Coronavirus: چرا بیشتر مردم در حفظ و در حال مرگ در انگلستان ؟

London, United Kingdom – کمتر از دو هفته پیش انگلیسی ها هنوز هم برای بارها و رستورانها و حتی از آنها به عنوان انبار اقلام ضروری.

در حال حاضر به نظر می رسد این یک حافظه دور به عنوان خیابان های خالی و غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است.

اما با وجود سراسر کشور مستند معرفی شده در مارس 24, coronavirus مربوط به مرگ و میر به شدت افزایش یافته است.

بیشتر:

انگلستان مرگ و میر از این ویروس افزایش 20 درصد به 4,313 روز جمعه بعد از ظهر با 708 جدید مرگ و میر ثبت شده وزارت بهداشت گفت.

در حالی که افزایش در تعداد مرگ و میر در هر روز به نظر می رسد کاهش در ایتالیا تعداد در انگلستان است که هنوز هم دو برابر هر دو تا سه روز.

اکثر ویروس های مربوط به مرگ و میر شده است در میان افراد 65 سال و بالاتر با تقریبا نیم 45 درصد از این رخ می دهد در بیش از 85 گروه سنی با توجه به تجزیه و تحلیل از انگلستان و ولز موارد توسط دفتر ملی آمار.

اما برخی از کسانی که تسلیم به COVID-19 جوان بودند با هیچ زمینه مسائل مربوط به سلامت.

با 4,313 مرگ و میر ناشی از 41,903 موارد ثبت شده به عنوان از آوریل 3 نفت خام مورد مرگ و میر به میزان 9 درصد در انگلستان است. این نرخ در ایتالیا 12 درصد و در آلمان 1 درصد است.

کارشناسان می گویند واقعیت این است که نه منعکس شده در این شماره است.

“مشکل این است که ما نمی دانیم که تعداد کل موارد. در صورتی که رقم قابل توجهی دست کم گرفت و سپس مورد مرگ و میر خواهد شد به نظر می رسد بالاتر است که به احتمال زیاد اتفاق می افتد گفت:” روزالیند Smyth, مدیر دانشگاه کالج لندن Great Ormond Street موسسه بهداشت کودک.

در ضمن گفت: Keith نیل بازنشسته استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در دانشگاه ناتینگهام “وجود دارد قطعا افرادی که فوت کرده اند در انگلستان که نمی گنجانده شده در این مرگ و ارقام”.

انگلستان اخیر coronavirus مربوط به مرگ و میر نشان دهنده آنچه اتفاق افتاد “در حدود دو تا سه احتمالا چهار هفته پیش” می گوید: نیل.

“وجود دارد یک تاخیر در مرگ و میر نسبت به این موارد است. تعداد بسیار کمی از مردم در حال مرگ هستند در هفته اول از تبدیل شدن به آلوده” او می افزاید.

ایتالیا ثبت پایین ترین نرخ مرگ و میر در بیش از یک هفته در تاریخ 1 آوریل 25 روز پس از اعلام آن در سراسر کشور مستند نشان می دهد که محدودیت های اجتماعی در حال بازده نتایج.

از ‘گله ایمنی’ به مستند

چند هفته پیش به عنوان کشورهای سراسر جهان شروع به تعطیل انگلستان جدا در رویکرد خود را.

200330103333215

تصدیق در مارس 12 که خطرناک ترین دوره بود “چند هفته دور” نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که “تاخیر” فاز به افزایش توانایی خدمات اورژانس و جامعه به طور گسترده تر برای مقابله با.

در آن زمان انگلستان بود 10-بیشترین تعداد coronavirus عفونت در اروپا بود و در خط با منحنی رشد در حال حاضر مشاهده شده در کشورهای دیگر از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان.

دولت استراتژی اولیه شد تلاش برای ساخت “گله ایمنی” سرکوب ویروس از طریق تدریجی محدودیت. مدارس باز مانده است و هر کسی که با علائم گفته شد به ماندن در خانه به مدت هفت روز.

پس از جدید شبیه سازی از شیوع از امپریال کالج لندن نشان داد که چگونه است که سناریو می تواند منجر به نرخ بالای بستری شدن در بیمارستان و نیاز به مراقبت ويژه زور زدن سرویس های بهداشتی ظرفیت بریتانیا تغییر ،

در مارس 24, جانسون معرفی کرده بود سخت محدودیت های اجتماعی, آموزش مردم به ماندن در خانه به جز برای سفر ضروری است.

