Coronavirus واکسن در آزمایشات نشان می دهد وعده در اوایل انسان آزمایش: مطالعه

ABC News Corona Virus Health and Science

فاز 2 تست زودی آغاز می شود فاز 3 میله میله برای ماه جولای.

این شرکت زیست فناوری تحقیق coronavirus واکسن منتشر شد و نتایج اولیه آن در فاز 1 آزمایش دوشنبه گفت: این نشان از نتایج امیدوار کننده است.

مدرن است که انجام آزمایشات انسانی گفت: واکسن mRNA-1273 شد: “به طور کلی امن و قابل تحمل” در آن آزمایش های بالینی از بیماران سنین 18-55. این مطالعه که به رهبری توسط موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) ، آزمايش سه دوز: 25 mcg 100 میکروگرم و 250 میکروگرم.

دو هفته پس از بیماران دریافت دوز نهایی در 25 و 100 میکروگرم در سطح هشت خود را دیدم سطوح آنتی بادی افزایش به حدود همان سطح به عنوان بیمارانی که در حال حاضر در حال بهبود از COVID-19 با توجه به این گزارش.

مدرن گفت: سه نفر بودند که با توجه به این که بالاترین دوز — 250 میلی گرم — نشان داد کوتاه مدت علائم شبه آنفولانزا که آنها می گویند شایع است در واکسن.

این گزارش همچنین آزمایش این واکسن بر روی موش و متوجه شد که آن را مانع از تکثیر ویروس در حیوانات’ ریه ها.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

“ما معتقدیم که این دو مجموعه داده نشان دهنده یک گام مهم رو به جلو” استفان Bancel مدیر عامل شرکت مدرن گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

موفقیت این دو دوزهای پایین تر در آزمون تا کنون می تواند امیدوار کننده برای آینده واکسن توسعه پس از کاهش حجم هر دوز معنی که وجود خواهد داشت بیشتر دوز برای همه.

این شرکت گفت: این امر شروع فاز 2 محاکمات به زودی و پژوهش دو دوز سطح 50 میکروگرم و 100 میکروگرم. آن است که میله میله به شروع فاز 3 در ماه ژوئیه که در آن مدرن را استخدام خواهد شد بزرگسالانی که در معرض بیشترین خطر برای عفونت است.

بیش از 100 واکسن در حال مطالعه برای COVID-19 عفونت و حداقل هشت نفر از این از جمله مدرن را در حال حاضر به پیشرفت مطالعات انسانی.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>