COVID-19 همه گیر است, تست, جهان, رهبران. که پله ؟

این COVID-19 همه گیر است تهدید کننده زندگی و معیشت در سراسر جهان است.

فقط در سه ماه بیش از یک میلیون نفر در 180 کشور کاهش یافته است بیمار از بیماری ویروسی در حالی که حداقل 50000 نفر در بهداشت و درمان اضطراری سازمان ملل متحد خواستار جهان “بیشتر به چالش کشیدن بحران” پس از جنگ جهانی دوم است.

بیشتر:

در swathes بزرگ جهان مستندات با هدف جلوگیری از ویروس را گسترش آورده اند و زندگی و فعالیت های اقتصادی به متوقف مجازی. در بدترین آمار مناطق و بیمارستان در حال غرق با بیمار و در حال مرگ در حالی که فقیر و آسیب پذیر در بسیاری از جوامع در حال مواجه شدید کمبود مواد غذایی و گرسنگی.

برجسته کردن خطر این شمار به صلح و ثبات در جهان, سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ صادر شده درخواست فوری برای اقدام روز سه شنبه در تماس تلفنی با رهبران به “فراموش کردن بازی های سیاسی” و گرد هم می آیند برای یک “قوی و موثر پاسخ”.

“جهان بی سابقه ای مواجه آزمون. و این است که لحظه ای از حقیقت است.”

در واقع این سهام نمی تواند بالاتر باشد.

آیا میلیون ها نفر زندگی می کنند و یا می میرند بستگی به تصمیمات رهبران جهان را در روزهای آینده و هفته. اما نشانه های اولیه هستند نگرانی تحلیلگران می گویند.

در برخی از کشورها پاسخ از سران دولت های مشخص شده توسط لرزشی و انکار رانده منافع شخصی و بی اعتمادی علم یا ترس از wreaking اقتصادی ویران کردن.

“این ناامید کننده بوده است در بسیاری از کشورها – بیش از حد بسیاری از” گفت: John M بری یک مورخ که به مطالعه اسپانیایی آنفولانزای همه گیر که به کشته شدن به عنوان بسیاری از 100 میلیون نفر در سال 1918. “در برخی از کشورها بوده است آشکار و قابل سرزنش – برخی از رهبران اقدامات را بی ارزش کشتن بسیاری از شهروندان است.”

چگونه باید از سلامت کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر از آن محافظت شود ؟ (24:23)

در چین چین است که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی شده در اواخر ماه دسامبر مقامات متهم از درگیر شدن در یک پوشش و مجازات پزشکان که صدا زنگ در اوایل روز از وقوع – حرکت منتقدان می گویند اجازه این ویروس به گسترش مرکزی شهر ووهان به هر گوشه ای از جهان.

در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به عنوان شدت تهدید پیش بینی این ویروس را “ناپدید” مانند “معجزه” یک روز و رد نگرانی ها در این بیماری به عنوان یک “جعل” توسط رقبای سیاسی خود. او تنها تغییر رویه هفته گذشته پس از رای گیری نشان داد به طور فزاینده ای نگران و پس از مدل سازی پیش بینی کرد که 200 ، 000 نفر می میرند در آمریکا بدون drastic مهار کردند.

در برزیل, رئیس جمهور Jair Bolsonaro همچنان به اخراج این بیماری به عنوان یک “فانتزی” و “کمی آنفولانزا”. فقط در هفته گذشته او را به مبارزه طلبیده مشاوره خود مقامات بهداشتی در اجتناب از تماس های اجتماعی توسط تور خیابان های پایتخت, برازیلیا, در یک کمپین به هموطنان خود و بازگشت به کار.

مکزیک, رهبر, رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador در ضمن برگزار شد تظاهرات سیاسی در اواخر مارس, بوسیدن, حامیان او و اصرار مکزیکی به “زندگی عادی”. که حتی خود را به عنوان وزیر بهداشت خواست شهروندان را به ماندن در خانه حاوی ویروس است.

