COVID-19 زندان مشکل به عنوان موارد افزایش می یابد در کالیفرنیا سن کوئنتین

ایالت کالیفرنیا زندان سیستم شاهد افزایش سرسام آور در coronavirus موارد در طول هفته گذشته با موارد در سر می برند سن کوئنتین تسهیلات پریدن از 100 به 539 – و در کل اهل بیت و میر در سراسر کشور سیستم زندان مجموعا 20.

وکلای مدافع سابق و زندانیان می گویند این افزایش نشان می دهد که کاهش جمعیت زندان ممکن است تنها راه موثر برای جلوگیری از این بیماری همه گیر را تجدید حیات در درون ما penitentiaries.

دولت دیده می شود 1,001 جدید COVID-19 نفر در زندان آن سیستم در گذشته 14 روز وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی (CDCR) گفت: در روز جمعه بعد از ظهر. این افزایش می آید که ایالات متحده تجارب ضبط-تنظیم خوشه در coronavirus موارد است.

سن کوئنتین در کالیفرنیا تنها زندان های کشور با یک اعدام را به خود اختصاص اکثریت با 512 موارد جدید از جمعه. این زندان در مارین کانتی در نزدیکی شهر سان فرانسیسکو است.

شیوع بیماری در سن کوئنتین به سرعت رشد کرده است. مقامات گفت: آخر هفته گذشته حدود 100 مورد. روز دوشنبه در مجموع تا به حال شروع به پریدن کرد به 300 با اضافی 174 مورد در هر دو زندانیان و کارکنان گزارش روز شنبه.

سن کوئنتین است پرجمعیت. ژوئن 24 جمعیت گزارش (PDF) از CDCR نشان می دهد که زندان بود 3,507 زندانیان و یا 113.8 درصد از کل ظرفیت 3,082.

ازدیاد جمعیت و تصمیم گیری های ضعیف بازی نقش مهمی در شیوع این بیماری با توجه به جیمز پادشاه دولت مبارز برای الا بیکر مرکز حقوق بشر که صرف حدود شش و نیم سال در سن کوئنتین شد و در ماه دسامبر منتشر شد.

ازدحام بیش از حد

شاه اشاره کرد که همه از سن کوئنتین موارد را در ماه ژوئن آغاز شد پس از 30 مه انتقال 121 زندانیان از چین دیگر ایالتی کالیفرنیا در زندان است که تا به حال شیوع کروناویروس.

بسیاری از کسانی که زندانی شده تست شده برای coronavirus قبل از تعویض زندانها با توجه به رسانه های محلی.

شاه در این باره گفت که در حالی که این انتقال به احتمال زیاد علت شیوع “می تواند رخ داده است هزاران راه با توجه به چگونه مردم را در داخل و خارج” از مرکز.

زندان جدا شده است به چهار مسکن, بلوک, شمال, شرق, جنوب و غرب شاه توضیح داد. “در شمال بلوک و بلوک غرب … هر یک از این ساختمان ها طراحی شده بودند برای حدود 400 نفر” اما آنها خانه “بیش از 700 نفر و نزدیک به 800 نفر”.

گروه در حدود 80 نفر در همان زمان صف برای مواد غذایی است. وجود 20 تلفن و حدود 25 سر دوش برای صدها نفر از مردم در هر یک از این بلوک با توجه به پادشاه.

CDCR دستور داده است تا تمیز کردن پروتکل برای این مناطق اما با چنین جمعیت زیادی پادشاه گفت: “به هیچ وجه” آنها می تواند به طور موثر ضد عفونی.

سن کوئنتین عمومی اطلاعات افسر بلافاصله پاسخ به الجزیره را به درخواست برای اظهار نظر در مورد کینگ نگرانی.

ملی ‘شکست’

“آغاز ژوئیه 1 CDCR را پیاده سازی جامعه نظارت برنامه برای واجد شرایط مجرم که باید 180 روز یا کمتر به خدمت و یک محل با خیال راحت به پناهگاه در طول این بی سابقه جهانی و همه گیر” به CDCR در بیانیه ای گفت ایمیل به الجزیره.

این CDCR که گفت: از آن گرفته شده است “اقدام قابل توجهی” برای ارائه بهداشت و درمان و نشانی وقوع انتظار 80 زندانیان منتشر می شود از سن کوئنتین قبل از 1 جولای به عنوان بخشی از برنامه است.

