Coronavirus به روز رسانی: ووهان آزمایشگاه مدیر تماس ویروس نشت ادعا می کند ‘ساخت خالص’

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 342,000 مردم در سراسر جهان است.

بیش از 5.3 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیماری ناشی از جدید تنفسی ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد واقعی هستند که بسیار بالاتر با توجه به تست کمبود بسیاری از موارد گزارش نشده و سوء ظن است که برخی از دولت ها در حال پنهان کردن دامنه خود ملت شیوع است.

ایالات متحده است که بدترین آسیب دیده کشور در جهان با بیش از 1.6 میلیون موارد تشخیص داده شده و حداقل 97,087 مرگ و میر.

امروز بزرگترین تحولات:

 • ما نزدیک 100,000 مرگ و میر
 • ووهان آزمایشگاه مدیر تماس ویروس نشت ادعا می کند ‘ساخت خالص’
 • میشیگان و میسوری اعلام تغییر در گزارش COVID-19 تست داده
 • برزیل می گذرد, روسیه در حال حاضر دوم اکثر موارد تایید شده در سطح جهانی
 • دانشمند ادعا می کند COVID-19 ‘ناپدید’ خیلی سریع آکسفورد واکسن است ‘فقط 50% شانس کار’
 • در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق.

  6:15 صبح: دانشمند ادعا می کند COVID-19 ‘ناپدید’ خیلی سریع آکسفورد واکسن است ‘فقط 50% شانس کار’

  استاد شرکت پیشرو واکسن توسعه می گوید: این ویروس در حال ناپدید شدن هستند تا به سرعت در بریتانیا واکسن آزمایشی در حال اجرا توسط دانشگاه آکسفورد تنها 50 درصد شانس موفقیت.

  دادگاه بستگی داشتن به اندازه کافی واکسن مردم به اصل بیرون رفتن به وحشی و گرفتن ویروس در جهت واکسن به آزمایش می شود.

  در سال گذشته هنگامی که عفونت نرخ بسیار بالاتر محققان انتظار می رود 80% شانس یک واکسن موثر. که در حال حاضر کاهش یافته و به 50% به گفته پروفسور آدریان تپه.

  “این یک مسابقه در برابر ویروس ناپدید و در برابر زمان” تپه گفت: روزنامه تلگراف در انگلستان “در حال حاضر وجود دارد 50% شانس که ما هیچ نتیجه ای در همه.”

  واکسن تجربی شناخته شده به عنوان ChAdOx1 nCoV-19 یکی از جلو دونده در مسابقه های جهانی برای حفاظت در برابر جدید کروناویروس باعث COVID-19 بیماری همه گیر.

  هیل تیم آغاز شد و در مراحل اولیه با آزمایش های انسانی این واکسن در ماه آوریل آن را یکی از تنها تعداد انگشت شماری رسیده اند که نقطه عطف.

  6:00 صبح: برزیل می گذرد, روسیه در حال حاضر دوم اکثر موارد تایید شده در سطح جهانی

  برزیل در حال حاضر پیشی گرفتن از روسیه با مجموع تعداد موارد تایید شده در 347, 398. که تا 16,508 از رقم قبلی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

  روسیه روز یکشنبه گزارش خود را به روز رقم در مجموع 344,481.

  برزیل در حال حاضر به عنوان دومین اکثر موارد تایید شده در سطح جهانی با تعداد فعلی به احتمال زیاد به افزایش بالاتر حتی یک بار جدیدتر ارقام گزارش شده است.

  4:51 صبح: میشیگان و میسوری اعلام تغییر در گزارش COVID-19 تست داده

  ایالت میشیگان اعلام کرد که آنها می تواند تغییر راه آنها گزارش COVID-19 تست داده با جدا کردن نتایج از تست های تشخیصی و آزمایشات سرولوژی.

  میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی در بیانیه ای گفت که “این تغییر باعث می شود اطلاعات دقیق تر و مربوط به دولت همچنان به گسترش آزمایش های تشخیصی برای کمک به کاهش سرعت و شامل گسترش COVID-19. به روز رسانی به وب سایت جدا کردن نتایج از دو نوع متفاوت از آزمون – سرولوژی و تشخیصی. میشیگان – همراه با برخی از کشورهای دیگر – نه جدا داده های تشخیصی و آزمایشات سرولوژی. داده ها در تست سرولوژی – همچنین شناخته شده به عنوان آنتی بادی آزمایش – جدا از دیگر تست اعداد. در حال حاضر تست سرولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تعیین اینکه آیا کسی تا به حال COVID-19 در حالی که سنتی ویروسی تست های تشخیصی تعیین اگر کسی فعال بیماری است.”

