COVID-19 واکسن نامزدها: 6 جلو دونده

به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور کسانی که آلوده می تواند به محافظت از خود را با اجتناب از تماس نزدیک با دیگران و به شدت شستن دست های خود را. اما فراتر از این بسیاری از آنها به شدت امیدوار برای نوع دیگری از حفاظت: یک واکسن.

واکسن کار با افشای بدن ما به چیزی که شبیه به یک پاتوژن خاص, آموزش سیستم ایمنی بدن ما به رسمیت شناختن حمله و کشتن مهاجم. زمانی که ارائه شده با پاتوژن های خود ایمنی بدن ما ارتش آماده مبارزه هستند.

در حالی که نه یک درمان یا درمان واکسن می تواند کمک به از بین بردن یک بیماری با گرسنگی ویروس از افراد آلوده و انتقال این بیماری است.

واکسن به خصوص در مورد مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم و دیگر اعضای آسیب پذیر از جمعیت که در معرض خطر بالاتری از ابتلا به عفونت است.

در حالی که مسابقه به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن به خوبی جریان دارد با بیش از 40 امیدوار نامزدها تنها سه وارد “فاز” از آزمایشات بالینی برای اولین بار از سه مرحله از تست انسان قبل از تصویب به مواد مخدر.

فاز من تست است تنها یک آزمون برای دیدن اگر واکسن بی خطر است. محققان نمی دانم اگر آن را موثر تا زمانی که فاز دوم مطالعه شده است. در زیر خلاصه ای از این سه نامزد به علاوه سه وعده آنهایی که هنوز در مراحل اولیه توسعه است.

شروع در انسان (فاز 1)

mRNA-1273: پیشتاز در ایالات متحده آمریکا است که حمایت NIAID و توسعه یافته توسط مدرن درمان بر اساس نوع خاصی از مواد ژنتیکی mRNA. این واکسن mRNA-1273 کد برای یک پروتئین خاص در رمان coronavirus — “سنبله پروتئین” – کلید به یک انسان همراه است. یک mRNA مبتنی بر ویروس شده است هرگز مورد تایید برای استفاده در انسان اما مطالعات حیوانی شده اند امیدوار کننده است. این خاص اما در عين حال بود با عجله به انسان آزمایش های قبل از آن بود و حتی آزمایش در حیوانات-پرش یک گام در سنتی واکسن توسعه است.

یک فاز آزمایشی تست این واکسن ایمنی در 45 فرد سالم داوطلب آغاز شد در اوایل این ماه در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل. از شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد دو تزریق کم و متوسط و یا دوز بالای واکسن و نظارت برای هر گونه عوارض جانبی و یا پاسخ ایمنی است. این شرکت امیدوار است که آن را ممکن است یک واکسن در اوایل پاییز سال 2020 برای برخی به ویژه گروههای در معرض خطر مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی. فاز من مطالعه ایمنی باید تکمیل شود در ماه ژوئن 2021.

Ad5-nCoV: پیشتاز در سراسر جهان Ad5-nCoV بود توسعه یافته توسط موسسه پکن بیوتکنولوژی و CanSino بیولوژیک چینی شرکت biopharmaceutical. این واکسن با استفاده از یک وکتور ویروسی, یک ویروس است که مهندسی شده است را شامل نمی شود آن عفونی خواص و به جای ارائه مواد ژنتیکی به گیرنده. فاز اول آزمایش این واکسن در جریان است در هوبئی استانی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری که در آن 108 داوطلب بالغ سالم را دریافت یکی از سه دوز واکسن برای ارزیابی ایمنی. Ad5-nCoV است که شاید مهمترین دلیل CanSino در حال حاضر تولید تقریبا یکسان واکسن Ad5-EBOV برای محافظت در برابر ابولا. ابولا واکسن در حال حاضر وارد فاز دوم تست معنی آن را حتی بیشتر همراه است. هنوز رسمی پیش بینی تاریخ اتمام برای Ad5-nCOV ایمنی تست دسامبر سال 2020 با تمام تست های تکمیل شده توسط 2022.

