حلقه جرم و جنایت مظنون stalked غنی از قربانیان به سرقت میلیون ها نفر در طلا و جواهر: مقامات

New York Yankees ستاره پارچ Aroldis چپمن بود در میان کسانی که دزدیدند.

مقامات در جنوب فلوریدا کشف یک اتهام جرایم سازمان یافته حلقه که در آن نزدیک به ده مظنون stalked ساکنان ثروتمند از جمله نیویورک یانکیز ستاره پارچ Aroldis چاپمن به سرقت میلیون ها دلار ارزش طلا و جواهر.

این کشف منجر به از دراز مدت رسیدگی به اتهام قاچاق مواد مخدر سازمان است که به کار گرفته مقادیر زیادی از ماری جوانا در منطقه میامی با توجه به دستگیری استشهاد ثبت شده در شهرستان میامی-Dade دادگاه.

زمانی که یکی از رهبران سازمان Xandi گارسیا دستگیر شد در ماه جولای 2018 محققان بازیافت تلفن های همراه در اختیار خود را — که شده بود “پاک پاک” و دیگری که شامل “حجم” از اطلاعات مربوط به فعالیت های جنایی است که او و دیگران در درون سازمان شرکت کرده بودند در دادگاه سند متحده است.

که گوشی مقامات کشف شواهدی از چندین منازل به قصد سرقت آن شده است توسط این سازمان و همچنین برنامه ریزی برای چندین بیشتر منازل به قصد سرقت با توجه به استشهاد. این برنامه ریزی شامل فیزیکی و نظارت از قربانیان خوابگاه و نظارت Instagram حساب.

متهمان همچنین با استفاده از زمان واقعی جیپیاس دستگاه ردیابی ماهواره ای به زمانی که خود را قربانیان اصلی میامی-Dade دولت وکیل کاترین فرناندز Rundle به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

در میان قربانیان بودند, افراد مشهور, طلا و جواهر شناخته شده به عنوان اریک طلا و جواهر که بود امن و پر از طلا و جواهر لوکس به ارزش تا $1.7 میلیون به سرقت رفته از اتاق هتل خود را در فوریه. 2 روز فوق العاده 54 میزبانی شد در میامی و چاپمن, ABC میامی وابسته WPLG گزارش شده است.

کارآگاهان آموخته شده از یک منبع ناشناس در اوایل این ماه که گارسیا سعی کرده بود به فروش سفارشی حلقه بود که در یک محیط امن به یک جواهر فروشی در مرکز شهر میامی با توجه به WPLG.

گارسیا همچنین گفته می شود تحت نظارت چپمن خانه در دعاوی و همچنین همسرش Instagram حساب برای انجام یک سرقت در حالی که آنها نبودند صفحه اصلی WPLG گزارش شده است. که سرقت قرار گرفت اما مظنون به اتهام درگیر هستند و هنوز هم به اتهام توطئه برای شکستن به چپمن صفحه اصلی.

ده مظنون دستگیر شده اند در این طرح در چندین اتهام که شامل باجگیری و دزدی و سرقت پول شویی و قاچاق مواد تحت کنترل با توجه به اسناد دادگاه. گارسیا دختر Maybel سانچز است و متهم در حال اجرا یکی از ماری جوانا رشد خانه ها و دریافت سرقت طلا و جواهر و مادر خود وابسته لرا به اتهام قاچاق پول برای حلقه جرم و جنایت.

غارت به دست آمده در سرقت ها شامل ده ها هزار دلار پول نقد نادر ساعتهای لوکس و یک مرسدس بنز با توجه به استشهاد. به اتهام سرقت صورت گرفت بین ژوئن 2018 و اخیرا در این ماه است.

آنها “مغرور و جسور و عجول و بی پروا” در طرح Rundle گفت.

گارسیا در حال حاضر در زندان جداگانه اتهامات میامی هرالد گزارش شده است. ABC News نمی تواند بلافاصله در رسیدن به یک وکیل برای او سانچز یا Lora.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>