زن و شوهر متهم به پنهان کردن بدن مرده را برای سال

ققنوس, زن و شوهر متهم به سوء استفاده از سه فرزند به تصویب رسید که حذف شده اند از بازداشت خود به اتهام پنهان جسد یکی دیگر از پرورش فرزند در یک اتاق زیر شیروانی برای سال

ققنوس — ققنوس, زن و شوهر متهم به سوء استفاده از سه فرزند به تصویب رسید که حذف شده اند از بازداشت خود به اتهام پنهان جسد یکی دیگر از پرورش فرزند در یک اتاق زیر شیروانی برای بیش از دو سال دادستان روز دوشنبه گفت:.

این Maricopa County دفتر وکیل ثبت مستقیم شکایت شارژ هر دو رافائل Loera, 56 و Maribel Loera, 50, با کودک آزاری, رها کردن و یا پنهان از یک بدن مرده و آتش سوزی از یک ساختار اشغال شده.

اسکلتی باقی مانده بودند Jan. 28 و در خانه توسط آتش نشانان پس از دود دیده می شد که از خانه و خانواده خود را و استخوان شد و بعد مشخص می شود از یک نوجوان.

ساعت قبل از آتش محققان از آریزونا اداره ایمنی کودک برداشته و یک 9 ساله و پسر 4 ساله دختر از خانه بیش از کودک آزاری اتهامات.

مددکاران شروع به تحقیق و تفحص Jan. 20 وقتی که 11 ساله به نام پلیس به گزارش او در خانه به تنهایی برای دو روز و گرسنه بود و می ترسم. این دختر شده بود اما هیچ از کودکان دیگر وجود دارد در زمان.

در اسناد دادگاه روز دوشنبه منتشر شهرستان دادستان گفت: رافائل Loera که خواسته شده بود توسط محققان در ماه گذشته حدود 11 سال فاستر دختر بچه در مراقبت که تا به حال دیده یا شنیده از سال 2017 گفت: او دروغ گفته مقامات که دختر به مکزیک نقل مکان کرد قبل از اعتراف به این که او مرده بود.

او گفت: این کودک بیمار در ماه جولای 2017 اما نمی شد به یک بیمارستان برای چند روز و بعد از آن فوت کرد با توجه به سازگار است.

رافائل Loera گفت: بدن پیچیده شده بود در یک جدول و قرار داده شده در اتاق زیر شیروانی با توجه به سازگار و او و همسرش نمی گزارش مرگ به مقامات زیرا پزشکی قانونی کالبد شکافی به احتمال زیاد نشان می دهد سوء استفاده از آسیب در کودک است.

این سازگار گفت: رافائل Loera منتقل بدن برای خانه, حیاط خلوت, siphoned بنزین از او ون و تنظیم خانه در آتش زیرا او احساس ناامیدی و خودکشی.

او همچنین گفت همسرش کسی است که آزار کودکان — هدف قرار دادن آنها را با یک دسته جارو و برق — اما او هرگز گزارش آن به پلیس بیش از ترس از Maribel Loera صدمه زدن به او.

آلن توسلی دادگاه منصوب وکیل برای زن و شوهر نمی بلافاصله پس از بازگشت یک تماس پنج شنبه به دنبال اظهار نظر در این مورد است.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>