کاستاریکا آخرین کشور برای قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان

کاستاریکا است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به آخرین کشور به قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در اوایل روز سه شنبه هنگامی که حکم از آن دیوان عالی کشور می رود به اثر پایان دادن به این کشور ممنوع

سان خوزه کاستاریکا — کاستاریکا است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به آخرین کشور برای قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان در اوایل روز سه شنبه هنگامی که حکم از آن دیوان عالی کشور می رود به اثر پایان دادن به این کشور ممنوع.

ارتباط برنامه ریزی مراسم — عمدتا خصوصی با توجه به COVID-19 همه گیر اما برخی که از تلویزیون پخش شود — به جشن اتحادیه خود را قبل از قضات و سردفتران پس از این ممنوعیت برداشته شد در نیمه شب.

کاستاریکا را تبدیل به ششمین کشور در آمریکای لاتین برای قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان زیر اخیرا اکوادور که اجازه آن در سال گذشته است. آن را نیز مجاز در برخی از بخش هایی از مکزیک است.

این موضوع در مرکز صحنه در کاستاریکا تا سال 2018 انتخابات ریاست جمهوری پس از دادگاه امریکایی حقوق بشر در اوایل همان سال صادر عقیده است که کشورهایی مانند کاستاریکا که تا به حال امضا کنوانسیون آمریکایی حقوق بشر تا به حال به حرکت بلافاصله به قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان.

این کمک سوق جمهور Carlos Alvarado به پیروزی بیش از انجیلی نامزد Fabricio آلوارادو که تا به حال مبارزه کرد و در برابر آن.

در ماه اوت سال 2018 کاستاریکا دیوان عالی کشور گفت: این کشور ممنوعیت بر خلاف قانون اساسی بود و به کنگره 18 ماه برای اصلاح این یا آن اتفاق می افتد به طور خودکار. این مجلس عمل نمی کند به طوری که در نیمه شب از قانون ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان لغو گردید.

یک کمپین جشن دستاورد به نام “من” برنامه ریزی یک سری از حوادث از جمله ساعت از پوشش در تلویزیون دولتی و پیام های از افراد مشهور از جمله میشل باشله, سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر.

Gia, میراندا, مدیر “من” کمپین گفت: پوشش نیز شامل تاریخی فصل های این جنبش در کاستاریکا است.

“این به ما می دهد بسیار شادی” میراندا گفت. “تنها چیزی که می تواند برنده این است کاستاریکا و در کل عشق است.” او گفت که این امر کمک به کاهش تبعیض و ایجاد کشور مرفه تر و جذاب برای گردشگران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>