دادگاه به طور موقت متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باقی می ماند در مکزیک’ سیاست

یک دادگاه تجدید نظر فدرال به طور موقت متوقف عمده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سیاست پناهجویان صبر در مکزیک در حالی که موارد خود را باد از طریق مهاجرت به ایالات متحده دادگاه

سن دیگو — یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز جمعه به طور موقت متوقف برگ برنده دولت در سیاست پناهجویان صبر در مکزیک در حالی که موارد خود را باد از طریق مهاجرت به ایالات متحده دادگاه.

همان دادگاه تصمیم به نگه داشتن یک تغییر عمده در نگه داشتن, یک, که, تکذیب پناهندگی به هر کسی که وارد ایالات متحده آمریکا به طور غیر قانونی از مکزیک است.

سه قاضی پنل 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکومت در این دو سیاست که مرکزی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پناهندگی سرکوب برخورد دولت یک گام بزرگ به عقب و حتی اگر آن را ثابت می کند به طور موقت.

سوال قبل از قضات بود که آیا به اجازه سیاست های اثر را در طول چالش های قانونی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که پناهندگی به طور فزاینده ای از راه دور امکان در زمانی که ادعا می کند باید افزایش یافت. 2017 با ایالات متحده در حال تبدیل شدن به جهان بالا مقصد برای افرادی که به دنبال پناهندگی است.

این “باقی می ماند در مکزیک” اندازه گیری زمان اثر در ژانویه 2019 و نزدیک به 60 ، 000 مردم فرستاده شده اند به صبر برای جلسات. دادگاه اعلام کرد سیاست های نامعتبر اما اذعان کرد این حکم تنها به اعمال کالیفرنیا و آریزونا تنها مرز متحده در صلاحیت این دادگاه ها.

دیگر اندازه گیری با پیامدهای گسترده تکذیب پناهندگی به هر کسی که می گذرد از طریق کشور دیگری در راه به مرز ایالات متحده با مکزیک بدون به دنبال حفاظت وجود دارد ، است که سیاست های, زمان اثر در ماه سپتامبر و به چالش کشیده شده در یک پرونده جداگانه.

وزارت دادگستری وکلا اظهار داشت که تهمت بود و در حقوق خود را برای تحمیل سیاست های بدون کنگره تصویب و که آنها کمک خواهد کرد که جلوگیری از پناهندگی ادعا می کند که عدم شایستگی.

مخالفان از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا استدلال می کنند که دولت نقض قانون ایالات متحده و تعهدات به معاهدات بین المللی با بازگشت افرادی که به احتمال زیاد مورد آزار و اذیت خود را به دلیل نژاد و مذهب و ملیت و یا اعتقادات سیاسی.

قضات ویلیام فلچر و ریچارد Paez بودند که هر دو منصوب شده توسط رئیس جمهور بیل کلینتون به شدت زیر سوال وکلای دولت در “باقی می ماند در مکزیک” در استدلال Oct. 1. آنها رای دادند و برای جلوگیری از آن.

قاضی فردیناند فرناندز منصوب از رئیس جمهور رونالد ریگان عقیده داشت.

حامیان “باقی می ماند در مکزیک” سیاست توجه داشته باشید: آن مانع از متقاضیان پناهندگی از منتشر شده در ایالات متحده با اعلامیه به نظر می رسد در دادگاه که در نظر آنها یک انگیزه بزرگ برای مردم آمده است.

گسترش آن همزمان با کاهش شدید در مرز گشت دستگیری از 13 سال به بالا در ماه مه نشان می دهد ممکن است تا به حال در نظر گرفته شده و اثر است. وزارت امنیت میهن نام آن را “یک ابزار ضروری” در اکتبر. 28 گزارش.

مخالفان می گویند آن را در معرض پناهجویان را به خطر شدید در خشونت مکزیکی, شهرهای مرزی در حالی که آنها صبر کنید برای ایالات متحده در جلسات دادگاه. حقوق بشر برای اولین بار یک گروه حمایت است که با انتقاد از سیاست گفت: در ماه ژانویه که وجود دارد بیش از 800 عمومی, گزارش تجاوز, آدم ربایی, شکنجه و دیگر جرایم خشونت آمیز در برابر پناهجویان که فرستاده شده است به مکزیک بازگشت.

سیاست معرفی شد در عبور از مرز در سن دیگو در ماه ژانویه و در ابتدا با تمرکز بر پناهجویان از گواتمالا, هندوراس و السالوادور.

گسترش آن به گذرگاه در کالکزیکو کالیفرنیا و تگزاس و شهرهای, El Paso, عقاب عبور لاردو, Brownsville, و شامل بیشتر مردم از کشورهای اسپانیایی زبان.

دولت در Nov. 22 شروع busing متقاضیان پناهندگی که عبور از مرز در آریزونا از توسان به El Paso, تگزاس, برای بازگشت از مکزیک از وجود دارد گسترش سیاست در سراسر عمده هر راهرو به صورت غیر قانونی از مرز عبور.

در لردو و براونزویل پناهجویان به نظر می رسد برای جلسات در چادر در ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی اموال متصل تصویری به قضات در مکان های دیگر.

مکزیکی ها معاف شوند و کودکان بی سرپرست.

پناهندگی ممنوعیت هر کسی که عبور از مرز به طور غیر قانونی از مکزیک نیز جلب اشاره کرد و به پرسش از قضات در استدلال. آنها پرسید که آیا سیاست نقض قانون ایالات متحده است که می گوید مهم نیست که چگونه مردم این کشور را وارد کنید.

دیوان عالی ایالات متحده کاهش یافته است به لغو حکم مسدود کردن این ممنوعیت پس فوق العاده ای تف سال گذشته بین تهمت و قاضی جان رابرتز.

رئیس جمهور محکوم کرد قاضی که حکومت در برابر این ممنوعیت به عنوان یک “اوباما قاضی است.” رابرتز گفت: چنین چیزی وجود ندارد در به شدت دقت کنید بیانیه دفاع از استقلال قضایی. مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود پشت و نظرات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>