زن و شوهر, بازداشت مرزی ربایی که در سمت چپ 2 مرده

دادستان ها می گویند در جنوب کالیفرنیا, زن و پسر دستگیر شده اند به ظن جمع آوری باج در یک آدم ربایی که منجر به کشته شدن دو نفر از سه نفر از شهروندان ایالات متحده در مکزیک برگزار شد

سن دیگو — در جنوب کالیفرنیا, زن و پسر دستگیر شده اند به ظن جمع آوری باج در یک آدم ربایی که منجر به کشته شدن دو نفر از سه شهروند آمریکا برگزار می شود در مکزیک, دادستان فدرال روز دوشنبه گفت:.

لسلی Briana Matla 20 و خوان کارلوس مونتویا سانچز 25 ساله متهم هستند با یک تعداد هر یک از پول شویی توطئه وزارت دادگستری ایالات متحده گفت. آن را بلافاصله شناخته شده در صورتی که وکلای مدافع.

Matla برداشت پرداخت باج در جنوب کالیفرنیا از اعضای خانواده قربانیان آدم ربایی برگزار شد در تیخوانا, مکزیک با توجه به شکایت کیفری.

سوابق نشان می دهد سانچز دریافت نقل و انتقال سیم از دو نفر از قربانیان آدم ربایی شکایت مدعی.

سه مرد — ساکنان San Diego, Norwalk و پاسادنا — ربوده شدند و به طور جداگانه در تیجوانا در حالی که در کسب و کار و یا بازدید از خانواده دادستان گفت. خانواده های قربانیان اطلاع داده شد از طریق تماس گیرنده با یک مکزیکی شماره تلفن برای واریز پول باج در مکان های خاص و دادستان ها ادعا می کنند.

مقامات مکزیکی در بر داشت سن دیگو قربانی بدن در مارس 29 — یک روز پس از انسان بالغ و پسر قرار داده شده یک کیسه حاوی $25,000 در داخل دستشویی زنان از یک مک دونالد در کالیفرنیا جامعه San Ysidro در نزدیکی مرز افغانستان ،

بدن از نورواک قربانی داشت در مکزیک در آوریل 14. یک روز زودتر به خانواده مقتول تلاش ناموفق برای پرداخت 25.000 دلار باج به آنها اجرای قانون باور بود Matla در جنوب کالیفرنیا لاو پارکینگ با توجه به اسناد دادگاه.

در آوریل 22, یک زن از پاسادنا به نام اجرای قانون که به گزارش ربایندگان خواستار $20,000 برای بازگشت از یک عضو خانواده در مکزیک برگزار شد.

یکی از آدم ربایان در تماس تلفنی از یک مکزیکی, شماره تلفن اطلاع پاسادنا خانواده مقتول که یک زن را انتخاب کنید تا پول نقد در مواد غذایی 4 کمتر پارکینگ در لینوود یک شهر در نزدیکی LA. که در همان روز اجرای قانون نجات قربانی بود که به گروگان برگزار می شود در همان تیجوانا هتل به عنوان اولین دو ربودن قربانیان.

نه مظنون بودند دستگیر شده توسط مقامات مکزیکی در هتل مقامات ایالات متحده گفت.

بررسی دوربین فیلم عبور از مرز سوابق و رسانه های اجتماعی منجر اجرای قانون برای شناسایی Matla به عنوان زن فرستاده شده به San Ysidro, Norwalk و لینوود انتخاب کنید تا به باج پول در تاریخ, در, سوال, استشهاد مدعی.

اگر محکوم به اتهام Matla و سانچز می تواند به زندگی در زندان فدرال. Matla است که از جنوب کالیفرنیا شهرستان کلتن اما زندگی در تیجوانا که در آن سانچز است که از.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>