ChAdOx1: دانشگاه آکسفورد است که یکی از جدید ترین گروه های خود را کانديد واکسن به مطالعات انسانی — یک نقطه عطف بزرگ. این واکسن به طور همزمان در حال آزمایش برای هر دو ایمنی (فاز I) و خودکارآمدی (فاز دوم) با تزریق 510 سالم شرکت کنندگان با هر دو واکسن یا دارونما. این واکسن با استفاده از غیر فعال (غیر عفونی) ویروس که حاوی مواد ژنتیکی برای پروتئین کلیدی در رمان coronavirus شبیه به Ad5-nCoV در چین است. این ویروسی بردار اما مشتق شده بود از شامپانزه ها که محققان استدلال می کنند ایجاد می کند و حتی قوی تر واکنش نسبت به ویروس های دیگر که انسان ممکن است در حال حاضر شده است در معرض. این واکسن است که بودجه توسط دولت بریتانیا و در حال حرکت است به سرعت. هنوز هم آن را پیش بینی تاریخ اتمام این فاز نیست تا زمانی که ممکن است 2021.

هنوز هم در آزمایشگاه (بالینی)

BNT162: Biopharmaceutical غول Pfizer همراه با شریک شرکت BioNTech در حال کار بر روی یک mRNA مبتنی بر واکسن است که شبیه به مدرن مدل. اواز یا موسیقی دو نفری بود که در حال حاضر در حال کار بر روی یک واکسن آنفلوانزا با استفاده از این استراتژی علمی پس از واکسن خود را نامزد “BNT162” است که به خصوص در حال حرکت سریع است. آزمایش های بالینی در حال انتظار برای شروع در ماه آوریل در ایالات متحده و آلمان است.

INO-4800: کاملا متفاوت فن آوری توسعه یافته توسط Inovio داروسازی یک شرکت است که با استفاده از یک پلت فرم اختصاصی برای “فعال سازی سلول های بنیادی.” این واکسن حاوی DNA یکی دیگر از مواد ژنتیکی به یک میزبان سلول با استفاده از یک دست برگزار شد دستگاه های هوشمند “CELLECTRA.” DNA ترجمه شده به پروتئین است که فعال کردن سیستم ایمنی بدن فرد را برای تولید هدفمند پاسخ ایمنی است. در حالی که این ممکن است صدای مانند داستان های علمی تخیلی این شرکت با استفاده از همان فن آوری به سرعت در حال پیشرفت واکسن در برابر MERS های نزدیک و مرتبط با کروناویروس و HPV-مربوط به دهانه رحم precancer, در میان دیگران. هیچ یک از این, اما, خود را به اتمام فاز آزمایشی و وارد بازار شد. محاکمه برای COVID-19 خاص واکسن INO-4800 هستند انتظار می رود برای شروع در ماه آوریل است.

شرکت سانوفی نوترکیب DNA واکسن (نام): ماه گذشته شرکت سانوفی پاستور اعلام کرد که آن را با همکاری وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای ایجاد یک DNA مبتنی بر واکسن. واکسن خود را که هنوز به نام متکی نوترکيب (مهندسی) DNA که کد پروتئین موجود در COVID-19 سطح — همان اصل اساسی از بسیاری از نامزدهای دیگر. این شرکت تا به حال شده است که قبلا کار بر روی یک واکسن برای سارس یکی از بستگان نزدیک از رمان coronavirus که اين وعده در مدل های حیوانی. از همه مهمتر این شرکت سانوفی ثابت شده فوق العاده موفق در واکسن بازار: آنها باید واکسن آنفلوانزا از جمله Flublok و Fluzone که به طور گسترده ای در استفاده از امروز. آنها ادعا می کنند که روش خود را — و تجربه خود را با تولید انبوه محصولات خود را — اجازه می دهد یک COVID-19 واکسن به معرفی می شود بسیار سریع تر از سنتی و روش های تولید. هنوز آزمایش های انسانی هستند و در عین حال برای شروع اما به احتمال زیاد شروع در ماه آوریل است.

Chloë E. Nunneley MD است اطفال پزشک مقیم در بیمارستان کودکان بوستون & بوستون مرکز پزشکی و کمک کننده به ABC اخبار پزشکی واحد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>