Coronavirus upends ملت به عنوان سه در چهار آمریکایی’ زندگی تغییر توسط pandemic: نظرسنجی

جدید ABC News/نظرسنجی ایپسوس نشان می دهد بسیار متفاوت پرتره از یک کشور است.

به عنوان یک تعمیق بحران بهداشت عمومی سنگ ملت جدید, ABC News/نظرسنجی ایپسوس جمعه منتشر شد نشان می دهد که مراتب مختلف پرتره از یک کشور بیش از تنها یک هفته پیش به عنوان نزدیک به سه چهارم آمریکایی ها در حال حاضر می گویند زندگی خود شده اند طرح میتوانست در برخی از راه های رمان coronavirus رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید خود را برای دست زدن به شیوع رو به افزایش است.

در نظرسنجی جدید 55 درصد از آمریکایی ها تایید رئیس جمهور مدیریت بحران در مقایسه با 43% که رد. مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید بر این موضوع است تا از هفته گذشته و زمانی که تعداد آنها تقریبا معکوس است. تنها 43 درصد تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر و 54% سایتهای در هفته گذشته نظرسنجی.

در طی یک هفته رئیس جمهور به تغییر رویکرد خود و تن دادن به جلسات روزانه در بحران پس از شنبه در کنار کاخ سفید وظیفه نیروی پیشرو در پاسخ به کروناویروس و اعلام برخی از اقدامات شدید برای مبارزه با ویروس. او را نیز گرفته شده در بیشتر لحن غم انگیز و گفت از خود تنور “مردم در واقع آن را دوست داشت” به عنوان واقعیت از مقیاس ویروس در مجموعه.

این هفته 72 درصد گفت: زندگی خود را مختل شده است در برخی از راه coronavirus یا لغو بیرون رفتن برای شام در نظر گرفتن تعطیلات و یا در مراسم مذهبی حضور در میان دیگر گزینه های عظیم 46-نقطه جهش از هفته گذشته زمانی که تنها حدود یک چهارم از آمریکایی ها گفت: همان.

نظرسنجی انجام شده توسط Ipsos در همکاری با شبکه خبری ABC با استفاده از ایپسوس’ دانش پنل خواسته آمریکایی ها در مورد اختلال در زندگی روزانه خود را در میان بیشتر تلاش فوری برای جلوگیری از گسترش جهانی بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن را از واکنش و نگرانی های خود را بیش از ابتلا به ویروس.

در طول دو روز است که در آن نظرسنجی انجام شد رئیس جمهور امضا اقتصادی امداد لایحه ای را برای کمک به مبارزه با کروناویروس حصول اطمینان از رایگان تست و مرخصی با حقوق برای برخی از کارگران فرمانداران و رهبران محلی در سراسر کشور به اعمال محدودیت های دقیق تر در سفر و روز به روز حرکات و معاملات در وال استریت متوقف شد و دوباره پس از بازار سهام ادامه داد: به شیرجه رفتن و تعداد موارد تایید شده از coronavirus پیاده به بیش از 9000 در تمام 50 ایالت.

اضطراب بیش از coronavirus گسترده است با 79 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها نگران هستند که آنها و یا کسی که آنها می دانند که آلوده می شود که قابل چشم انداز مثبت از هفته گذشته هنگامی که 66 درصد گفت: همان.

اما در یک موازی به هفته گذشته نتایج تعصب همچنان به عنوان یک عامل رانندگی برای هر دو نگرانی بیش از coronavirus و نگرش نسبت به کاخ سفید در پاسخ به شیوع بیماری.

در میان دموکرات 87% نگران گرفتن coronavirus از جمله 37 درصد که بسیار نگران هستند. خواهان باقی می ماند حداقل نگران در میان ایدئولوژیک گروه با 66 درصد گفت: آنها نگران هستند از جمله 23 درصد است که بسیار نگران هستند. تنها 12 درصد از دموکرات ها و 34 درصد از جمهوری خواهان نگران هستند. مستقل نگاه کنید بیشتر شبیه به دموکرات ها وقتی که می آید به نگرانی در مورد کوروناویروس. هشتاد و پنج درصد از مستقل هستند و نگران از 15 درصد نیست.

فراتر از تعصب, ناخرسندی در میان آمریکایی ها بالا است در همه گروههای سنی و نه فقط کسانی که بیشتر در معرض coronavirus.

با وجود برداشت از ویروسی ویدئوها نشان جوان آمریکایی با رد نگرانی از بیماری 83 درصد از 18-29 ساله گفت: آنها نگران هستند در مورد این بیماری در مقایسه با 75% از 30-49 سال سن 79 درصد از 50-64 ساله و 82 درصد از مردم بیش از 65 سال است که همان گفت.

در حالی که رئیس جمهور در حال دیدن قوی تر تصویب نگرش نسبت به مدیریت بحران نیز به شدت شکستن در امتداد خطوط حزبی. هنوز در قسمتی از دموکراتها به طور کلی نگرش حتی از هفته گذشته 30 درصد از دموکرات ها تصویب است که در مورد دو شماره از هفته گذشته نظرسنجی و 69 درصد رد از 86 درصد است. در ضمن قریب به اتفاق 92 درصد از جمهوری خواهان از تصویب از 86 درصد در هفته گذشته. تنها 8% رد در مقایسه با 11 درصد در هفته گذشته نظرسنجی.

به عنوان نگرانی از گسترش ویروس به سرعت افزایش می دهد بیشتر آمریکایی ها تغییر رفتار آنها پس از یک هفته پیش.

در حالی که تنها 17 درصد می گویند آنها در حال حاضر کار از خانه با توجه به coronavirus است که به طور قابل توجهی بالاتر از 3% است که گفت: همین هفته گذشته بود. هنوز هم 36 درصد می گویند که آنها در حال کار از خود را به طور منظم کاری تعدادی بود که در 55% فقط در هفته گذشته.

این شبکه خبری ABC/ایپسوس نظرسنجی انجام شده توسط Ipsos امور عمومی’ KnowledgePanel® مارس 18-19, 2020, در زبان انگلیسی و اسپانیایی در میان تصادفی نمونه ملی از 512 بزرگسالان است. نتایج یک حاشیه خطای نمونه گیری از 5.0 نقاط از جمله طراحی اثر است. دیدن این نظرسنجی topline نتایج و جزئیات این روش در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>