COVID-19 مرگ و میر دو برابر بالا برای مردان در ایتالیا به عنوان زنان

ABC News Corona Virus Health and Science

آنچه ما می دانیم تا کنون در مورد COVID-19 جنسیتی تقسیم.

Coronavirus مرگ و مير است که دو بار به عنوان بالا در میان مردان در ایتالیا به عنوان آن را در میان زنان و مارک و یک “در مورد روند” دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفت: در طول یک جمعه جلسه.

“مرگ و میر در مردان به نظر می رسد [دو برابر بالاتر از] هر گروه سنی از زنان” Birx گفت:, و اضافه کرد که هیچ گروه سنی یا جنسیتی ایمنی است و این علائم خفیف هستند و نه معادل آن به ایمنی.

با توجه به ایتالیا تحقیقات بهداشت عمومی آژانس 60 درصد از coronavirus موارد و 70 درصد از مرگ و میر در کشور تا کنون شده است در مردان است.

در چین مردان بودند و به همین ترتیب بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus از زنان اگر چه اختلاف وجود دارد کمتر استارک. شصت و چهار درصد از مرگ و میر در چین شده اند در مردان, بر اساس آمار اخیر از چین مرکز کنترل بیماری.

“در حالی که ما نمی دانیم علل افزایش مرگ و میر در مردان, ما نمی دانیم که مرد بودن مثل این است که در خانه است یک عامل خطر برای بیشتر شدید از نتایج COVID-19” یک استاد مولکولی میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی گفت: به ABC News.

آن را قابل توجه او افزود که این روند صادق است در سراسر کشور با مشخص اجتماعی و هنجارهای فرهنگی.

“چه باید کرد با این اطلاعات؟,” کلاین پرسید. “مردان باید آگاه باشند و شاید اطمینان از آنها هوشیار بودن با دست شستن اجتماعی فاصله و در نظر گرفتن هر گونه و همه اقدامات برای جلوگیری از عفونت است.”

چرا مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19?

در این نقطه در زمان بسیاری از نظریه ها در مورد اینکه چرا این ویروس ممکن است هدف قرار دادن مردان سخت تر از زنان هستند نظری تاکید دکتر Carlos del Rio, یک متخصص بیماری های عفونی و صندلی جهانی در بخش بهداشت و درمان در دانشگاه اموری.

در بسیاری از کشورها و به خصوص در چین مردان بیشتر احتمال دارد به دود از زنان که یک عامل خطر برای ابتلا به اشکال شدید COVID-19.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • همچنین ممکن است تفاوت بیولوژیکی در بازی.

  “زنان به طور کلی داشتن بیشتر و یا قوی تر پاسخ ایمنی نسبت به مردان” کلاین اشاره کرد اگر چه او هشدار داد که آیا این درست است برای COVID-19 هنوز هم نیاز به اثبات رسیده است.

  دل ریو به نظر می رسید به توافق برسند. “زنان خیلی بهتر با بیماری های دیگر بیش از مردان انجام,” او گفت:.

  مردان نیز به احتمال زیاد به رنج می برند از برخی از شرایط پیچیده مانند بیماری های قلبی و سکته مغزی و فشار خون بالا قرار داده است که آنها را در معرض خطر شدید از نتایج پیمانکاری coronavirus کلاین توضیح داد.

  “فشار خون بالا به طور خاص پیشنهاد شده است به عنوان يک عامل خطر مهم است و بیشتر شایع در مردان نسبت به زنان,” او گفت:. “این می تواند انعکاسی از ما زیست شناسی و همچنین رفتارهای.”

  ABC News’ Jordyn فلپس کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>