COVID-19 شیوع در معرض نسل جوان نژادی و اقتصادی تقسیم در شهر نیویورک

اول نور هنوز به شکستن در شهر نیویورک اما در یک اتوبوس انبار در جنوب برانکس Wayne Lizardi در حال حاضر شده است در پشت چرخ برای ساعت.

“حمل و نقل اجرا می شود 24/7,” Lizardi گفت: “Nightline.” “ما نمی توانیم در خانه بمانند. اتوبوس نمی درایو خود را.”

Lizardi دارای شانه حجم کار سنگین تر از COVID-19 شهر رسید.

“تاپیک اضافی اتوبوس که در حال اجرا هستند برای جبران چهار ساعت است که مترو در حال اجرا نیست. بنابراین من برداشت تا در سفر از 2 به 5 [صبح],” او گفت:.

نان و کره و رفت ضروری کارگران در سراسر شهر نیویورک در تمام ساعت باعث می شود او را در خط مقدم کارگر در جریان همه گیر. بیش از 100 از Lizardi همکاران در MTA کشته شده اند و هزاران نفر را آزمایش مثبت است. در یک نقطه از 6000 صفحه اصلی بیمار و یا قرنطینه. بیش از 50 درصد از MTA نیروی کار اقلیت هستند.

“ما در حال قرار دادن زندگی ما وجود دارد,” او گفت:. “اگر شما به من بگویید … ‘شما در حال رفتن به خارج وجود دارد و شما می تواند بسیار احتمالا مرگ … من باید امضا برای آن ؟ من فکر نمی کنم کسی از ثبت نام برای آن است. اما ما بود و ما اینجا هستیم.”

سازمان دیده بان داستان کامل در “Nightline” امشب در 12:05 a. m. ET در ABC

برانکس است شمالی از پنج شهر نیویورک نیویورک جدا از منهتن توسط پل ها و تونل مترو. آن را به استادیوم یانکی باغ وحش برانکس و نزدیک به 1.5 میلیون نیویورکی بسیاری از آنها ضروری کارگران است.

“قبل از COVID-19 برانکس شناخته شده بود به عنوان فقیرترین borough,” New York City Councilmember Ritchie تورس گفت: “Nightline.” “آن را به عنوان ضروری قصبه.”

بسیاری از کارگران در سراسر قصبه که ندارد باید انتخاب را به ماندن در خانه و زمانی که این بیماری همه گیر آمد مردم از رنگ درآمد دستمزد کم است.

“این یک تصادف است که برانکس است که بالاترین نرخ از لحاظ نژادی متمرکز فقر تبدیل به مرکز شهر نیویورک شیوع” تورس گفت.

همه گیر ویران کرده برانکس و چپ جامعه تحمل شهر نیویورک بالاترین نرخ COVID-19 مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان. با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و لاتین ساکنان را تشکیل می دهند و اکثریت قریب به اتفاق COVID-19 موارد در نرخ 2,768 مورد در هر 100,000 نفر است. ساکنان در برانکس که اکثریت لاتین و سیاه و سفید هستند بیش از دو برابر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 از هر جای دیگری در این شهر است.

مرگبار پاتوژن در معرض وسرد تقسیم از نژاد و طبقه دارا و ندار.

در جنوب برانکس, جامعه, سازمان, تانیا زمینه های کشت شهری مزرعه که در آن او را به همراه او شش فرزند و همسایه, رشد, همه چیز از گیاهان به درختان میوه. آنها حتی افزایش جوجه.

“فقط قادر به انتخاب میوه از یک درخت در جامعه خود مردم واقعا درک است که” زمینه گفت.

زمینه های آماده برای برداشت سبزیجات برای توزیع به همسایگان خود تنها چند هفته پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 خودش.

“من بسیار بیمار برای حدود سه هفته,” او گفت:. “[من] بی فایده سرفه و تب در حدود 101 [درجه] و بدن درد و لرز.”

در روز ویروس یورش برده و از طریق سه خوابه آپارتمان زمینه سهام با خانواده اش. او گفت: آن را “غیر ممکن” به فاصله خودش از او شش بچه ها.

“من با پوشیدن ماسک در خانه من تقریبا 24/7,” او گفت:. “من سعی کردم به اقامت در خارج از زمینه های مشترک مانند آشپزخانه, اما آن را دشوار است.”

“من دختر بزرگتر است که 17, کالج محدود او بدحال از همه فرزندان من” او گفت:. “من 16 سال بود که مبتلا به آسم مزمن او با داشتن بسیاری از خس خس سینه و بسیاری از مشکلات تنفسی.”