Excel centre - ambulance - reuters

نشانه ضمن تشکر از بیمه خدمات درمانی کارگران به نظر می رسد در خیابان ها بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی در نقاشی های دیواری و پنجره ها از خانه های مردم در لندن و فراتر از آن [هانا مک کی/رویترز]

“هیچ سوالی وجود دارد که آنچه که ما در حال دیدن بسیار بسیار جدی وضعیت آن قرار داده خواهد شد مقدار زیادی از استرس در ما خدمات بهداشت و درمان می گوید:” پروفسور رولند Kao صندلی دامپزشکی اپیدمیولوژی و داده های علمی در دانشگاه ادینبورگ.

200326121826056

“اینکه آیا یا نه ما به میزان ایتالیا وضعیت شما بستگی دارد که آیا اجتماعی محدودیت اقدامات به دنبال توانایی ما خدمات بهداشتی و درمانی برای مقابله – همه چیز از پاسخ اضطراری تمام راه را از طریق به واحد مراقبت های ویژه.”

فشار بر بیمه خدمات درمانی

چالش مهم پیش رو برای انگلستان خدمات بهداشت ملی (NHS) که پس از نزدیک به 10 سال از ریاضت رها شده است با کمتر تخت پزشکان و پرستاران در هر رئیس جمعیت از اتحادیه اروپا به طور متوسط.

پزشکان می گویند شدید وجود دارد کمبود تجهیزات ضروری برای مبارزه با کروناویروس.

کریس هاپکینز, مدیر اجرایی ارائه دهندگان بیمه خدمات درمانی گفت: کمبود هواکش بود “مسئله واقعی” برای بیمارستان ها در لندن – مرکز انگلستان شیوع.

بیمه خدمات درمانی در حال حاضر دسترسی به 8,175 هواکش که تحویل اکسیژن به بیماران مبتلا به مشکلات حاد تنفسی. دولت می گوید این کار به منبع 30,000 هواکش.

Dr ران Daniels یک مراقبت های ویژه مشاور در بیمارستان دانشگاه بیرمنگام توضیح داده شده وجود دارد “بیشتر در خطر” نسبت به هواکش. “ما نیاز به مواد مخدر است که معمولا مورد استفاده در بخش مراقبت های ویژه, اکسیژن, پمپ, ماهر, کارکنان است.”

200320130555094

عدم وجود پرسنل به دلیل بیماری یکی دیگر از نگرانی رو به رشد.

دولت اسکاتلند گزارش شده در مارس 3 که بیش از 14 درصد از کارکنان بیمه خدمات درمانی بودند کار و 41 درصد که موارد مربوط به کوروناویروس.

در پاسخ بیش از 65,000 بازنشسته بیمه خدمات درمانی کارکنان خواسته شده است برای بازگشت به کار برای تقویت خط مقدم خدمات است. علاوه بر این تعدادی از موقت بیمارستان در حال راه اندازی در سراسر کشور خواهد شد که درمان بیماران موقت در بخش های مراقبت ويژه.

دانیلز می گوید پزشکان نیز مصرف در بیشتر نقش های ارشد برای کمک به در به طور فزاینده ای تحت فشار محیط است. “مردم واقعا در حال نورد تا آستین خود را. آنها در حال رفتن به عامل خارج از منطقه راحتی خود را. پزشکی کارگران در حال رفتن به ترس برای زندگی خود و خانواده های خود زندگی می کند و آنها در حال رفتن به تماشای مردم می میرند که به طور معمول آنها می خواهم که قادر به ذخیره کنید.”

Ramping تا تست

کارشناسان می گویند آزمایش باید یافت.

دولت مواجه شده است و انتقاد بیش از یک کمبود آزمون و عدم به آزمون بیمه خدمات درمانی کارکنان که علائم اما مطمئن بودند اگر آنها تا به حال ویروس.

بیشتر:

برای اولین بار از زمان شروع بحران آزمون گذشت 10,000 یک روز با 10,215 انجام شده در 2 آوریل.

