‘فلج کننده’: صلیب سرخ می گوید حمایت حیاتی به عنوان coronavirus بازدید درآمد

کمیته بین المللی صلیب سرخ (ICRC) نامیده می شود برای اقدام هماهنگ برای حفاظت از معیشت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار داد که عدم انجام این کار ممکن است ایجاد رونق در کمک های اولیه-وابستگی در کشور در جنگ است.

با استناد به نظرسنجی جدید داده ها از نیجریه لیبی و عراق و اوکراین و صلیب سرخ گفت: در روز پنجشنبه اقتصادی و امنیت غذایی تاثیر COVID-19 گسترده بود و به نظر می رسد به احتمال زیاد در طول زمان بدتر.

بیشتر:

“در کشورهای در جنگ میلیون ها نفر در حال حاضر زندگی می کنند با کمی و یا بدون, بهداشت و درمان, مواد غذایی و آب و برق و همچنین نوسان قیمت و تخریب زیرساخت ها است. COVID-19 تاثیر می تواند مجموعه ای در حرکت یک چرخه معیوب از درآمد از دست رفته تعمیق فقر و گرسنگی” آن را در بیانیه ای گفت.

در نیجریه 95 درصد از مردم در یک 313-فرد گفت: بررسی منابع خود را از درآمد متحمل شده بود با توجه به همه گیر.

در عراق و 77 درصد از 130 نفر مصاحبه گفت که آنها تا به حال هیچ پس انداز برای مقابله با بحران, در حالی که 75 درصد از 215 افراد مورد بررسی در اوکراین گزارش افزایش در قیمت اقلام اساسی.

در فیلیپین, جنبش محدودیت با هدف مهار گسترش COVID-19 بیشتر محدود کشاورزان دسترسی به مزارع در درگیری-مناطق مانند Mindanao های صلیب سرخ گفت.

‘فلج کننده’

خانواده بستگی دارد که حواله از بستگان که مهاجرت به خارج از کشور نیز در معرض خطر به عنوان فرصت های درآمد در کشورهای ثروتمند رو به زوال آن گفت. در یمن صلیب سرخ تخمین می زند که COVID-19 منجر به یک قطره از آنجا که 70 درصد در حواله.

“COVID-19 است که باعث فوق العاده ای شوک های مالی برای خانواده ها به خصوص در مناطق جنگی. من که بدون ترس اقدام هماهنگ از سوی دولت و humanitarians از عواقب طولانی مدت خواهد بود فلج کننده گفت:” شارلوت Bennborn رئیس صلیب امنیت اقتصادی بخش.

این بیانیه اشاره کرد که نوعی مکانیسم مقابله ای که با استفاده از خانواده ها برای غلبه بر ناب نیوز – درخواست برای وام از همسایگان و یا خانواده کاهش خرید و یا استفاده از پس انداز – خسته شده اند برای بسیاری از.

دولت ها و انسان دوستانه بازیگران باید حفظ و یا گسترش, اجتماعی, حفاظت از برنامه ها با تمرکز بر گروه های آسیب پذیر صلیب سرخ گفت.

آنها همچنین باید تقویت موجود بشردوستانه فعالیت هایی است که با تمرکز بر امنیت غذایی و معیشت آن اضافه شده است.

در سطح جهان وجود دارد که بیش از 6.4 میلیون نفر از coronavirus و تقریبا 386,000 مردم فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>