  “تست های تشخیصی مفید در ردیابی گسترش COVID-19 آنجایی که آنها نشان می دهد تعداد افرادی که در حال حاضر COVID-19 ویروس. سرولوژی تستهای هنوز در حال مطالعه در مورد آب و برق خود را. آنها در حال حاضر مفید در درک چقدر یک جامعه ممکن است در معرض این بیماری است. با این حال مشخص نیست که اگر حضور یک آنتی بادی واقعا به معنی کسی است که سیستم ایمنی بدن به COVID-19 و اگر پس برای چه مدت. نتایج تست آنتی بادی باید تغییر تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک فرد باید بازگشت به کار و یا اگر آنها باید قرنطینه بر اساس قرار گرفتن در معرض به کسی که با این بیماری است. حدود 12 درصد از میشیگان آزمون کلی شده اند سرولوژی تستهای; حدود 60 درصد از آن شده است از گذشته نه روز” بیانیه بخوانید.

  در ضمن میسوری همچنین اعلام کرد خود به خود تغییرات مورد گزارش COVID-19 موارد است.

  “فرماندار تماس به ما به عنوان خدمتگزاران مردم برای دریافت هر روز بهتر,” دکتر گفت: Randall ویلیامز مدیر میسوری را DHSS. “همانطور که ما همچنان به یادگیری بیشتر در مورد این ویروس و آزمون جدید پدیدار ما ادامه خواهد داد به ارائه اطلاعات بهتر و با وضوح بیشتر و شفافیت به کمک Missourians بهترین تصمیم برای مراقبت های بهداشتی خود را ممکن است.”

  بر اساس بیانیه منتشر شده توسط میسوری را DHSS برخی تغییرات کلیدی در داده خواهد شد عبارتند از:

  •تغییر در درصد مثبت هستند. درصد مثبت رای قبلا محاسبه تعداد مثبت COVID-19 موارد تقسیم بر تعداد کل آزمون به پایان رسید. جدید محاسبه تعداد موارد مثبت تقسیم بر تعداد زیادی از مردم تست شده (و نه تعداد تست های انجام شده). این تغییرات افزایش میزان موارد مثبت گزارش شده از طریق داشبورد. دلیل این است که هر مثبت فرد ممکن است آزمایش های متعدد انجام می شود, افزایش اندازه مخرج (تعداد آزمون) اما نه به صورت کسر (تعداد تایید COVID-19 مورد). قبلا گزارش شده رای نمی توان نسبت به میزان فعلی است.

  •تست های انجام شده توسط روز شامل تست PCR تنها که نشان می دهد تنها اگر یک فرد دارای یک فعال COVID-19 مورد است. اعداد را از کاهش روز گذشته’ گزارش به دلیل DHSS دیگر از جمله افرادی که دریافت تنها سرولوژی آزمون.

  •با توجه به این افزایش مشخص در سرولوژی, تست DHSS در حال حاضر گزارش جداگانه اطلاعات در سرولوژی است که جمع آوری شده از طریق یک آزمایش خون برای تعیین اگر یک فرد قبلا آلوده شده است و تشکیل آنتی بادی در برابر ویروس.

  2:37 a. m.: ووهان آزمایشگاه مدیر تماس ویروس نشت ادعا می کند ‘ساخت خالص’

  ادعا می کند که جهانی coronavirus همه گیر سرچشمه در ووهان موسسه ویروس شناسی در بخش مرکزی شهرستان چینی هستند “خالص ساخت” موسسه مدیر گفت.

  وانگ Yanyi گفت: این موسسه هیچ دانش قبل از آن “و نه به حال ما تا کنون مواجه می شوند تحقیق و یا نگهداری ویروس. در واقع مثل هر کس دیگری ما حتی نمی دانند این ویروس وجود داشته است. چگونه می تواند از آن به بیرون درز کرده اند از آزمایشگاه ما هنگامی که ما تا به حال هرگز آن را؟”

  وانگ Yanyi ادامه داد: “بسیاری از مردم ممکن است دچار سوء تفاهم از آنجا که موسسه ما گزارش RaTG-13 ژنوم شباهت به SARS-CoV-2 ما باید RaTG-13 ویروس در آزمایشگاه ما. در واقع این مورد نیست. زمانی که ما تعیین توالی ژن از این بت ویروس در نمونه ما رو ژنوم توالی از RaTG-13 اما ما نمی منزوی و نه به دست آوردن ویروس زنده از RaTG-13. بنابر این امکان وجود دارد ما نشت RaTG-13.”

  8:58 بعد از ظهر: مینه سوتا فرماندار اجازه می دهد تا مکان های عبادت برای باز کردن

  مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد که با شروع جمعه به او اجازه خواهد داد که مکان عبادت برای بازگشایی در 25% ظرفیت اگر آنها پایبند به اجتماعی فاصله و دیگر دستورالعمل های بهداشتی.

  Walz همچنین اعلام کرد که COVID-19 موارد هنوز در حال بالا رفتن است و ممکن است رسیدن به اوج تا در تابستان.

  دولت کمیسیون بهداشت و درمان گفت: افزایش وجود دارد 847 مثبت coronavirus موارد جمعه — بالاترین در مجموع روزانه. شده اند وجود دارد 19,845 موارد مثبت در دولت تا کنون.

  tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>