بیش از 3500 NHS خط مقدم کارکنان در انگلستان و ولز تست شده اند پس از وقوع آغاز شد; بیمه خدمات درمانی, استخدام بیش از یک میلیون نفر است.

200321130521139

دولت در تنظیم یک هدف جدید از 100,000 آزمون در روز تا پایان مارس یک پرش از هدف قبلی از 25,000 در هر روز توسط اواسط ماه آوریل (از جمله هر دو آنتی بادی و آنتی ژن تست).

جانسون گفت: آنتی بادی آزمون خواهد بود “تغییر بازی”.

نیل در دانشگاه ناتینگهام افزود: “من مطمئن هستم که او متوجه می شود که چقدر از آن خواهد شد یک بازی-changer. این مکمل برای گرفتن کلید کارگران بازگشت به کار و ساخت مطمئن شوید که آنها با خیال راحت کار را در محیط زیست خود را. آزمون همچنین می توانید اجازه می دهد coronavirus بیماران مبتلا به جدا از غیر بیماران آلوده خواهد شد که جلوگیری از عبور عفونت اتفاق می افتد در بیمارستان است.”

یک ماه پیش زمانی که بریتانیا تنها تست بيمار بدحال در بیمارستان – سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه کشورها به “تست” برای ویروس.

دانیلز در حال حاضر خود منزوی گفت: “ما باید شروع به تست هر چه زودتر. ما با داشتن مشکلات ارتقاء آن, اما ما را مواجه می شوند که چند هفته پیش به جای در حال حاضر.

“وجود دارد یک کل بسیاری از متخصصان سلامت خود جدا نسبتا جزئی علائم مانند معدن که به طور معمول در خارج از این بحران را از طریق علائم و اما گفته شده است به ماندن در خانه. اگر من می دانم که من آن را ندارم من می تواند بازگشت به کار.”

Smyth در Great Ormond Street موسسه بهداشت کودک گفت: “تست مهم است برای ما به درک اندازه این مشکل در حال حاضر و نگاهی خاص کاهش, به طور مستمر ارزیابی تاثیر اقدامات پیشگیری اجتماعی مانند فاصله.”

200312193147678

در همین حال برخی از کارشناسان می گویند راه حل برای بحران نهفته در اجتماعی فاصله.

“یک تست با این حال خوب باید مثبت کاذب و منفی کاذب. در یک جمعیت گسترده تنظیم آن می تواند باعث بیش از آسیب خوب داشتن یک آزمون است که مثبت کاذب” گفت: استاد Arpana Verma سر از تقسیم جمعیت, سلامت, پژوهش در خدمات بهداشتی و مراقبت های اولیه در دانشگاه ناتینگهام.

“اکثریت قریب به اتفاق مردم خواهد بود چه متوقف می شود این بیماری از این ادعا بیشتر مرگ و میر. اقدامات انزوای اجتماعی فاصله و پس از آن محافظ گروه های آسیب پذیر در حال رفتن به بازی-changer برای معکوس وحشتناک آمار است که ما در حال حاضر شاهد.”

اما برای Kao در دانشگاه ادینبورگ انگلستان اخیر مرگ و میر است “نه نشانه ای که مستند شده است ضعیف اجرا شده و یا بی اثر است”.

در یک جلسه توجیهی در روز پنج شنبه NHS انگلستان, مدیر پزشکی, Stephen Powis ارائه برخی از امید است که از شیوع کروناویروس در انگلستان ممکن است کاهش با توجه به اجتماعی فاصله گرفته است.

Powis گفت: “اگر وجود دارد هیچ اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود یک نفر احتمالا آلوده به طور متوسط نزدیک به سه نفر است.”

دولت جدید آمار و ارقام نشان می دهد که این نرخ ممکن است در حال حاضر کاهش یافته و به زیر یک.

با نگاه به آینده, بسیاری انتظار دارند که در سرکوب جنبش به تمدید شود بعد از آن در ماه آوریل زمانی که دولت تنظیم شده است به بررسی اقدامات فعلی.

“ما امیدواریم که [محدودیت های اجتماعی] تاثیر خواهد گذاشت در عرض دو هفته” گفت: Smyth. “خط پایین این است که این روند به احتمال زیاد به بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>