شهرستان به ممنوعیت خشونت مجرم از حمل پنهان اسلحه

زنان در شورای شهرستان رای دادند بله. مردان در شورا رای ندارد.

مردم با خشونت اعتقادات و دستورات محافظت در برابر آنها را به زودی ممنوع از حمل پنهان اسلحه در St. Louis County Missouri با توجه به رای های این هفته از شورای شهرستان بود که به شدت تقسیم همراه و خطوط جنسیت.

چهار زنان در این شورا که همه دموکرات ها رای دادند بله در نشست روز سه شنبه در حالی که سه مرد در شورا که همه جمهوری خواهان رای دادند هیچ.

عضو شورای تیم Fitch گفت: در این نشست که لایحه “نگاهی به فدرال اتهام جنایت و آن را به یک فرمان نقض” یا اساسا “ticket.”

“در حالی که آن را ممکن است به نگاه خوب در یک کمپین بروشور” فیچ گفت: “آن را در جهت مخالف.”

در پاسخ به Fitch Councilwoman Kelli Dunaway اذعان کرد که عبور از این لایحه را یک فرمان است که نمی خواهد همان مجازات به عنوان یک جرم فدرال.

اما Dunaway تاکید کرد: “مشکل این است که این خاص فدرال جنایات نمی تواند تحت پیگرد قانونی قرار” از آنجا که دادستان فدرال هستند “بیش از حد شلوغ با اندازه بزرگتر مسائل است.”

“اگر ما می تواند دست این قانون به شهرستان دولت آن را بیشتر احتمال دارد به پیگرد قانونی خواهد” Dunaway گفت.

“ما می خواهم به انجام یک کل خیلی بیشتر برای محافظت از مردم از اسلحه و خشونت” Dunaway گفت. “حتی اگر این به اندازه کافی رفتن نیست من فکر می کنم آن را اولین گام در مسیر درست است.”

Councilwoman راشل والتون خاکستری استدلال کرد که فرمان جمع قانون فدرال به دلیل “آن را می فرستد یک پیام به ما دادستان.”

اما عضو شورای Ernie Trakas گفت: او معتقد است که این لایحه “تعدی” در 2nd Amendment گفتن این شورا در نشست روز سه شنبه “این لایحه overreaches است و فکر نمی کردن و من اعتقاد دارم که آن را نقض قانون دولت است.”

عضو شورای علامت سخت تر رای دادند و در این جلسه به نام لایحه “ناقص است.”

“اگر ما قصد داریم برای مقابله با خشونت خانگی در سنت لوئیس کانتی — و ما باید — این نمی نزدیک به اندازه کافی به عمل به عنوان یک عامل بازدارنده برای خشونت خانگی” سخت تر گفت.

Councilwoman لیزا کلنسی, رئیس شورای شهرستان معرفی این لایحه است.

“احتمالا مثل بسیاری از کشورهای دیگر میسوری کردم برخی خیلی تنگ محدودیت” چگونه دولت های محلی تنظیم اسلحه Clancy گفت: ABC News در روز پنج شنبه. او خواستار این لایحه بهترین مراحل رسیدگی به خشونت اسلحه و خشونت در سطح محلی است.

“من آرزو می کنم این لایحه می تواند به بیشتر, اما آن را نمی توانید در این زمان تا زمانی که ما تغییر برخی از قوانین ایالتی” او گفت:.

کلنسی گفت: St. Louis County اجرایی سام صفحه است که انتظار می رود به ثبت نام در این قانون در چند هفته آینده.

او گفت که co-اسپانسر شده از طرف دیگر زنان در شورای شهرستان و این فرآیند شامل دخالت از شهرستان اجرایی و خشونت طرفداران.

کلنسی گفت کانزاس, شهرستان, شورای شهرستان در حال حاضر به تصویب یک لایحه مشابه و قانونگذاران با شهر سنت لوئیس در حال کار بر اینکه یک لایحه مشابه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>