در نهایت این بیماری در گذشت, اجازه می دهد تا زمینه را برای بازگشت به مزرعه حدود یک مایل دور از شکار نقطه بازار تولید بزرگترین عمده فروشی بازار تولید در جهان است.

“همه فروشگاه های مواد غذایی و رستوران و آنها در حال گرفتن غذا از شکار نقطه مرکز توزیع,” او گفت:. “طنز این است که بسیاری از این مواد غذایی می کند پایان ندارد تا در این جامعه هنگامی که آن را در آن تازه ترین.”

زمینه های اشاره به خودش به عنوان یک پول سیاه فقیر اما می گوید او بخواهد به صرف پول در حال رشد میوه ها و سبزیجات در جامعه ،

“به عنوان کسی که مطرح شده کودکان بزرگتر من در رفاه و بودن در یک جامعه با سایر مردمی که هموار راه من شده اند قادر به دست آوردن برخی از چیزهایی که برخی از همسایه ها را نمی,” او گفت:. “من یک فارغ التحصیل کالج و من مبارزه دندان و ناخن به افزایش دو فرزند و پنجه راه من فارغ التحصیل. در حالی که من اصلا حتی 30.000 دلار در سال, من قادر به ارائه این به جامعه است.”

“مردم در محله من در حال حاضر در جریان بوده است گرسنه,” او گفت:.

حتی قبل از همه گیر گرسنگی بود هیچ غریبه ای اینجا. یکی در شش ساکنان تجربه ناامنی غذایی در سال 2018 است.

برای تورس, شهرستان تقسیم شده است یک ضرب المثل است که زمانی برگزار می شود درست است. او هم به تازگی از بهبود از نبرد او با COVID-19.

در 25 سال, تورس جوانترین منتخب عضو شورای شهر نیویورک. در حال حاضر او 32 سال سن دارد و در حال اجرا به نمایندگی از فقیرترین کنگره منطقه در کشور که در آن او پاکستان برای بهبود مسکن عمومی است.

“من احساس کردم که مسکن تبدیل شده بود فراموش شده شهر,’ من می توانم مدافع از محل زندگی تجربه,” او گفت:.

تورس گفت: او مادر خانواده زندگی کرده بود در یک پروژه مسکن در برانکس را Throggs گردن محله برای سه نسل.

“مادر بزرگ من نقل مکان کرد و در 1950s. او یکی از اولین پورتوریکو خانواده ها در اینجا,” او گفت:.

او گفت که او تا به خاطرات دوران کودکی خود را.

“به عنوان یک کودک من بازی در پارک. من تحسین از کشتی حرفه ای است. وجود دارد یک حس که تئاتری از کشتی حرفه ای مرا به یاد سیاست,” او گفت:.

یکی دیگر از کودکی درس او آموخته بود که انگار نامرئی کراوات اتصال فقر و بهداشت. برانکس به قدرت گیاهان درمان ضایعات امکانات و این جمع بین بزرگراه که در دهه های پرداخت بی رحم, پیامدهای بهداشتی.

کودکان در این قصبه دو بار به عنوان به احتمال زیاد به بستری برای آسم نسبت به همتایان خود در منهتن. تورس در سن تشخیص داده شد 8.

“هنگامی که شما زندگی می کنند در شرایط از قالب و کپک زدن و حشرات موذی همه کسانی که محرک های شناخته شده برای آسم. بنابراین من بارها و بارها در بیمارستان بستری به عنوان یک کودک” او گفت:. “تفاوت در امید به زندگی بین برانکس جنوبی و شرق منهتن 10 سال است. بنابراین فقر سم است.”

“این یک تصادف است که قصبه است که بدترین بهداشت عمومی نتایج دارای بالاترین نرخ از عفونت و مرگ و مير به صورت COVID-19,” او اضافه شده است.

این مسائل بهداشت و درمان را تنها بزرگ شده همه گیر و تاثیر آن بر جامعه. برای دو دهه دکتر رامون Tallaj شاهد آن دست اول کار به عنوان یک پزشک در شهر نیویورک جوامع مهاجر.

“فشار خون بالا و دیابت و آسم شما نام آن را. البته میخوام بیشتر شیوع در این جامعه” او گفت:.

Tallaj و تیم او بوده است یکی از معدود خطوط به عمدتا اسپانیایی زبان و مهاجر بیماران. هنگامی که آزمایش شد و آهسته به آمدن آنها در زمان عمل.

“از همان ابتدا ما شده است گریه برای دریافت تست در جامعه ما است. اما ما از آن خودمان است. ما در خط قرار داده مقدار زیادی از پول — پزشکان — به انجام آن خودمان” Tallaj گفت. “ما می خواهیم به ادامه برای مردم چرا که ما آنها را دوست دارم. ما مهاجران آنها را دوست دارم.”