پادشاه گفت: الا بیکر مرکز خواستار CDCR و فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به انجام بیشتر از جمله صدور reprieves به سالمندان زندانیان مانند 79 ساله فرد کول که نمی خواهد واجد شرایط آزادی مشروط تا 2029 است اما “نه یک تهدید برای هر کسی و نشده است در مدت زمان طولانی”.

Newsom گفت: در تاریخ 25 ژوئن که او امیدوار است برای تسریع در انتشار کم خطر زندانیان و دادگاه های ایالتی در حال بررسی این موارد از حدود 3500 زندانی در زندان ایالتی سیستم است که می تواند منتشر شود.

وجود شواهد در کالیفرنیا که از زندان منتشر می تواند کمک به دفع شیوع جف Chorney معاون مدافع برای آالمدا کانتی در منطقه خلیج الجزیره گفت:.

Inmates walk in San Quentin State Prison in San Quentin, California

بیست و زندانیان باید درگذشت COVID-19 در زندان کالیفرنیا سیستم پس از coronavirus همه گیر آغاز شد [فایل: استفان لام/رویترز]

Chorney اشاره به نمونه ای از سانتا ریتا زندان (SRJ) رنج می برد که آن COVID-19 شیوع در ماه مارس در ابتدای بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده رسم نگرانی از فعالان محلی و طرفداران.

SRJ پاسخ با کاهش آن زندانی جمعیت حدود 30 درصد Chorney گفت: از 2,497 در تاریخ 1 مارس به 1,805 در ژوئن 25.

در حالی که یک مطالعه علمی مورد نیاز خواهد بود برای تایید اثربخشی depopulation “آنها کاهش جمعیت بسیار چشمگیر و ما دیده نمی شیوع بسیار زیادی”, Chorney مشاهده شده است.

از زندان به صفر coronavirus موارد در میان خود اهل بیت جمعیت وجود اینکه 32 فعلی موارد در میان کارکنان با توجه به آمار و ارقام.

SRJ پاسخ آمد به عنوان متعدد زندان حمایت از گروه های به نام برای انتشار برای جلوگیری از گسترش ویروس در بازداشتگاه در سراسر ایالات متحده.

در حالی که SRJ در زمان گام های موثر بسیاری از ما در زندان نیست با توجه به یک گزارش مشترک توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و زندان ابتکار سیاست روز پنجشنبه منتشر شد.

به گزارش مدرج 50 متحده در تلاش های خود را. تقریبا همه عدم دریافت نمرات از جمله کالیفرنیا و نیویورک دریافت کرده است که “F+” رتبه بندی.

“منn برخی از کشورهای ما مشاهده قابل زندان کاهش جمعیت. در عین حال هیچ دولتی تا به حال نزدیک به کافی زندان کاهش جمعیت” این گزارش گفت:.

“همانطور که از 22 ژوئن سال 2020 بیش از 570 تشکلات مردم و بیش از 50 تادیبی کارکنان فوت کرده اند و بسیاری از بزرگترین شیوع کروناویروس در تادیبی امکانات” آن را ادامه داد.

“بیشتر مردم می میرند’

CDCR آخرین coronavirus مرگ اعلام شد در تاریخ 23 ژوئن رخ داده است و در آونال زندان ایالتی که در آن وجود دارد 64 زندانیان با کروناویروس با توجه به گروه.

یک زندانی در سن کوئنتین مرگ ردیف 71 ساله ریچارد یوجین Stitely مرده پیدا شد در سلول خود در شب چهارشنبه. مقامات منتشر نشده علت مرگ.

20 تایید COVID-19 زندانی مرگ و میر بیش از 13 مردم کالیفرنیا را اعدام کرده است از سال 1976 با توجه به مجازات اعدام مرکز اطلاعات مبتنی بر سازمان است که آهنگ مجازات اعدام است.

فرماندار Newsom امضا منظور توقف اعدامها در سال 2019 گفت که “عمدی قتل فرد دیگری اشتباه است و به عنوان فرماندار, من نمی خواهد نظارت بر اجرای هر فرد”.

به منظور خدمت به عنوان یک مهلت برای 737 نفر در کالیفرنیا محکوم به اعدام بود که بیشترین تعداد اعدام در ایالات متحده است.

برای آالمدا کانتی رئیس مدافع ایمپلنت جنگل زندان ازدحام بیش از حد می تواند حکم اعدام.

“بیشتر مردم در حال رفتن برای مردن مگر اینکه فرماندار در عمل در حال حاضر. تنها راه برای متوقف کردن گسترش است به کاهش جمعیت زندان,” جنگل در بیانیه ای گفت: تحویل به الجزیره.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>