کومو برطرف ممنوعیت گروه NYC سواحل باز

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو داده است نیویورکی غیر منتظره کردند از cabin fever با کاستن از دولت ممنوعیت گردهمایی در زمان برای تعطیلات آخر هفته روز یادبود

نیویورک — نیویورک دچار تب کابین پس از دو ماه از coronavirus قرنطینه ارائه شد غیر منتظره کردند که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو کاسته دولت ممنوعیت گردهمایی در زمان برای آخر هفته روز یادبود.

فرماندار امضا منظور اواخر جمعه اجازه دادن به مردم برای جمع آوری در گروه به عنوان بسیاری از 10 به عنوان طولانی به عنوان آنها اقامت حداقل 6 فوت از افراد دیگر و پوشیدن ماسک زمانی که آنها نمی توانند حفظ آن از راه دور.

تعجب سفارش آمد ساعت پس از نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن قوانین زودتر اجازه تجمعات تنها برای خدمات مذهبی و یادبود روز برگزار شد. این TECHFREEDOM استدلال کرد که قانون اساسی نیاز به همان حق تمدید شود به تجمع مردم برای دلایل دیگر.

کومو حرکت می تواند به روشن راه را برای نیروهای جدید به پیک نیک با هم در پارک ها و حیاط — اگر آنها نمی تواند بیش از حد نزدیک به دوستان خود. آنها همچنین می توانید سر به شهر نیویورک سواحل آخر این هفته, اما آنها نباید انتظار گرفتن در آب و از آنها می خواهم بهتر بود با پوشیدن ماسک.

پیش بینی به نظر می رسد کمتر از ایده آل برای تعطیلات آخر هفته با باران انتظار می رود روز شنبه و ابر در روز یکشنبه.

در حالی که در سواحل و جاهای دیگر در منطقه خواهد شد و باز برای شنا, شهردار, بیل د Blasio گفت: شنا مجاز نیست در سواحل شهر و ممکن است تمام تابستان.

“من واقعا واضح و روشن در مورد سواحل; آنها بسته برای شنا” د Blasio روز جمعه گفت در روزانه خود را coronavirus جلسه. “وجود خواهد داشت نه چیزی. مردم قرار نیست برای رفتن به ساحل برای شنا کردن است.”

خطر شنا بدون نجات غریق در وظیفه روشن ساخته شده بود جمعه زمانی که 24 ساله غرق کردن Rockaway Beach in Queens.

دلیل اصلی شهردار ذکر شده برای شنا ممنوع شد برای جلوگیری از گسترش ویروس با نگه داشتن مردم حمل و نقل عمومی.

آخر هفته روز یادبود نشانه آغاز فصل ساحل در شهر نیویورک در حالت عادی سال — نجات غریق شروع وظیفه و شنا مجاز است.

در حالی که در سواحل لانگ آیلند یا در نیوجرسی معمولا درباره رانندگی, ساکنان شهر به طور معمول به مترو به فصل تابستان مقصد مانند جزیره ادم ساده لوح و یا Rockaway Beach.

در زیر دستورالعمل در نظر گرفته شده برای نگه داشتن جمعیت از هجوم آوردند به سواحل افرادی که در نزدیکی زندگی می کنند وجود دارد می تواند به راه رفتن و یا نشستن de Blasio گفت. صدها نفر از افسران پلیس و غیر نظامی شهر کارگران خواهد بود در دست برای پراکنده کردن تجمعات که نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و به دست ماسک برای کسانی است که با پوشیدن آنها, او گفت:.

“من بسیار امیدوار است که این آخر هفته در سواحل, شما در حال رفتن به دیدن مردم با پیروی از قواعد زیرا آنها می دانند که آن چیزی که حق انجام” د Blasio گفت. “اما اگر آنها نیاز به برخی از یادآوری, البته, وجود دارد می توان مردم خارج وجود دارد, آموزش دادن چهره پوشانده اند.”

در حالی که بسیاری از ایالت نیویورک را آغاز کرده است به سهولت محدودیت de Blasio و Cuomo, هر دو حزب دموکرات باید گفت که نیویورک شهرستان, کانون شیوع ویروس در ایالات متحده است که هنوز چند هفته از شروع به بازگشایی شده است.

— تیتر در این داستان درست شده است نشان می دهد که فرماندار است, کاهش, نمی, لغو ممنوعیت تجمعات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>