با جمعیت بیشتر احتمال دارد که زمینه مسائل مربوط به سلامت و به احتمال زیاد بیمه از میانگین ملی آن را Tallaj ساکنان اینجا هستند بیشتر احتمال دارد به تسلیم شدن به ویروس.

“انتظار این است که چه اتفاقی افتاده است. مردم درگذشت,” او گفت:.

اغلب در گذشته به کمک بسیاری در این جامعه شده اند برای اولین بار به نام به ضروری شغل.

در عین حال با وجود این خطر Lizardi همچنان به نشان می دهد تا. او نسل دوم, اتوبوس, اپراتور, رانندگی, همان خیابان به عنوان پدر خود که مهاجرت از پورتوریکو.

“او سوار برای 23 سال” Lizardi گفت. “ما می خواهم سوار اتوبوس را با او و او را درایو و فقط نوع از مردم و از آن بسیار جالب بود.”

Coronavirus شیوع, اما, تبدیل چشم انداز خود را.

“ما بسیار ترسیده,” او گفت:. “هیچ خط دفاع وجود دارد. … شما در اتوبوس, با 10, 15, 20, 30, 60 نفر است. من احساس می کردم یک اردک نشسته.”

Lizardi می گوید: بسیاری از همکاران او به نام به حال از بیمار است. آن را طولانی نیست قبل از او دریافت کلمه که یکی از رانندگان از انبار درگذشت از ویروس.

“تکان دهنده, تکان دهنده, تکان دهنده,” او گفت:. “شما می بینید که مردم هر روز و پس از آن همه ناگهان کسی وجود ندارد برای یک روز و دو روز. یک هفته می رود و پس از آن ما کلمه ای که او بیمار بود و او بود و او به پایان رسید تا در حال عبور است.”

که راننده اتوبوس برانکس بومی لئون McKnight شد 49 ساله و پدر پنج بود که به عشق شناخته شده صحبت کردن در مورد فرزندان خود. او یکی از بیش از 120 شهر نیویورک حمل و نقل کارگران که از دست داده اند و زندگی خود را به کوروناویروس.

به عنوان شهر ماندم, به, برای, شیوع حمایت برای شهر نیویورک رانندگان اتوبوس باید بهبود یافته است.

“آن موانع… در طول زمان آنها شروع ما با ارائه ماسک و دستکش و اتوبوس ها که می آیند در حال بررسی هر شب” Lizardi گفت.

هنوز هم ترس از ابتلا به این ویروس هستند و هرگز بیش از حد دور.

“من هنوز هم عصبی در حال حاضر ؟ همه ما,” او گفت:. “ما بسیاری از مردم است که ما حرکت می کند و وجود دارد برخی از افرادی که می آیند با ماسک آنها سرفه است. آن را تنها بدتر وجود دارد. مردم در حال بیرون آمدن بیشتر و بیشتر مردم سوار این اتوبوس.”

در عین حال او هنوز هم مصمم به انجام بخشی خود را برای این شهرستان که هرگز به خواب.

“من قصد دارم برای حفظ کار پس خدا منع چیزی اتفاق می افتد منظورم این است که من اینجا هستم و من قصد دارم برای ادامه کار,” او گفت:.

ساکنان این جامعه سرباز در برگزاری امیدواریم که جهان نمی خواهد به نوبه خود به دور از نابرابری گذاشته لخت با این بیماری همه گیر.

“من می دانم که آن را دشوار است برای هر کسی به دانستن آنچه که یک بیماری همه گیر خواهد بود [مانند],” Tallaj گفت. “اما هنگامی که شما می دانید چه خبر است برای افرادی که در خط مقدم مثل ما و شما توجه نیست به ما پس از آن که متفاوت است. که غفلت.”

تورس می گوید: “سرمایه گذاری مجدد در مقیاس معامله جدید” لازم است برای بازیابی و بازسازی یک سیستم است که ما را محافظت می کند آسیب پذیرترین جوامع است.

“اگر ما می گویند که ما ارزش زندگی انسان پس ما باید ارزش تمام زندگی انسان” زمینه گفت. “و آنچه ما در حال حاضر شاهد هستیم این است که … این است که یک کشور می کند که ارزش زندگی برخی از مردم است. و کسانی که در زندگی اتفاق می افتد به تقاطع اجتماعی و اقتصادی خود را با براکت خود را قومیت و نژادی خود را آرایش.”

این گزارش بخشی از “همه گیر – A Nation Divided,” ABC News’ ویژه پوشش افزایش نژادی/قومی و اجتماعی و اقتصادی و نابرابری میان COVID-19 بیماری همه گیر. لحن به “Nightline” برای سه روز سری شروع امشب 12 p. m. و در ABC.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>