زن و شوهر پس از دستگیری فرزند باقی می ماند در بر داشت دفن شده در حیاط

یک تنسی, زن و شوهر است که در مواجهه با اتهامات پس از اسکلتی باقی مانده از یک فرزند داشت در حیاط خانه خود به خاک سپرده شد

KINGSTON, Tenn. — یک تنسی, زن و شوهر است که در مواجهه با اتهامات پس از اسکلتی باقی مانده از یک کودک بودند به خاک سپرده شد در حیاط خود را.

Michael Anthony Gray Sr, 63 و همسرش, ان شرلی, خاکستری, 60 دستگیر شدند دوشنبه, 9th منطقه قضایی دادستان کل راسل جانسون در بیانیه ای گفت به اخبار رسانه ها است. این Roane County, زن و شوهر متهم است با تشدید کودک آزاری به ویژه تشدید ربایی و تشدید و غفلت و سوء استفاده از جسد در بیانیه ای گفت:.

Roane County مقامات در ابتدا در پاسخ جمعه هنگامی که کسی در یکی از گریس’ کودکان به تنهایی راه رفتن در امتداد یک جاده در نزدیکی خانه شان جانسون گفت.

دختر باقی مانده بودند روز شنبه. مقامات هنوز نمی دانیم چگونه او درگذشت. کالبد شکافی برنامه ریزی شده بود.

سه فرزند سنین 11 تا 15 حذف شدند از زن و شوهر را بازداشت توسط دولت اداره خدمات کودکان جانسون گفت. آنها را زن و شوهر فرزند بیولوژیکی اما زن و شوهر به حال حقوقی حضانت آنها را گفت.

این گریس همچنان در بازداشت است. آن را بلافاصله روشن که آیا آنها یک وکیل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>