کشورهای رو فشار به شل ویروس محدودیت

توکیو — مقامات کره جنوبی روز دوشنبه هشدار داد که سخت به دست آورده پیشرفت مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند ناراحت عفونت های جدید در میله و تفریح نقاط برجسته جهانی تنش بین دولت ناامید اجتماعی را حفظ فاصله و شهروندان مشتاق به ادامه زندگی خود را به عنوان فشار اقتصادی مانت و عفونت در بعضی از نقاط.

برخی از کشورهای اروپایی را آغاز کرده اند آزمایشی حرکت به سهولت خود را در آتن. سخت-آمار اسپانیا که روز یکشنبه گزارش داد که پایین ترین رشد روزانه در عفونت در سه هفته اجازه خواهد داد که کارگران در برخی از غیر ضروری صنایع به بازگشت به کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز دوشنبه.

کره جنوبی caseload کاهش پیدا کرده است و از اوایل ماه مارس بود که آن را گزارش حدود 500 مورد جدید در روز, اما مقامات هشدار داده اند از گسترده تر “آرام گسترش” با اشاره به انتقال در مکان های مانند میله که ممکن است نشان می دهد کاسته نگرش اجتماعی فاصله.

کره جنوبی نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت مقامات بحث جدید دستورالعمل های است که اجازه می دهد مردم را به شرکت در “سطوح خاص اقتصادی و فعالیت های اجتماعی” در حالی که همچنین حفظ فاصله به سرعت گسترش ویروس.

اجتماعی فاصله بود و هنوز هم بر روی صفحه نمایش کامل برای یکشنبه عید پاک جشن در سراسر جهان با بسیاری از مسیحیان به مناسبت روز جدا شده و در خانه های خود را در حالی که موعظه شبان به خالی pews. میدان سنت پیتر بود سنگر برای حفظ جمعیت در حالی که یک کلیسای فلوریدا را به خود جلب کرد حضور گسترده مردم به صورت یک درایو در خدمات در یک پارکینگ.

پاپ فرانسیس خواستار همبستگی جهانی برای مقابله با “دورهای چالش” این بیماری همه گیر. او خواست رهبران سیاسی را به امید و فرصت برای میلیون ها نفر از.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پیام عید پاک خود را با پرداخت خراج به متخصصان پزشکی اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران ضروری در تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر. پشت در مارس 24, مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مطرح این امکان وجود دارد که ایالات متحده می تواند از ظهور گسترده مستندات توسط این آخر هفته.

“من دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک” او گفت:.

به جای آنها ایالات متحده است جدید کانون گیر با بیش از نیم میلیون نفر و بیش از 22 ، 000 مرگ و میر در جهان است و بالاترین. حدود نیمی از مرگ و میر در ایالات متحده شده است در منطقه متروپولیتن نیویورک اما بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش در دولت و شاخص های دیگر نشان می دهد که مستندات و اجتماعی فاصله ها “مسطح منحنی” از عفونت.

Dr. Anthony Fauci بالا متحده متخصص بیماری های عفونی گفت: اقتصاد در بخش هایی از این کشور می تواند به تدریج بازگشایی در اوایل ماه آینده.

دولت ایتالیا گفت: آخر هفته گشت های پلیس منجر به بیش از 12,500 مردم بودن تحریم و 150 اتهامات جنایی روبرو از نقض مستند اقدامات است. در امیدوار طرف مقامات ایتالیا گفت: ثبت کمترین تعداد از ویروس مرگ و میر در سه هفته با 431 نفر در حال مرگ در روز گذشته به مجموع آن به بیش از 19,800.

اما در حالی که توجه متمرکز بر آمریکا و جنوب اروپا جدید کروناویروس نقاط داغ شده اند و در حال ظهور در ژاپن و ترکیه و بریتانیا که در آن مرگ و میر گذشت 10,000.

نخست وزیر بوریس جانسون عمده رهبر جهان برای تست مثبت برای ویروس, پرداخت عاطفی ادای احترام به کشور خدمات بهداشت ملی پس از آزادی از بیمارستان گفت: آن پزشکان و پرستاران بود و زندگی او را نجات داد “هیچ تردیدی نیست.” او به خصوص از ایشان تشکر دو پرستار که در کنار بالین او برای 48 ساعت “زمانی که همه چیز می تواند رفته اند یا در راه است.”

ژاپن در جهان سوم بزرگترین اقتصاد دیده است آن تعداد موارد جدید به سرعت در حال صعود در روزهای اخیر و در حال حاضر 7,255 تایید موارد ویروس.

شرکت های ژاپنی آهسته بوده است به سوئیچ از راه دور-کار و مردم هنوز هم در رفت و آمد و حتی پس از یک وضعیت اضطراری اعلام هفت استان از جمله توکیو.

در تلاش برای تشویق مردم به ماندن در خانه دولت منتشر شد و یک ویدیو یک دقیقه ای نشان آبه آغوش گرفتن سگ خود را با خواندن یک کتاب جرعه جرعه از جام و کلیک کردن بر روی کنترل از راه دور در خانه.

آبه پیام درو انتقاد که او را درک نمی کنند گرفتاری کسانی که نمی توانند در خانه استراحت. بسیاری او را به نام “یک اشراف زاده.”

در چین که در آن برای اولین بار coronavirus موارد تشخیص داده شد در اواخر سال گذشته یک ماسک تهیه کننده گفت: این عجله برای پر کردن سفارشات از خارج از کشور در حالی که رو سختگیرانه تر با کیفیت بازرسی از تنظیم کننده های چینی. ووهان Zonsen که باعث می شود ماسک و دستمال مرطوب ضد عفونی می گوید: 50 میلیون دلار در سفارشات از کشورهای اروپایی و ایالات متحده آمریکا را حفظ خواهد کرد آنها را در پر ظرفیت تولید تا ژوئن.

آداب و رسوم چینی اعلام کرده اند که هواکش و ماسک و لوازم دیگر صادر شود برای مبارزه با کروناویروس خواهد بود موضوع را به بازرسی کیفیت زیر شکایت که عام کالا فروخته شد در خارج از کشور. تنظیم کننده در استرالیا و هلند و کشورهای دیگر شکایت کرده اند که ماسک, ویروس, تست کیت ها و دیگر محصولات معیوب و یا موفق به دیدار با استانداردهای کیفیت.

یه رد وجود هر گونه مسائل کیفیت با ماسک آنها تا به حال حمل به هلند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث علائم شدید و منجر به مرگ شود.

بیش از 1.8 میلیون عفونت گزارش شده است و بیش از 114,000 که مردم در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده دارای بالاترین تعداد با بیش از 555,000 موارد تایید شده. این ارقام قطعا درک اندازه واقعی و تلفات این بیماری همه گیر به دلیل محدود تست ناهموار شمارش مرده و برخی از دولتها تمایل به بازی کردن میزان شیوع.

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>