شمارش آغاز می شود در ایرلند انتخابات پس از خروج نظرسنجی پیش بینی کراوات

ایرلند آغاز شمارش آرا در یک انتخابات ملی است که خروج نظرسنجی نشان داد ممکن است نشان می دهد دستیابی به موفقیت تاریخی برای جناح چپ گرایان Sinn Fein اما ترک شکسته چشم انداز سیاسی با روشن شدن مسیر به یک ائتلاف بزرگ”.

در عمده تجدید, Sinn Fein حمایت رسید 50 درصد آن را به مشترک مقام اول در 22 درصد با Gael و Fianna شکست دو راست میانه که تحت سلطه سیاست ایرلند برای یک قرن با توجه به نظرسنجی منتشر شده در پنج شنبه شب پس از رای گیری به پایان رسید.

بیشتر:

اما Sinn Fein سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند است که ابداع خود را به عنوان کشور اصلی جناح چپ حزب است و به احتمال زیاد به سقوط دو نفر دیگر به دلیل آن سابقه کمتر نامزدها برای مجلس.

“من فکر می کنم این فوق العاده ترین انتخابات در تاریخ دولت و فوق العاده ترین انتخابات در تاریخ این کشور است. به دلیل افزایش Sinn Fein” گفت: Gary مورفی, استاد سیاست در دانشگاه شهر دوبلین.

نخست وزیر لئو Varadkar خوب Gael و رقیب Fianna موفق هستند به احتمال زیاد به سمت چپ ضربه آن را برای مقام اول در نظر صندلی – قبل از شروع آنچه که به احتمال زیاد به پر پیچ و خم روند تشکیل یک ائتلاف حاکم در 160 صندلی مجلس است.

“بدیهی است که در این شماره آن را می شود بسیار سخت برای هر ترکیبی از 80 (کرسی) را به دست آورد, ما را به صبر کنید و ببینید” خوب Gael وزیر هدر Humphreys گفت: ملی پخش RTE.

شمارش تحت ایرلند مجتمع تک رای قابل انتقال سیستم شروع در ساعت 09:00 به وقت تهران روز یکشنبه با برخی از نتایج انتظار می رود از اوایل بعد از ظهر. نهایی و به طور بالقوه تعیین کننده صندلی ممکن است پر شود و تا روز دوشنبه یا حتی بعد از آن.

خروج نظرسنجی نتیجه بهبود برای Varadkar خوب Gael در قدرت پس از سال 2011 و پس از نظر سنجی یک هفته پیش پیشنهاد آن را در مقام سوم قرار گرفت.

اما این حزب استراتژی تمرکز بر رشد اقتصادی و موفقیت در مذاکره اتحادیه اروپا خروج از معامله را برای همسایه بریتانیا موفق به تصرف تخیل از رای دهندگان که به مراتب بیشتر متمرکز بر مسائل داخلی مانند بهداشت و درمان و مسکن که در آن Sinn Fein متمرکز شده است.

ائتلاف معمای

Fianna شکست بدل شده رفتن به ائتلاف برای اولین بار با Gael و هر دو طرف می گویند که آنها نمی خواهد حکومت با Sinn Fein معنی وجود دارد هیچ آشکار دولت تشکیل می شود به گفته تحلیلگران.

هر دو خوب Gael و Fianna شکست را گفت: آنها را به احزاب کوچکتر به چه شکل خواهد بود به احتمال زیاد یکی دیگر از اقلیت دولت نیاز به حمایت از یکی از دو حزب اصلی اپوزیسیون نیمکت.

احزاب باید تعویض قدرت در هر انتخابات پس از در حال ظهور از طرف مخالف از ایرلند 1920 جنگ داخلی. آنها را مشابه سیاست بر اقتصاد و تجارت ایران در پست-Brexit روابط میان بریتانیا و اتحادیه اروپا.

Sinn Fein نقل مکان کرد از رهبری جری آدامز دیده می شود توسط بسیاری به عنوان چهره ایرا جنگ علیه حکومت بریتانیا در ایرلند شمالی – یک درگیری که در آن برخی از 3,600 نفر کشته شدند قبل از سال 1998 قرارداد صلح.

این حزب نامزد شد بزرگترین برندگان توسط رای به اشتراک گذاری از 14 درصد در آخرین انتخابات در سال 2016.

“این روشن است که Sinn Fein در حال آماده بسیار خوب انتخابات” Sinn Fein معاون رهبر در ایرلندی پارلمان Pearse Doherty گفت RTE. “این پیامی است که ما گرفتن که وجود دارد قابل لمس و خوی برای تغییر.”

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>