Coronavirus: آنچه که یک بیماری همه گیر و چگونه خواهد همه چیز را تغییر دهید ؟

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرده است coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

بیش از 124,000 مردم در حداقل 114 کشورهای آلوده شده اند با COVID-19 اصطلاح پزشکی برای این ویروس با توجه به که. از کسانی که بیش از 68,000 بهبود با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی ویروس.

بیشتر:

حداقل 4,600 که مردم از این بیماری با توجه به این که.

آنچه که یک بیماری همه گیر?

این که تعریف کلمه همه گیر آزادانه “در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید”.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) یک بیماری همه گیر است که یک بیماری است که در کشورهای مختلف در سراسر جهان معمولا تحت تاثیر تعداد زیادی از مردم است.

کلمه می آید از کلمه یونانی “پان” به معنی همه و “demos” به معنای مردم است.

چرا که برچسب کروناویروس یک بیماری همه گیر?

صحبت کردن با رسانه ها در چهارشنبه Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل گفت که او “عمیقا نگران” توسط “هشدار دهنده سطح انفعال” به عنوان شیوع را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

“در دو هفته گذشته تعداد موارد COVID-19 خارج از چین افزایش یافته است و 13 برابر شده و تعداد کشورهای تحت تاثیر سه برابر شده است” Tedros گفت.

با توجه به این که بیش از 90 درصد از موارد فقط در چهار کشور چین, ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی. تعدادی از موارد در چین و کره جنوبی در حال کاهش است به طور قابل توجهی با توجه به این که.

بسیاری از کشورها همچنان به صورت یک نبرد دشوار می آید به مبارزه با گسترش.

“برخی از کشورها در حال مبارزه با کمبود ظرفیت. برخی از کشورها در حال مبارزه با کمبود منابع” Tedros اضافه شده است.

چه خواهد شد و این به معنای شیوع?

پس از اعلام چندین کشور کوچک خود را پاسخ و در جای خود قرار داده و حتی کنترل سختگیرانه تر.

دانمارک که گزارش 10 برابر پرش در موارد پس از شنبه گفت: آن بسته شد, همه مدارس و دانشگاه ها از روز جمعه. غیر انتقادی کارکنان بخش عمومی را نیز به خانه فرستاد.

عربستان سعودی به حالت تعلیق سفر و پرواز به اتحادیه اروپا و چند کشور دیگر پس از اعلام.

وزارت امور خارجه ایالات متحده نیز خواست شهروندان را به تجدید نظر در سفر خارج از کشور با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق تمام پروازها از اروپا به جز انگلستان است. این ممنوعیت خواهد بود در محل برای حداقل یک ماه نسبت ناروا گفت.

اعلام یک بیماری همه گیر اغلب منجر به دولت هزینه های بیشتر بر اقدامات پیشگیرانه و کمک های مالی برای واکسیناسیون و برنامه های.

که آخرین بار اعلام کرد که یک بیماری همه گیر در سال 2009 طی H1N1 “آنفولانزای خوکی” شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>