کومو: مرکز یهودی تخلیه; تهدید فرستاده شده در سراسر کشور

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو می گوید: آلبانی مرکز جامعه یهودیان بود تخلیه و جستجو صبح روز یکشنبه پس از آن و چند مرکز دیگر در سراسر کشور دریافت ناشناس فرستاده تهدیدات

آلبانی, N. Y. — آلبانی مرکز جامعه یهودیان بود تخلیه و جستجو صبح روز یکشنبه پس از آن و چند مرکز دیگر در سراسر کشور دریافت ایمیل ناشناس با تهدیدات مبهم که ذکر شد یک بمب های رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

کومو رفت به آلبانی مرکز پلیس پس از تخلیه حدود 100 نفر جستجو ساختمان با سگ و اعلام آن امن است.

مشابه مبهم تهدید شد ایمیل فرستاده شده به حدود 18 جامعه یهودی مراکز در سراسر کشور با توجه به کومو ، مراکز ارائه آموزشی تناسب اندام و برنامه های اجتماعی برای کودکان و بزرگسالان است. کومو را تا به حال هیچ اطلاعات بیشتر در مورد ماهیت تهدیدات و نه اینکه آیا پلیس مکان های دیگر.

کومو گفت: اف بی آی در حال بررسی است که در آن تهدید نشات گرفته است. دولت مدیر مدیریت اضطراری مایکل Kopy گفت: ایمیل فرستاده شد به مردم با مرکز جامعه یهودیان حساب اما او کاهش یافته است به مشخص کنید که کدام مراکز مورد هدف قرار گرفتند.

“این نوع از موقعیت ها خیلی زشت و خیلی مایه تاسف” کومو گفت. “آنچه بدتر است این است که ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر از آنها. ما تا به حال حدود 42 حوادث ستیزی در این دولت در طول این چند ماه پس از آن بهتر است. آن را تنها بدتر شدن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>