Cryptos: Bitcoin فرو 26 درصد آن بیشترین فروش در 7 سال

Cryptocurrencies نمی شد سیستم ایمنی بدن به coronavirus مربوط به فروش در وال استریت در روز پنج شنبه که قیمت بیت کوین کاهش یافت 26 درصد آن بدترین روزانه فروش در هفت سال است.

بیت کوین BTCUSD, -6.72% اخیرا معاملات زیر $5,700 به عنوان بزرگترین دیجیتال ارز توسط بازار کلاه دهکدهای از دست داد نزدیک به یک سوم از ارزش خود را در پنج روز گذشته با توجه به Coindesk داده است. قیمت آن علامت تا حدودی در اواخر روز پنجشنبه در شروع تجارت جدید ،

با وجود به طور گسترده ای برگزار شد باور است که crypto سرمایه گذاری های خوبی هستند پرچین در برابر بازار سهام سرمایه گذاری به نظر می رسد دیجیتال ارزهای فقط به عنوان آسیب پذیر به زمان عدم قطعیت در اطراف coronavirus همه گیر و در نتیجه اقتصادی آسیب آن می شود. روز پنج شنبه در S&P 500 SPX -9.51% و نزدک کامپوزیت COMP -9.43% پیوست میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -9.99% در بازار خاک معمولا به عنوان تعریف یک کاهش حداقل 20% از های اخیر اوج.

در فوریه. 9 بیت کوین گذشت علامت $10,000 برای اولین بار از ماه سپتامبر که منجر به حدس و گمان است که یکی دیگر از اجرا به دستاوردهای عظیمی را می توان در فروشگاه. که اتفاق افتاده است. پنج شنبه زیان از بین برود بیت کوین سود برای سال به, تاریخ, ترک آن معاملات در پایین ترین سطح خود از اوایل آوریل 2019. بیت کوین در حال حاضر به 17 ٪ در سال تا به امروز هر چند هنوز تا 50 درصد بیش از 12 ماه گذشته.

به طور کلی cryptocurrency صنعت از دست داد $62 میلیارد دلار در بازار, فلیپ فلاپ, در پایان معاملات روز شنبه با جمعی ارزش $159.6 میلیارد دلار در مقایسه با $221.6 میلیارد دلار در شروع روز با توجه به داده ها از CoinMarketCap.com. زیان بیش از گذشته ماه ها و حتی بدتر غلت از مجموع $303.6 میلیارد دلار در فوریه. 12 تا نزدیک به نیمی از آن امروز است.

دیگر cryptocurrencies بودند مضروب نیز با ethereum ETHUSD, -8.08% ياوه یک رکورد روزانه 33 درصد در روز پنج شنبه به $131, پایین ترین قیمت از اوایل ژانویه. Ethereum است که هنوز هم تا 3% در این سال, اما پایین 2.5% در طول 12 ماه گذشته. موج دار شدن XRPUSD, -5.01% بیت کوین پول نقد BCHUSD, -6.13% litecoin LTCUSD, -4.66% و Monero XMRUSD, -5.61% همچنین دیدم تیز selloffs و همه در حال حاضر در این سال دو رقمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>