وردپرس به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی در coronavirus مبارزه

چگونه تلاش مردمی در حال ارائه به پرسنل پزشکی با مقدار مورد نیاز PPE.

فقط یک کمی بیش از یک هفته پیش Mericien Venzon شد یک نمونه سال چهارم دانشجوی پزشکی در دانشگاه نیویورک. دن Lurie شد, شناختی, علوم اعصاب, دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. لوئیس سیو و سونیا Hsia هر دو اقامت در خانه مادران.

هیچ انتظار آنها می شود در حال اجرا در سراسر شهر بود درایو و جمع آوری اعانه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز به لوازم پزشکی در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“من تقریبا باید یک گام به عقب” گفت: Siu از بنیانگذاران 1-ماسک-در-یک-زمان GoFundMe جمع آوری پول برای خرید N95 و فولاد ماسک. “ما شروع به از 150 ماسک و در حال حاضر ما بیش از 10 ، 000. ما فقط دو, ساده, مامان و انجام بهترین ما می توانیم.”

آخرین پنج شنبه, سیو و Hsia گفت: چند نفر از دوستان در مورد ایده های خود را برای خرید 150 N95 ماسک. ظرف 48 ساعت $7,000 ریخت و به Siu را Venmo و 1-ماسک-در-یک-بار راه اندازی شد. آنها مطرح $22,000 تا کنون. در شنبه, سیو و شوهرش کاهش یافته 5,000 فولاد ماسک های خریداری شده از آلباتروس بهداشت کالیفرنیا به پنج تن از دوستان کار به عنوان پرسنل پزشکی در نیویورک و نیوجرسی بیمارستان.

پرسنل بیمارستان در سراسر کشور شده است به اشتراک گذاری و ارسال بر روی رسانه های اجتماعی در مورد انتقاد از کمبود تجهیزات حفاظت فردی شناخته شده به عنوان PPE – مانند پزشکی ماسک و دستکش و روپوش و چهره سپر برای حفاظت از خود در برابر COVID-19.

“این یک citywide کمبود” گفت: طب داخلی ساکن در شهر نیویورک است. “ما دست کم گرفت و اثرات این بیماری همه گیر و در حال حاضر ما در حال غرق شده است.”

در شنبه متعدد سازمان های مردمی در سراسر کشور جمع آوری شده در یک تماس را به ترکیب تلاش به پاسخ ملی به نام #GETUSPPE به رهبری دانشکده پزشکی هاروارد پزشک مقیم دکتر Shuhan او.

“ما در حال شروع یک سازمان غیر دولتی مانند کسانی که ما ارسال تا سوم کشورهای جهان که هیچ زیرساخت های” 31 ساله دن Lurie, بنیانگذار GetMePPE منطقه خلیج و تدارکات هماهنگ کننده برای GetUsPPE. سازمان با #GETMEPPE منطقه خلیج تیم می گویند که توزیع 3,527 N95s, 20,518 دستکش و 714 فولاد ماسک به 12 منطقه خلیج بیمارستان. “هدف در حال حاضر است . . . پر کردن شکاف است که دولت فدرال باید واقعا انجام شود” لوری گفت.

همانطور که از شنبه در ایالات متحده تایید کرده است 118,451 COVID-19 موارد و 1,978 مرگ و میر. چندین ایالت در ادامه به درخواست لوازم پزشکی از دولت فدرال از جمله نیویورک, کانون آمریکا شیوع. روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب به ندرت استفاده می شود دفاع تولید عمل سفارش جنرال موتورز برای تولید کننده بسیار مورد نیاز هواکش. او در عین حال به منظور تولید PPE.

یکی دیگر از GoFundMe یک میلیون ماسک آغاز شده توسط یک گروه از نیویورک دوستان به ریاست بن وی می گویند آن را مطرح کرده است $386,681 ارائه 6,000 KN95 ماسک به 10 نیویورک بیمارستان با بیش از 30000 هزار KN95 ماسک دستور داد و در راه خود را. ده ها تن از مشابه crowdfunding تلاش springing تا در سراسر ایالات متحده

در کمتر از هفت روز Venzon و تیم همکار پزشکی دانش آموزان ساخته شده است یک سایت برای اهدا کنندگان و کارآمد متمرکز hotline پزشکی ساکنان می تواند متن را به درخواست اهدا PPE. دانشگاه, دانشجو, داوطلبان از دانشگاه انیشتین و کوه سینا در حال منینگ خط 24/7.

“این نوع سورئال” Venzon گفت. “این بار هفته گذشته من تا بدانند چگونه برای ایجاد یک وب سایت برای اولین بار در زندگی من است. … من در حفظ و فراموش کردن به خوردن ناهار من و مادر شده است و ارسال پیامک از من به من یادآوری می کنند.”

Venzon گفت PPE2NYC داوطلبان تحویل داده اند 2,153 N95 ماسک 8,652 فولاد ماسک و 2,800 دستکش در 140 handoffs به بیمارستان ها به عنوان آنجا که جزیره ادم ساده لوح.

“این شده است یکی از جالبترین چیزهایی که من بخشی از” Shuhan گفت. “مردم در حال کار از 16 ساعت در روز و کشیدن همه nighters برای ارائه به همان سرعتی که ممکن است.”

چه چیزی باعث این بسیاری از داوطلبان است که از دیدن واکنش های پزشکی کارگران پس از دریافت قطره آف.

“این چیزی است که ما را نگه می دارد رفتن هنگامی که آن را 1:30 صبح و ما نمی توانیم خواب” گفت: Wilson چانگ یک داوطلب با یک میلیون ماسک. “هنگامی که ما ارائه این چیزهایی که آنها واقعا خوشحال, یک مرد تقریبا گریه زمانی که ما تحویل داده شده به او.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>