دادگاه زور زدن به تعادل بهداشت عمومی با دسترسی عمومی

پس از پسر او به اتهام پرتاب سنگ به پلیس در جریان اعتراض های بیش نژادی و بی عدالتی Tanisha قهوه ای به رهبری به دادگاه در کالیفرنیا شهر به تماشای پسرش تفهیم اتهام.

او تبدیل دور گفت: دادگاه بسته شد, به دلیل coronavirus احتیاطی. یک روز بعد Kern County Superior Court در بیکرزفیلد نوشته شده توجه کنید در وب سایت خود توضیح داد که چگونه می تواند درخواست مجوز ویژه از ماموران قضایی برای حضور در دادگاه رسیدگی است.

اما مشکلات با دسترسی عمومی باید ادامه با توجه به طرح دعوی در دادگاه فدرال ظ روز شنبه به نمایندگی از قهوه ای و چندین نفر دیگر که قادر به پخش جلسات دادگاه.

وضعیت در شهرستان کرن چالش دادگاه ها در سراسر ایالات متحده روبرو هستند به عنوان آنها سعی کنید به تعادل سلامت عمومی حمایت با دسترسی عمومی به آنها رسیدگی در میان COVID-19 شیوع.

قانون اساسی ایالات متحده تضمین حق برخورداری از یک محاکمه اما برخی از دادگاه ها برگزار کرده اند arraignments و دیگر جلسات پیش از محاکمه بدون تماشای و یا گوش دادن. در برخی موارد عمومی تا به حال به هیچ وجه از شرکت. در موارد دیگر, متهم, اعضای خانواده, دوستان, و یا دیگر شهروندان علاقه مند نبودند آگاه چگونه برای به دست آوردن دسترسی به ویژه فید های ویدئویی.

“دادگاه قرار است به طور عمومی هر کسی که علاقه مند است که تصور می شود قادر به تماشای, و آنها باید نه انجام شده است که گفت:” Sergio De La Pava, حقوقی, مدیر, نیویورک شهرستان, مدافع, خدمات, غیر انتفاعی, عمومی, مدافعان, در منهتن.

در کالیفرنیا یک ائتلاف از آزادی های مدنی و سازمان های دولتی با ارسال نامه ای در این ماه به دولت رئیس دادگستری مستندسازی موارد متعددی در چندین دادگاه که در آن مکان بسته شد از اقدامات از جمله یکی مربوط به قهوه ای را در 10 ژوئن.

“ما در بر داشت گسترده موارد به قرار دادن آن به صراحت از دادگاه محرمانه” به گفته دیوید اسنایدر مدیر اجرایی متمم اول قانون اساسی ائتلاف مستقر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

براون گفت: او شگفت زده شد خود را دور زمانی که او 24 ساله-پسر اوین شکارچی بود arraigned در یک جنایت به اتهام حمله به یک افسر پلیس و جنحه از شورش غیر قانونی مجمع و مقاومت در برابر دستگیری در ژوئن 1 در اعتراض به مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

“من می توانم درک شما نمی خواهید بسیاری از مردم در” براون آسوشیتدپرس گفت. “اما چرا نمی تواند من را در فقط یک نفر به عنوان مادر خود را?”

اعضای دو رسانه اجازه داده شد به دادگاه برای شکارچی تفهیم اتهام زیرا آنها پر کردن درخواست گفت: Kern County Superior Court سخنگوی Kristin Davis.

هنگامی که موارد COVID-19 شروع به نصب در ماه مارس بسیاری از دادگاه های تعطیل به دلیل نگرانی در مورد کارکنان وکلای متهمان منصفه شاهدان رسانه ها و اعضای عمومی همه ازدحام با هم در دادگاه. بسیاری از دادگاه های بعد از آن شروع به انجام برخی از اقدامات از راه دور با استفاده از فید های ویدئویی از متهمان از زندان و وکلای مدافع از خانه خود و یا دفاتر.

این معلوم نیست که دقیقا چگونه بسیاری از مردم محروم شده اند توانایی مشاهده و دادگاه از آنجا که آن را دشوار برای پیگیری هزاران نفر از دادگاه های محلی در سراسر ایالات متحده گفت: لایحه Raftery یک تحلیلگر ارشد در مرکز ملی دادگاه های ایالتی.