چارلز تماس در واشنگتن دی سی مستقر در موسسه بروکینگز گفت: هر دو رهبران رویکرد مشخص شده است توسط “گریزی به پرسش های علمی و نهادهای دولتی”. خود را معتاد به اسب دوانی نگرش در جذب گسترده داخلی انتقاد او نوشت: در یک پست وبلاگ در پیش بینی بحران را در برخواهد داشت “آزمون برای پوپولیسم” در دو کشور.

در اندونزی رئیس Joko Widodo بستری هفته گذشته به عمد خودداری اطلاعات در مورد شیوع یک استراتژی او گفت: تا به حال استفاده شده است برای جلوگیری از وحشت. در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر برخی از وزرای خود گفت: نماز را از بیماری دور, در حالی که دیگران گفت این کشور آب و هوای گرمتر می کند این ویروس را گسترش.

نوشتن در, دیپلمات Asmiati Malik, دستیار استاد در Universitas Bakrie در اندونزی گفت که این دولت “غیر علمی” رویکرد مبتنی بر نگرانی اقتصاد در جهان چهارم-پرجمعیت ترین کشور است. اما درگیر شدن در سیاست انکار و محدود به دسترسی به اطلاعات مربوط به این ویروس را گسترش می تواند “هزینه به هزاران نفر از زندگی” او نوشت.

چین ترس موج دوم COVID-19 شیوع (2:05)

انکار و تاخیر هزینه خواهد شد این کشورها در صورتی که محدودیت های سخت تر مورد نیاز برای جلوگیری از اپیدمی می گوید بری مورخ. “اگر شما انتظار عمومی انطباق با تماس های اجتماعی فاصله عمومی به این باور در آنها است. اگر آنها نمی, اعتماد کسانی که مدافع آنها نیست و رعایت نمی خواهد به خوبی و آنها کمتر موثر خواهد بود.”

به همین دلیل است که تنها مهم ترین درس از سال 1918 همه گیر است که “حقیقت را بگویید” او می گوید.

وجود دارد برخی از رهبران که انجام داده اند که.

در تاریخ 11 مارس به عنوان عفونت شروع به سنبله در ایتالیا, آلمان, آنگلا مرکل صدر اعظم گفت: 70 درصد از کشور خواهد قرارداد ویروس – هوشیار هشدار بود که در تضاد کامل با نماز جماعت از دیگر رهبران جهان در آن زمان بود. یک هفته بعد صدراعظم اعتراض به آلمانی ها در نمایشی تلویزیونی آدرس احترام به سختی محدودیت در حرکت و تماس های اجتماعی.

“وضعیت جدی است; آن را به طور جدی” او گفت:. در یک دموکراسی چنین محدودیت هایی “را نباید تصویب به آرامی – و تنها به طور موقت. اما در حال حاضر آنها ضروری به منظور صرفه جویی در زندگی می کند.”

آلمان پس از رهبری راه را در اروپا با مقیاس بزرگ آزمایش COVID-19 انجام نزدیک به یک میلیون آزمون پس از شروع بحران است. و اگر چه این کشور در حال حاضر در رتبه پنجم در میان مناطق با تایید موارد ضبط بیش از 80,000 عفونت آن بسیار پایین تر مرگ و میر بیشتر.

ستایش مرکل جودی دمپسی از کارنگی اروپا گفت: صدراعظم رویکرد “امتیاز راه رو به جلو برای متحد و قاطع پاسخ که لازم است و چگونه دموکراسی می تواند بهترین ارائه آن را”.

در سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong نیز برنده ستایش دیگران برای تهاجمی تست و ردیابی کمپین که نگه داشته است تعداد زیادی از عفونت ها در کشور کم حدود 1000 موارد پس از آغاز شیوع. در مصاحبه با سی ان ان روز یکشنبه لی گفت: شفافیت و اعتماد کلیدی بودند که به کشور خود را به نبرد در برابر ویروس.

