‘فوتبال دموکراسی”: کره شمالی مجمع دارای نادر جلسه

سئول کره جنوبی – در حالی که بسیاری از نقاط جهان است که تعلیق آن انتخابات محلی و سیاسی گردهمایی برای مقابله با COVID-19 کره شمالی را فشار پیش رو با یک جمع نمایندگان بعد از این هفته.

کره شمالی عالی مجمع مردم و یا آبگرم برای کوتاه مدت انتظار می رود به تشکیل جلسه در 10 آوریل برای اولین بار از ماه اوت است. آبگرم ساخته شده است 687 نمایندگان مختلف از کره شمالی مناطق که انتخاب می شوند در پنج سال شرایط و معمولا deliberates قوانین جدید و بررسی تغییرات در قانون اساسی است.

بیشتر:

یا حداقل این چیزی است که دولت کره شمالی می گوید آن را ندارد.

“این واقعا یک نوع فوتبال دموکراسی و آن را آزار دهنده و جالب برای دانشمندان علوم سیاسی در سراسر جهان” پیتر وارد یک سئول-بر اساس محقق در کره شمالی اقتصاد و نویسنده برای NK News.

“آنها لباس آنها در حال حاضر خود را به عنوان یک نماد وحدت در پشت دولت و همچنین عمل به عنوان اگر آنها حمایت کنند.”

در زندگی واقعی از نظر بسیاری از کره جنوبی تحلیلگران نیز در نظر مجمع به لحاظ سیاسی بی فایده است.

North Korea

تصاویری از رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد منتشر شده است بیش از چند هفته گذشته نشان میدهد او نه تنها در موشک راه اندازی اما توپخانه مسابقات. [KCNA از طریق رادیو فردا]

“عالی مجمع مردم است که اغلب به نام قدرتمند ترین ارگان در کره شمالی, دولت, اما این واقعیت است. این به آن معنا نیست زیاد” گفت: Jo Dong-joonیک استاد علوم سیاسی و روابط بین الملل در دانشگاه ملی سئول. “این تنها نهادی است که توجیه هر کیم جونگ سازمان ملل متحد تصمیم می گیرد.”

خواندن برگ چای

حتی پس از آن که تحقیقات کره شمالی خواهد پرداخت نزدیک توجه به مارس 10 جلسه که ممکن است آشکار شاخص های کلیدی در مورد کره شمالی برنامه ای و چگونه از آن است که مقابله تحت استرس جهانی همه گیر و بلندی رکود اقتصادی است.

با مذاکرات دیپلماتیک بین پیونگ یانگ و واشنگتن متوقف شده پس از رییس جمهور آمریکا دونالد Trumpwalked از هانوی summitlast سال, کره شمالی اولویت شده اند هر دو مرموز و نامشخص است. کوتاه برد موشک های بالستیک به طور معمول تست و راه اندازی شد در حالی که کیم جونگ سازمان ملل متحد قلم نامه کامل از بهترین آرزوهای خود را به کره جنوبی رئیس جمهور.

حتی بیشتر گیج کننده, کره شمالی ادعا می کند به صفر موارد COVID-19 با وجود بیش از 1.5 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان و حداقل 88,000 مرگ و میر. جنوب, در ضمن تا به حال حداقل 10,384 مورد تأیید و 200 تن رسیده است.

“وجود دارد چند سطحی اما بسیار جالب جنبه های [آبگرم جمع آوری] که ما خواهید بود با توجه به” سعید C هریسون کیم, یک استاد دانشگاه هاوایی در Manoa و نویسنده از قهرمانان و زحمتکشان کتاب در زندگی پس از جنگ در کره شمالی.

“ما باید برای دیدن چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای کره شمالی به تغییر آن آداب و رسوم. وجود دارد احتمالا رفتن به مردم کمتر وجود دارد و آنها ممکن است کاهش در این مراسم گروه به طور کلی.”

در سخنرانی خود در سال گذشته عالی مجمع مردم کیم جونگ سازمان ملل متحد تأکید بر نیاز به “کانال تمام انرژی کشور را به ساختمان اقتصاد”. با توجه به بند معلوم نیست که آیا رهبر کره شمالی را یکی دیگر از سخنرانی در جلسه آینده اما او گفت که او خواهد بود به دنبال اشاره از coronavirus یا ایران.

“من فکر می کنم این بیماری همه گیر است و تا حد زیادی منجمد دیپلماتیک وضعیت [کره شمالی],” او گفت:. “ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان تبدیل شده داخل به خاطر سلامت عمومی و بحران اقتصادی به این معنی که بحث از denuclearisation یا آرامش از تحریم ها به عنوان یک اولویت در حال حاضر است.”

پیام در یک موشک

با کمی گفت و گو می افتد بین کره شمالی آمریکا و کره جنوبی, کارشناسان تنها چپ به حدس و گمان که چرا کره شمالی متوسل شده است یک بار دیگر به موشک راه اندازی شد.