“آن اتفاق افتاده است ؟ بله” Raftery گفت. اما او گفت: مقامات دادگاه در حال تلاش برای تعادل “ایده این است که دادگاه باید به باز کردن به عنوان آنجا که ممکن است سازگار با گسترش توده سرایت.”

در شیکاگو خانه Cook County, Illinois, مدار دادگاه شامل یک لینک بر روی وب سایت خود را به یک کانال یوتیوب اجازه می دهد هر کسی که به تماشای آن رسیدگی است. خوراک ویدئویی شامل یک هشدار است که مردم در ضبط و یا عکاسی از پخش زنده جلسات می تواند جریمه برای تحقیر از دادگاه.

این جلسات از راه دور به طور کلی به نظر می رسد به کار. اما داوطلب دادگاه ناظران با تجربه برخی از مشکلات فنی در طول یک هماهنگ ابتکار برای نظارت بر رسیدگی به ماه گذشته گفت: Sharlyn فضل مدیر اجرایی شیکاگو جامعه اوراق قرضه صندوق یک گروه غیر انتفاعی درگیر در نظارت بر پروژه.

از راه دور دادگاه نیز استفاده شده است در پرونده های مدنی در برخی از ایالت ها با نتایج مختلط.

میسوری دیوان عالی کشور ارائه کرده صوتی livestream از آن از راه دور رسیدگی در حالی که به استثنای عمومی, وکیل و بسیاری از قضات از آن دادگاه. اما livestream شکست خورده در طول یک ماه ژوئن 15 جلسه در یک چالش به دولت رای گیری غایب مورد نیاز مورد استفاده قرار گیرد در طول شیوع کروناویروس. دادگاه ارسال شده ضبط صدا آنلاین حدود یک ساعت بعد.

برخی از دادگاه ها مانند کسانی که در شهر نیویورک کاهش یافته است به ارسال زنده و فید های ویدئویی بر روی وب سایت خود را. به عنوان آنها به تدریج تا سطح شیب دار رسیدگی شهر را به دادگاه اجازه می دهد تعداد محدودی از مردم وارد دادگاه که در آن آنها می توانند گوش دادن به صوتی از جلسات از راه دور و یا یک بار لینک ویدئو برای پخش در رایانه های شخصی خود و یا گوشی های هوشمند گفت: ریگان ویلیامز ارشد کارمند در منهتن در دادگاه جنایی.

نیویورک تنظیم “ممکن است در واقع می تواند معقول و منطقی در شرایط” به عنوان یک راه برای اطمینان از که متهمان منافع نیست آزار توسط مردم ضبط جلسات گفت: داگلاس کیت یک مشاور در Brennan Center for Justice دموکراسی در برنامه در دانشگاه نیویورک مدرسه قانون است.

اما برگزاری جلسات است که در آن قاضی متهم و وکلای مردم هستند که در مکان جداگانه می تواند به تضعیف قضایی و پاسخگویی او گفت:. هنگامی که مردم در حال حاضر در یک دادگاه قضات و وکلای ممکن است آگاه تر از “وزن خالص از مسئولیت خود” کیت گفت.

در New Orleans شهر دیگری که ضربه سخت بود coronavirus دادگاه بود که توقیف به شروع برگزاری زوم دادرسی در ماه ژوئن.

دادگاه سایت کارگردانی عمومی برای تماس با یک قاضی را برای دریافت کد دسترسی برای تماشای ویژه رسیدگی است. اما تعداد کمی از مردم در واقع انجام داده اند گفت: قاضی کارن هرمان از Orleans Parish کیفری دادگاه منطقه.

هرمان گفت: دادگاه برنامه ریزی برای بازگشایی برای عموم در جولای 6, با محدود صندلی به دلیل اجتماعی فاصله. او دادگاه را یک ظرفیت فقط 14 نفر با لکه های پر شده توسط پرسنل دادگاه, وکیل مدافع و متهم.

اگر چه تماشاچیان می تواند تلاش برای حضور در دادگاه در فرد “ما قصد داریم به درخواست اعضای عمومی به تماس و مشاهده از زوم کنند” هرمان گفت.

دنبال David A. Lieb در توییتر @DavidALieb

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>