“ما شفاف – اگر خبر بد وجود دارد, ما به شما بگویم. اگر چیزهایی وجود دارد که باید انجام شود ما نیز به شما بگویم” او گفت:. “من فکر می کنم که شما باید برای حفظ این اعتماد چرا که اگر مردم اعتماد نیست و شما حتی اگر شما راست اقدامات آن است که رفتن به بسیار سخت برای به دست آوردن آنها اجرا شده است.”

کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه-در و نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio نیز دریافت ستایش به صورت قاطع و شفاف عمل است.

در اروپا سیستم های بهداشت و درمان تحت فشار قرار دادند به آستانه (2:30)

پس از آن وجود دارد آن دسته از رهبران که حقوق گروه ها متهم با استفاده از بحران به فشار از طریق اورژانس مقررات و متراکم کردن قدرت به سرکوب مخالفان می باشد.

مجارستان نخست وزیر ویکتور اوربان در دوشنبه امن نامحدود حق حکومت های اجرایی فرمان. قانون جدید همچنین تحمیل حبس از پنج سال در کسانی که در گسترش “اطلاعات نادرست” – یک حرکت منتقدان می گویند می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پوزه روزنامه نگاران. نگرانی های مشابه در حال مطرح شدن در فیلیپین که در آن رئیس جمهور رودریگو Duterte به دست آمده اورژانس قدرت که عطا کند به او قدرت را به سکوت و اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس.

در اسرائیل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر است که با استفاده از وضعیت اضطراری بیش از همه گیر به authorise سرویس های اطلاعاتی برای استفاده از تلفن-فن آوری نظارت و به نزدیک کردن این کشور به دادگاه پیش از محاکمه او به اتهام فساد مالی.

“ما می دانیم که این بیماری همه گیر است که نما بی سابقه ای تست برای رهبران جهان می گوید:” Meenakshi Ganguly جنوب آسیا مدیر دیده بان حقوق بشر. “مشکل ما این است که برخی از رهبران آن به تصویب رسید استبدادی روش در مبارزه با این بحران است. این زمان برای سیاست… هر شرایط اضطراری قدرت باید متناسب و متحده باید همیشه محافظت از حقوق مردم.”

در علاوه بر این به نگرانی در مورد پنهان قدرت منازعه ناظران نیز نگران جنگ بین قدرت های جهانی به ویژه بین آمریکا و چین است. مقامات در پکن خشم واشنگتن اصرار بر برچسب کروناویروس “چینی ویروس” در حال حاضر درگیر در یک تبلیغ توهین آمیز با برخی ادعا – بدون مدارک – که آن را به آمریکا آورده است که این ویروس به ووهان.

وخامت آمریکا و چین شد – و همچنین واشنگتن را به عقب نشینی از صحنه جهانی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا نخست” سیاست – در حال jeopardising یک پاسخ هماهنگ به این بیماری همه گیر.

“جهانی وجود ندارد پاسخ. و این یک مشکل بزرگ در این معنا که این یک بحران است که خیلی بهتر انجام می شود اگر کلید کشورهای آمد هم گفت:” چارلز Kupchan از ما مبتنی بر شورای روابط خارجی.

“ما شده است زندگی در یک جهان که در آن ما تا به حال تبدیل شدن به رهبر از قدرت. آیا بحران ابولا 2014, یا بحران مالی سال 2008 آمریکا بود که یک کشور که شدت و گفت: “چگونه می خواهیم به مدیریت این با هم؟’ اما کسانی که در روز بیش از. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است بسیار آهسته در پاسخ به بحران در خانه و رهبری آن در خارج از کشور شده است کم است.”

این می تواند فاجعه آمیز برای جهان آسیب پذیرترین Kupchan گفت.

“مسائل هسته ای است که نیاز به پرداختن شامل تهیه و توزیع تجهیزات پزشکی و به اشتراک گذاری بهترین شیوه های تست و انزوا و مقابله با کاهش درآمد جوامع,” او گفت:. “من از ترس بدترین اگر این ویروس در بازدید از اردوگاه های پناهندگان و کشورهای کمتر توسعه یافته سیستم بهداشت و درمان. این می تواند بسیار ویرانگر باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>