North Korea missiles

ترکیبی از تصاویر را نشان می دهد تست از آنچه رسانه های محلی به نام فوق العاده-بزرگ چند پرتاب موشک در کره شمالی. عکس منتشر شد و در مارس 28. [KCNA از طریق رادیو فردا]

در ماه مارس به تنهایی کره شمالی انجام شده چهار separateshort-محدوده موشک بالستیک آزمایش تولید شرکت اما خو پاسخ از سئول.

“این نوع از اقدام نظامی بسیار نامناسب به خصوص در زمانی که کل این جهان دستخوش مشکلات coronavirus شیوع” کره جنوبی Joint Chiefs of Staffsaid نظربه در مارس 29, راه اندازی, اصرار پیونگ یانگ برای جلوگیری از چنین آزمون.

این نوع برد کوتاه, موشک آزمایش متوقف شد در اوج دیپلماسی بین آمریکا و کره شمالی و کره جنوبی آغاز شده است که با Pyeongchang بازی های المپیک زمستانی در فوریه 2018. در حال حاضر برخی از کارشناسان بر این باورند کیم جونگ سازمان ملل متحد است که به سادگی در تلاش برای تقویت زرادخانه خود را در حالی که باعث کم سطح تحریکات هستند که تا حد زیادی بی اهمیت است. پس از همه, کره شمالی هنوز خودداری از انجام دوربرد بالستیک قاره پیما, موشک اندازی که تمایل به تحریک بیشتر واکنش شدید.

“من فکر می کنم آنها باید یک برنامه بلند مدت با این” بخش گفت. “اگر شما این کار را انجام [کوتاه برد] راه اندازی اغلب به اندازه کافی آنها می تواند تبدیل به نرمال. بنابراین کره شمالی می تواند تست تکنولوژی و ببینید که اگر آن را با این نسخهها کار بدون نتیجه و همچنین این تبلیغات برای کشورهای دیگر است که ممکن است می خواهم به خرید سلاح های خود را.”

“کره شمالی است و اساسا یک کشور است که متکی بر سلاح های هسته ای و در حال حاضر به قابلیت قادر به پرتاب کلاهک هسته ای” Jo گفت. “اما این کشور هنوز هم در حال توسعه پایین تر در سطح سلاح برای مقابله با نگرانی های امنیتی خود را.”

Coronavirus محاسبه

در حالی که کارشناسان علاقه مند به نظارت عالی مجمع مردم برای نکات در چگونه کره شمالی در مقابله با COVID-19 دیگران شروع به سوال که آیا کره شمالی در حال برنامه ریزی یک درخواست برای کمک های بین المللی و یا برخی از شکل موقت لغو تحریم ها.

NOrth Korea

کره شمالی که از مرز چین می گوید که تا به حال نه تنها مورد COVID-19. آن را منتشر کرده است عکس های نمایش ضد عفونی اماکن عمومی از جمله قطار و اتوبوس. [KCNA از طریق سازمان حفاظت محیط زیست]

جو معتقد است که کره شمالی که اغلب به دنبال یک شعار اعتماد به نفس “نمی خواهد درخواست سئول برای کمک به, مگر اینکه وضعیت داخلی با COVID-19 وحشتناکی دشوار است”.

با این وجود, Kim اشاره دارد که نگرانی رو به رشد در میان انسان دوستانه گروه که کره شمالی نمی خواهد بود قادر به مقابله با یک COVID-19 شیوع تحت فشار در حال حاضر موجود تحریم های سازمان ملل

در حالی که کمک های بشردوستانه و خدمات بهداشتی و درمانی هستند ممنوع تحت تحریم های کلی مبارزه اقتصادی در ترکیب با یک بیماری همه گیر می تواند ایجاد درد و رنج عظیم به صورت روزمره مردم کره شمالی است. گزارش ها از فرار سازمانها و ناظر گروه نشان می دهد که شمال Koreamay در حال حاضر به مبارزه با این ویروس وجود دولت ادعا می کند این کشور است COVID-19 رایگان.

تا کنون شده اند وجود دارد گزارش های تایید نشده از شهرستان مستندات تست کیت کمبود آلوده نظامی واحد و حداقل 23 مرده است.

“ما می دانیم که در حال حاضر واضح است که تحریم ها بر نظام سلامت آن کشور و آن قطعا ساخت یک تأثیر عمده ای در کره شمالی” کیم گفت. “بسیاری از گروه ها و سازمان ها و افراد در سراسر جهان در حال افزایش این مسئله و سوال این موضوع و خواستار نوعی از ملامت و یا پایان دادن به این نوع از جهانی اعلام, سیستم, NK و یکی از کشورهایی است که مردم نگران هستند.”

میچ S. Shin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>