناسبت دوم روز جدید بدون عفونت است.

چین گزارش 46 جدید مورد تأیید همه اما یکی از آنها وارد شده از خارج از کشور.

همچنین گفت: شش نفر از COVID-19.

01:00 GMT – استرالیا به نظر در ‘سخت گیرانه اقدامات’ برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: کشورها و مناطق را در نظر شدیدی اقدامات لازم برای اجرای اجتماعی فاصله پس از هزاران نفر از مردم فشار می آوردند این کشور در سواحل میان غیر منتظره آب و هوای گرم.

بسیاری از سیدنی اصلی سواحل از جمله Manly Beach, بسته شد در روز یکشنبه.

“این اقدامات خواهد بود که ما با توجه به امشب به این معنی است که دولت premiers و وزرای ارشد ممکن است به مراتب بیشتر شدیدی اقدامات لازم برای اجرای اجتماعی فاصله,” موریسون گفت: در کانبرا است.

Australia

یک نجات غریق توضیح می دهد که بسته شدن از ساحل باندی به خوانندگان و شناگران پس از هزاران نفر از مردم رنگی وجود دارد در روزهای اخیر هجوم اجتماعی فاصله مشاوره بیش از COVID-19 [لورن الیوت/رویترز]

00:15 GMT – کونته می گوید ایتالیا بیشتر خواهد شد سفت مستند برای مقابله با ویروس

ایتالیا دستور داده است تا همه اما ضروری ترین کسب و کار به تا آوریل 3.

“این سخت ترین بحران در دوره پس از جنگ نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در یک ویدیو ارسال شده در Facebook اضافه کردن “تنها فعالیت های تولید تلقی حیاتی برای تولید ملی خواهد شد مجاز است.”

کونته نمی تواند به جزئیات که در آن کسب و کار را به نزدیک تحت نظم است که انتظار می رود به اثر از طریق یک فرمان اضطراری در روز یکشنبه.

سوپر مارکت ها و داروخانه های پستی و خدمات بانکی باز باقی خواهد ماند و ضروری خدمات عمومی از جمله حمل و نقل تضمین خواهد شد.

“ما در حال کاهش پایین در کشور تولید موتور اما ما نه توقف آن” کونته گفت.

00:00 GMT – بریتانیا خواستار آسیب پذیر تر به ماندن در خانه’

برخی از 1.5 میلیون نفر شناسایی شده توسط بریتانیا خدمات بهداشت ملی (NHS) به عنوان در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید اگر آنها قرارداد coronavirus هستند که خواست به ماندن در خانه برای محافظت از خود.

این افراد شامل کسانی که با دریافت عضو پیوند آن با زندگی شدید تنفسی یا شرایط خاص سرطان و برخی از دریافت انواع خاصی از دارو و درمان.

آنها تماس گرفته خواهد شد توسط خود دکتر و به شدت توصیه به ماندن در خانه برای یک دوره حداقل 12 هفته است.

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

دفعات بازدید: همه آخرین به روز رسانی از دیروز (21 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>